رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سیستم تقویت ماشین

ارسال‌های توصیه شده

اگر توی سرور سیستم تقویت ماشین هارو بیارید خیلی عالی میشه

چرا؟ چون همه ماشینا سرعتاشون مشخصه اگه یه سری ماشینا تقویت بشن سرعتشون بیشتر میشه مقاومت بدنه بیشتر میشه و حتی موقعه Race هیجان بیشتری داره چون شما نمیدونی اون ماشین چقدر قدرت داره و موقعه فروش هم میتونن بالاتر بفروشن چون تقویت شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 ساعت قبل، AdmBoT گفته است:

پیشنهاد تکراری که به دلیل بهم ریختن نظم سرور رد شد

چه نظمی بهم میخوره؟

جالبه.. FTP باعث بهم ریختن نظم سرور نمیشه ولی قابلیت آپدیت کردن ماشینا میشه.. منطقیه!!

6d0d18_241718743750287.png

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Nimaena گفته است:

چرا؟ چون همه ماشینا سرعتاشون مشخصه اگه یه سری ماشینا تقویت بشن سرعتشون بیشتر میشه مقاومت بدنه بیشتر میشه و حتی موقعه Race هیجان بیشتری داره چون شما نمیدونی اون ماشین چقدر قدرت داره و موقعه فروش هم میتونن بالاتر بفروشن چون تقویت شده

باسلام بنظرم خیلی جالب میشه که بشه ماشینارو تقویت کرد از لحاظ سرعت ولی خب یه محدودیتی هم باید داشته باشه 

با پیشنهادتون موافقم (+) 

خسته نباشید. 

تو آتیش نمیسوزه اژدها؛

Wealth.png

7fe717_247ad702-24tumblr-3991be7bea13d45

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

حرف شما درست هست ولی خب بعضی از افراد هم از همین موضوع سرعت بیشتر یا مقاومت بدنه بیشتر سو استفاده میکنن.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

درود.

با پیشنهاد شما موافقم (+)

در آینده باید شاهد آیتم های بیشتری در Tuning ها باشیم.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Fail گفته است:

چه نظمی بهم میخوره؟

جالبه.. FTP باعث بهم ریختن نظم سرور نمیشه ولی قابلیت آپدیت کردن ماشینا میشه.. منطقیه!!

دلیل رد کردن این پیشنهاد که قبلاً ارسال شده بود، هست

آخه FTP تهش مجازاته که میرن جِیل توسط پلیس ولی اگه کلاینت‌های دیگه بازی GTA SA به صورت آنلاین رو ببینی متوجه حرفشون می‌شی

داری راه می‌ری یهو می‌بینی بالا سرت یه ماشین داره پرواز می‌کنه!!!

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، AdmBoT گفته است:

داری راه می‌ری یهو می‌بینی بالا سرت یه ماشین داره پرواز می‌کنه!

خب لامبورگینی هم پرواز میکنه

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بسیار بسیار عالی هستش همین فرمون بروجلو

(+)

𝑀𝓎 𝒜𝒸𝒸𝑜𝓊𝓃𝓉

Hercule.png

𝑀𝓎 𝐵𝓇𝑜𝓉𝒽𝑒𝓇

Ezy.png

Aris.png

لینک به دیدگاه

ولی نه دیگه در اون حد..

دیگه تهه تهش هندلینگش اندازه لامبورگینی بشه

الان میان میگن ماشین من اودشو فلان کا هست با فلان کا گولد ترید میدم..

آخه شما کجا دیدید که ماشین کارکرده رو گرون تر از ماشین نو بفروشن؟ 

بنظرم باید یجور دیگه بهای ماشینا رو ببریم بالا، مثلا با خرج پول (زیادی) بتونیم بک فایر بزنیم یا رو ماشین باند نصب کنیم (تا یه بازه‌ی کمی موزیک رو پخش کنه) یا برای همیشه نیترو داشته باشه یا فنر ماشین رو بالا یا پایین ببریم یا تا یه حدی شتاب و ترمز و فرمون و موتور ماشینو ارتقا بدیم یا صدای بوق و یا صدای ماشین رو عوض کنیم، یا قابلیت دریفت کشیدن روی ماشین نصب کنیم یا رینگ های جدید بتونیم روش نصب کنیم یا بتونیم رنگ نور چراغ جلوشونو عوض کنیم یا روی ماشین Toys بزاریم و با...

اینطوری  دیگه هر ماشینی اینقدر خفن نیست @AdmBoT و ماشینی که مثلا همه‌ی اینارو داشته باشه باید اندازه‌ی یه لامبور براش خرج شده باشه

پس ارزش ماشینا هم اینجوری بالا میره نه اینکه کارکردش زیاد باشه و قیمت استانداردش تو UCP کم باشه تا ارزشمندتر بشه

شما فرض رو بر این بگیر هرکس که ماشینش اینجوریه و تا ته آپدیت کرده، انگار لامبور داره

ولی خب متأسفانه از اونجایی که اونا زیاد با این سیستما حال نمیکنن، فعلا برنامه براش ندارن

@Kamyab مشتاقیم نظر شماهم بشنویم..

