رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

افزایش مجازات فحاشی

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر

افرادی در هر جامعه‌ای هستند که باعث فساد اون جامعه میشند و باید از ورود اونها به جمع ما پرهیز کرد

پیشنهادم دو مورد هستش که به قوانین عمومی اضافه شه:

1_ افرادی که در  "لول 1"  اقدام به فحاشی می‌کنند مجازات Permanet Ban بر روی اونها صورت بگیره 

طرف تازه وارد هست، هنوز هیچی هم از سرور بلد نیست

به چه درد اینجا میخوره وقتی هنوز نیومده اقدام به فحاشی میکنه؟

اینگونه افراد زیاد هستند و چون مجازات فحاشی در این لول Kick هست حتی براشون مهم نیست!

ما آدم بی ادب اینجا نیاز نداریم، شخصی که از همون ابتدا بخواد ادب خودشو زیر سوال ببره بدرد اینجا نمیخوره!

2_ مجازات شدید و یکسان در صورت فحاشی با اکانت مولتی

این پیشنهاد رو با دقت بخونید

شخص برای جلوگیری از محرومیت اکانت اصلیش میاد با اکانت مولتیش اقدام به فحاشی میکنه و دیگران رو آزار میده

بعد نه مجازات درستی رو صورت میگیره و نه براش مهمه چون اکانت مولتیه!

باید اینگونه باشه که اگر فردی با اکانت مولتی خود فحاشی عمدی یا به خانواده  انجام بده....

علاوه بر مجازات زبان ناپسند مجازات ۳ روز بن بر روی تمام اکانت های طرف انجام شه (اینجا توهین های به شوخی مد نظر نیست)

باید از آلوده شدن فضا با کلمات رکیک توسط همچین افرادی جلوگیری شه

اگر هم شما خواستار اضافه شدن مجازاتی در رابطه با فحاشی هستید  که منطقی و بدون زیاده‌روی باشه میتونید اینجا ارائه بدید

پ.ن: نگران نباشید پیشنهاد هایی که ما جهت بهبود سرور ارائه میدیم قطعا بررسی می‌شوند و اینطور نیست که برای گذراندن اوقات فراغت خود اقدام به پیشنهاد دادن میکنیم

منتظر نظرات درخشان شما هستیم💫

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

46 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

سلام و وقت بخیر

افرادی در هر جامعه‌ای هستند که باعث فساد اون جامعه میشند و باید از ورود اونها به جمع ما پرهیز کرد

پیشنهادم دو مورد هستش که به قوانین عمومی اضافه شه:

1_ افرادی که در  "لول 1"  اقدام به فحاشی می‌کنند مجازات Permanet Ban بر روی اونها صورت بگیره 

اینگونه افراد زیاد هستند و چون مجازات فحاشی در این لول Kick هست حتی براشون مهم نیست!

ما آدم بی ادب اینجا نیاز نداریم، شخصی که از همون ابتدا بخواد ادب خودشو زیر سوال ببره بدرد اینجا نمیخوره!

این پیشنهاد رو با دقت بخونید

شخص برای جلوگیری از محرومیت اکانت اصلیش میاد با اکانت مولتیش اقدام به فحاشی میکنه و دیگران رو آزار میده

باید اینگونه باشه که اگر فردی با اکانت مولتی خود فحاشی عمدی یا به خانواده  انجام بده....

علاوه بر مجازات زبان ناپسند مجازات ۳ روز بن بر روی تمام اکانت های طرف انجام شه (اینجا توهین های به شوخی مد نظر نیست)

باید از آلوده شدن فضا با کلمات رکیک توسط همچین افرادی جلوگیری شه

اگر هم شما خواستار اضافه شدن مجازاتی در رابطه با فحاشی هستید  که منطقی و بدون زیاده‌روی باشه میتونید اینجا ارائه بدید

پ.ن: نگران نباشید پیشنهاد هایی که ما جهت بهبود سرور ارائه میدیم قطعا بررسی می‌شوند و اینطور نیست که برای گذراندن اوقات فراغت خود اقدام به پیشنهاد دادن میکنیم

منتظر نظرات درخشان شما هستیم💫

ممنون بابت پیشنهادی که دادی خیلی عالیه به شدت موافقم

ویرایش شده توسط CalVinKleiN
.

