رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاهبردری night lovel

MAXGAME12

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WipeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: night_lovel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: iSHiKaMi.png

• توضیحات: این رفیق من بود و من یک سلطان و یک ان ارجی در اکانت داشتم و ایشون میخواستیم اینفرنوس رو با اکانت طاق بزنیم و گفت من اول رمز رو بدم دادم وارد شد وارد ماشین شد و اعتمادم رو بهش جلب کردم و ایشون ازین موقعیت سو استفاده برده و ماشین و موتور رو به کمپانی فروخته است و تمام ان پولو به حساب خود واریز کرده من متاسفانه فیلم یا عکسی ندارم 

• مدارک (فیلم یا عکس):

34a505_24a13614-24AdmBoT-Cover.gif

iSHiKaMi.png

34a505_24a13614-24AdmBoT-Cover.gif

My brothers👇

Akbar_Gta.png

KaraBuluT.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما رد شد.

نقل قول

تمامی خرید و فروش ها و مبادله های موجود در سرور، با دستورات ساخته شده در بازی با این هدف صورت می گیرد (مانند فروختن ماشین تنها با دستور SellCarTo/، فروختن Materials تنها با دستور SellMaterials/، مبادله کارت هدیه (طلا) با دستور SellGiftCard/)، انجام این تجارت‌ها با دستورات یا قابلیت هایی که مخصوص این کار نیستند (مانند قابلیت انتقال پول از طریق بانک یا Pay/) شما را در معرض از دست دادن اموال خود قرار می دهند و پیگیری اموال از دست رفته بسیار سخت است.

- در صورتی که معامله‌تان با دستورات موجود در بازی انجام نمی شود و حس می کنید که ریسک کلاهبرداری وجود دارد برای داشتن یک معامله امن لطفا از طریق دستور Report/ با یک ادمین جهت نظارت بر معامله صحبت کنید. (ادمین ها به معاملاتی که از آنها پشتیبانی نمی‌شود مانند خرید و فروش حساب کاربری به شما کمکی نخواهند کرد و پیشنهاد می‌شود که از اینگونه معاملات اجتناب کنید)

+بسته شد

اولویت اول زندگیت خودتی 🤍

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Terible موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...