رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اسکینمو تتو زدم!

ارسال‌های توصیه شده

* سلام به همه پلیرای عزیز آرساکیا

توی سرور بیکار بودم و زیاد به اسکینم داشتم دقت میکردم احساس کردم یکم زیادی مسلمونه و هیچ تتو و خالکوبی روش نیست منم مثل این رفیقایی که بقیه رو از راه به در و گمراه میکنن اومدم براش تتو زدم اونم مجانی
وقتی به خودش گفتم میخوام مجانی برات تتو بزنم سریع چراغ سبز داد.

بعد نشستم فکر کردم من که دارم تتو میزنم بیام یه ویدیو هم از طریقه تتو زدنم بگیرم که دوفردا دیگه نگن من تتو نزدم یا یکی دیگه تتو زده از جهتی به نحوی کارمو هم نشون بدم 
( کلیک کن ) اگه یه حمایتی که فقط با ویو زدنت به ویدیو امکان پذیره بزنی مشتی هستی و پرطرفدار فقط با فیلترشکن بزن رو لینک چون یوتیوب گذاشتمش❤️

حالا ما تتو رو زدیم این اسکینمون خوشش میاد گفت ی عکس هم ازش بگیرم اینم عکسش:

18a911_24AG-SA-0170.jpg

اصن دخترکش بمولا 

عزیزانی که دوست دارن این اسکینو داشته باشن اینم لینک دانلودش ( دانلود ) موها و سیبیل تویز هستشا اونارو دقت نکنید. 

اگه نظر یا پیشنهادی دارید برام بنویسید دمتون گرم مخلص همگی ، رامتین هستم❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایول عالی بود

ویرایش شده توسط Peak

ᴺᴼ ᴼᴺᴱ ᴵˢ ᴹᴼᴿᴱ 

ᴵᴹᴾᴼᴿᵀᴬᴺᵀ ᵀᴴᴬᴺ ᵞᴼᵁ

«هیچکَس اَز خودِت مُهم تر نیست..! »e0a516_2457990745982526494123.gif

Peak.pnge0a516_2457990745982526494123.gifecc816_24ef4a14-24IMG-20240615-015517-36                                  OuTLawS✞

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، Rockey گفته است:

* سلام به همه پلیرای عزیز آرساکیا

توی سرور بیکار بودم و زیاد به اسکینم داشتم دقت میکردم احساس کردم یکم زیادی مسلمونه و هیچ تتو و خالکوبی روش نیست منم مثل این رفیقایی که بقیه رو از راه به در و گمراه میکنن اومدم براش تتو زدم اونم مجانی
وقتی به خودش گفتم میخوام مجانی برات تتو بزنم سریع چراغ سبز داد.

بعد نشستم فکر کردم من که دارم تتو میزنم بیام یه ویدیو هم از طریقه تتو زدنم بگیرم که دوفردا دیگه نگن من تتو نزدم یا یکی دیگه تتو زده از جهتی به نحوی کارمو هم نشون بدم 
( کلیک کن ) اگه یه حمایتی که فقط با ویو زدنت به ویدیو امکان پذیره بزنی مشتی هستی و پرطرفدار فقط با فیلترشکن بزن رو لینک چون یوتیوب گذاشتمش❤️

حالا ما تتو رو زدیم این اسکینمون خوشش میاد گفت ی عکس هم ازش بگیرم اینم عکسش:

18a911_24AG-SA-0170.jpg

اصن دخترکش بمولا 

عزیزانی که دوست دارن این اسکینو داشته باشن اینم لینک دانلودش ( دانلود ) موها و سیبیل تویز هستشا اونارو دقت نکنید. 

اگه نظر یا پیشنهادی دارید برام بنویسید دمتون گرم مخلص همگی ، رامتین هستم❤️

به به خیلی قشنگ بود بنازم ♥🤣🌹🌹

لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، Rockey گفته است:

18a911_24AG-SA-0170.jpg

سامورایی خاکت کنن ژاپن

عه نه ژاپن خاکت کنن سامورایی!

ویرایش شده توسط Syd

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

عالی و جالب بود خسته نباشی

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

عالی بود خسته نباشی.

tsunami.png
...................................................................
Alonso.png
respect.png
Champ.png
...................................................................

𝓣𝓱𝓮𝔂 𝓒𝓪𝓷 𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓑𝓻𝓮𝓪𝓴 𝓤𝓼 𝓓𝓸𝔀𝓷 𝓑𝓮𝓬𝓪𝓾𝓼𝓮 𝓦𝓮𝓻𝓮 𝓖𝓸𝓵𝓭𝓮𝓝

لینک به دیدگاه

GG

NasTy Family

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...