در آخر هم اینو بگم که /showcarinfo به صورت یه پنجره‌ی چند قسمتی باز بشه که همه‌ی این اطلاعات رو نشون بده 

ویرایش شده توسط Fail

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Fail گفته است:

ولی نه دیگه در اون حد..

بنظرم باید یجور دیگه بهای ماشینا رو ببریم بالا، مثلا با خرج پول (زیادی) بتونیم بک فایر بزنیم یا رو ماشین باند نصب کنیم (تا یه بازه‌ی کمی موزیک رو پخش کنه) یا برای همیشه نیترو داشته باشه یا فنر ماشین رو بالا یا پایین ببریم یا تا یه حدی شتاب و ترمز و فرمون و موتور ماشینو ارتقا بدیم یا صدای بوق و یا صدای ماشین رو عوض کنیم، یا قابلیت دریفت کشیدن روی ماشین نصب کنیم یا رینگ های جدید بتونیم روش نصب کنیم یا بتونیم رنگ نور چراغ جلوشونو عوض کنیم یا روی ماشین Toys بزاریم و با...

اینطوری  دیگه هر ماشینی اینقدر خفن نیست @AdmBoT و ماشینی که مثلا همه‌ی اینارو داشته باشه باید اندازه‌ی یه لامبور براش خرج شده باشه

پس ارزش ماشینا هم اینجوری بالا میره نه اینکه کارکردش زیاد باشه و قیمت استانداردش تو UCP کم باشه تا ارزشمندتر بشه

شما فرض رو بر این بگیر هرکس که ماشینش اینجوریه و تا ته آپدیت کرده، انگار لامبور داره

ولی خب متأسفانه از اونجایی که اونا زیاد با این سیستما حال نمیکنن، فعلا برنامه براش ندارن

در آخر هم اینو بگم که /showcarinfo به صورت یه پنجره‌ی چند قسمتی باز بشه که همه‌ی این اطلاعات رو نشون بده 

با نظراتت موافقم چون هیچ ایتم خاصی تو سرور برای ماشین نیست هیچکس مشتاق نیست ماشین رو زیاد نگه داره و دقت کنی جز اینفر و سلطان و nrg و بنز هیچ ماشینی تو سرور فروش نمیره ولی تقویت بسه میتونه بفروشه و دیگه بحث سر کیلومتر نیست و بحث سر قدرت ماشینه

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Fail گفته است:

ولی نه دیگه در اون حد..

امیر جان خودم موافقم ولی متوجه منظور من نشدید

عرض کردم پیشنهاد قبلی با این عنوان به این دلیل رد شد

لینک به دیدگاه

عرض ادب . بسیار هم عالی (+)

89fe29_242e1f02-24image0-2-2-2-2-1-gif-e

99e029_241716974128862.png

89fe29_242e1f02-24image0-2-2-2-2-1-gif-e

:My account

ePiRuS.png

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، این کلمه خودش می‌گوید من ممکن هستم (I’m possible).

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در ۱۴۰۳/۳/۸ در 02:15، Nimaena گفته است:

درود با پیشنهاد شما مخالفم - ماشین هایی مثل لامبورگینی با سرعت الانشم که نزدیک ۲۷۰ تا میشه خیلی مورد اذیت پلیر ها واقع میشه وای به حال زمانی که اسپید این ماشین بشه ۳۵۰ یا بیشتر 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Ariajoo گفته است:

درود با پیشنهاد شما مخالفم - ماشین هایی مثل لامبورگینی با سرعت الانشم که نزدیک ۲۷۰ تا میشه خیلی مورد اذیت پلیر ها واقع میشه وای به حال زمانی که اسپید این ماشین بشه ۳۵۰ یا بیشتر 

در اون شرایط معمولا مشکل از ماشین نیست

مشکل از فردی هست که راننده ماشینه..

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۸ در 13:30، Fail گفته است:

چه نظمی بهم میخوره؟

اگه هیل ماشینا زیاد بشه طرف می تونه با خیال راحت به ماشینای دیگه بزنه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

اگه هیل ماشینا زیاد بشه طرف می تونه با خیال راحت به ماشینای دیگه بزنه

اینکارا رو با کامیون و اتوبوس و سندکینگ و رنچر و... هم میشه کرد..

و همچنین میشه ازش شکایت کرد و علاوه بر مجازات خودش، محدودیت هایی بر روی ماشینش اعمال بشه

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Fail گفته است:

اینکارا رو با کامیون و اتوبوس و سندکینگ و رنچر و... هم میشه کرد..

