رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اجازه نگرفتن برای بستن helpme و پاسخ اشتباه - LoVeRsLaNd

arminvhz

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dead_soulja.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LoVeRsLaNd.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: من از ایشون پرسیدم که دستوری برای خاموش کردن همه neon ها بگن ولی ایشون یک چیز دیگه گفتن و پاسخ غلط دادن
میتونستن بگن که همچین دستوری وجود نداره نه اینکه یه دستور دیگه بگن.من برای همه ماشینا میخواستم نه فقط ماشین خودم
و اینکه ایشون قبل از بستن helpme از من اجازه نگرفتن و من یه چیزی داشتم برای ایشون مینوشتم ولی همون موقع helpme رو بستن که در عکس واضح است

• مدارک (فیلم یا عکس): https://uploadkon.ir/uploads/5ad930_24Desktop.rar

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم 

شما از من پرسیدید که ی‌خوام نئون ماشینمو خاموش کنم منم همچین CMD به شما دادم /togneon فقط این CMD برای یه ماشین هست  که شما خاموش و روشن کند عزیزم 

سلامتی اون رفیقـی که

مجازیه

اما یه جوری برات سنگ صبوره

که هیچکدوم از رفیقای واقعیت

به گرد پاش هم نمی رسن…

FrostBite.png

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، LOVERSLAND گفته است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

شما از من پرسیدید که ی‌خوام نئون ماشینمو خاموش کنم منم همچین CMD به شما دادم /togneon فقط این CMD برای یه ماشین هست  که شما خاموش و روشن کند عزیزم 

من به شما گفتم برای همه ماشین ها میخوام نه فقط ماشین خودم

در آخر از شما پرسیدم که ((این CMD مگه فقط برای ماشین خودمو خاموش نمیکنه؟))

و شما در جواب گفتید ((خیر)) که کاملا اشتباه بود

تمامی این پیام ها در مدارک من موجود هستش میتوانید اون ها رو ملاحظه کنید

لینک به دیدگاه

درود و احترام خدمت شاکی محترم @arminvhz

شکایت شما تایید/رد شد.

1. دستوری بابت این که تمام چراغ های زیرین ماشین ها به یکبارگی خاموش شوند در سرور وجود ندارد و این سوال به طور کامل غلط میباشد و ایشان بابت یک ماشین به درستی جواب شما را داده اند اما با FEnglish نا مناسب.

2.  لغت "اجازه نگرفتن هلپر" باعث ایجاد ابهام میباشد و بهتر است از لغت "عدم انجام وظیفه" استفاده شود تا در حق زحمات هلپر های عزیز کم لطفی صورت نگیرد

با این حال اخطارات و مجازات های لازمه به هلپر خاطی داده خواهد شد.

+بسته شد.

بسا کَسا که همی من شمارد او خود را

به ذره ای نگراید که برکشی به عیار!

Nuclear.png

لینک به دیدگاه

• Nuclear موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...