و همچنین میشه ازش شکایت کرد و علاوه بر مجازات خودش، محدودیت هایی بر روی ماشینش اعمال بشه

اگه چیزی برای شکایت کردن نباشه بهتر از اینکه که باشه با کامیون و اتوبوس سرعت ترکوندن یه ماشین هیل پر رو ندارن ولی اگه همچین چیزی بیاد به راحتی ممکن میشه بعدشم همینطوری کم آدم داریم که بی افتن داخل خیابون شروع به آزار اذیت کنن

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

اگه چیزی برای شکایت کردن نباشه بهتر از اینکه که باشه

چشم!

بخاطر شما سیستم هایی از جمله سیستم کاپ، سیستم JB،سیستم وویس چت،  سیستم تاکسی، سیستم هاستری، سیستم Toys و هزاران سیستم دیگه و ماشین هایی مثل سندکینگ، هانتلی، رنچر و مانستر و همه‌ی ماشینایی که  که میتونن موجب شکایت بشن، رو کلا از سرور حذف میکنیم!

شما با یه اتوبوس یا کامیون برو لاین مخالف و یه ماشین از جلو بیاد بکوبونه بهت، ببین ماشینه چقدر دمیج میخوره..

من به سندکینگ و رنچر هم اشاره کردم، واسه اینا هم میخوای بگی سرعتشون کمه؟

شما تا وقتی باگ AFK رو بلد باشی، با والتون یا یه موتور هم میتونی بری بیمه ماشینای دیگه رو بزنی

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، Fail گفته است:

چشم!

بخاطر شما سیستم هایی از جمله سیستم کاپ، سیستم JB،سیستم وویس چت،  سیستم تاکسی، سیستم هاستری، سیستم Toys و هزاران سیستم دیگه و ماشین هایی مثل سندکینگ، هانتلی، رنچر و مانستر و همه‌ی ماشینایی که  که میتونن موجب شکایت بشن، رو کلا از سرور حذف میکنیم!

شما با یه اتوبوس یا کامیون برو لاین مخالف و یه ماشین از جلو بیاد بکوبونه بهت، ببین ماشینه چقدر دمیج میخوره..

من به سندکینگ و رنچر هم اشاره کردم، واسه اینا هم میخوای بگی سرعتشون کمه؟

شما تا وقتی باگ AFK رو بلد باشی، با والتون یا یه موتور هم میتونی بری بیمه ماشینای دیگه رو بزنی

حالا چرا انقدر تند میری داداش ویس چت و سیستم هاستری و این چیزا یه چیز کاربردیه همه ازش استفاده میکنن جزوی از گیم هست ولی حالا نمیشه که یه ماشین ۱۰۰k بخری اندازه ماشین ۲۰۰k بره که اصلا بگی خرج کردی شده این خب یه راست میری یه ماشین بهتر میگیری الان لامبورگینی مگه داخل سرور کم سرعت میره طرف بخواد سریع ترش کنه به ماشینای دیگه بزنه که طرف با ماشینش میره آسمون

ویرایش شده توسط Irangamer2022
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

حالا چرا انقدر تند میری داداش ویس چت و سیستم هاستری و این چیزا یه چیز کاربردیه همه ازش استفاده میکنن جزوی از گیم هست ولی حالا نمیشه که یه ماشین ۱۰۰k بخری اندازه ماشین ۲۰۰k بره که اصلا بگی خرج کردی شده این خب یه راست میری یه ماشین بهتر میگیری الان لامبورگینی مگه داخل سرور کم سرعت میره طرف بخواد سریع ترش کنه به ماشینای دیگه بزنه که طرف با ماشینش میره آسمون

باشه سوتون اصلا شما هرچی میگی درست..

من هرچی نوشتم باز میای حرف خودتو میزنی..

اصلا ما از اینجا میریم👍

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، Fail گفته است:

باشه سوتون اصلا شما هرچی میگی درست..

من هرچی نوشتم باز میای حرف خودتو میزنی..

اصلا ما از اینجا میریم👍

داداش خب منم اشتباه میکنم دارم نظرم رو میگم اگه بتونن روی ماشین ها لیمیت های معین بزارن برا همچین کاری چیز اوکی تری میشه حرف شما هم صحیح با ماشینای دیگه هم همچین اتفاقاتی می افته 👍🏻

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Irangamer2022 گفته است:

داداش خب منم اشتباه میکنم دارم نظرم رو میگم اگه بتونن روی ماشین ها لیمیت های معین بزارن برا همچین کاری چیز اوکی تری میشه حرف شما هم صحیح با ماشینای دیگه هم همچین اتفاقاتی می افته 👍🏻

آخه عزیز من 

بنده اینجا اشاره کردم که..

در ۱۴۰۳/۳/۸ در 20:49، Fail گفته است:

تا یه حدی شتاب و ترمز و فرمون و موتور ماشینو ارتقا بدیم یا

باز شما اومدی حرف خودمو داری به خودم میزنی..

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...