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

ThunderstorM.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                       

1b5a31_24Picsart-24-06-01-01-44-41-940.p

لینک به دیدگاه

قطعا موافقم عرفان ❤️

من خودم خیلی با فحاشی مخالفم و قطعا مجازات هرچه بیشتر رو میپسندم اما موردی که گفتی کاملا منطقی و عادلانس!

امیدوارم در رابطه با بد دهنی مجازات ها سخت تر بشه تا کسی جرأت نکنه حتی روی اکانت مولتی فحاشی کنه که گفتی خودت.

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Fayez گفته است:

در مورد پیشنهاد اولتون مخافم چون خیلی از پلیر های تازه وارد لول 1 مایک براشون بسته هستش و لول 3 تازه میتونن صحبت کنن

و در لول 3 شما چرا یه لول 50 60 نمیبینین من به شخصه دیدم یه شخص وارد گیم میشه تا لول 3 فقط داره توهین میشنوه خودم به شخصه روزی مثبت 30 بار فهاشی بین پلیر هارو دارم میبینم و شاهدش هستم

بد زورتون به پلیر لول 3 تازه وارد میرسه که جای تو سرور نداره نه اگر سرور درست پیش بره وقتی فهاشی نباشه یه تازه وارد هم الکی توهین نمیکنه شاید non-rp یا کارای دیگه انجام بده اما توهین نه توهین نمیکنه بار ها برای خودم این ثابت شده

و برای پیشنهاد دوم شما کاملا موافقم (+)

کاملا موافقم (+) و اگر بشه non-rp مشت زدن یا هر چیزه دیگه ای که خسارت به یک یا چند نفر بزنه مجازات ها برای تمام اکانت های اون فرد باشه خیلی عالی میشه ممنون بابت این پیشنهادتون ❤️

لینک به دیدگاه

واقعا!

طرف لول 5 عه کل ناموستو میاره جلو چشات شکایت می‌کنی Kick می‌شه از سرور آخرشم لقب زیرکش رو دریافت می‌کنی

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Fayez گفته است:

Permanet Ban 

*Permanent Ban

نقل قول

شما مجاز به داشتن چندین حساب کاربری در سرور هستید، ولی در صورت شکستن قوانینی مانند: تجارت غیرقانونی، دزدیدن حساب‌های کاربری، استفاده از مودهای غیرمجاز و نرم افزار های تقلب، سوء استفاده از باگ های سرور، تبلیغات، کلاه برداری و توهین؛ مجازات آنها بر روی تمامی حساب های کاربری شما اعمال خواهد شد.

این چیزی که میگید مجازاتش بر حسب اکانت اصلی شخص همین الانش در نظر گرفته میشه مجازاتی که طرف همونجا میکنه مجازات فعلی هستش ادمین باید بره لاگ چک کنه ببینه اکانت مال کیه بعد مجازات کنه همچین چیزی وجود داره ولی این خودش تنبلی ادمین رو میتونه نشون بده یا چیز دیگه که میتونید شکایت کنید تا رسیدگی شه

مثال میزنم: علی بازیکنی با لول 60 هست میاد با اکانت مولتی لول 3 میره به Fayez و GeO که داشتن دکتر بازی میکردن فحش ناموس میده, فایز اینا ریپورت میدن طرفو طرف چون لولش 3 هست کیک میشه درحال حاضر چون لولش کمه ولی اگر ادمین بره چک کنه (که فکر کنم در اون لحظه نخواد چک کنه) مجازات لول 60 اکانت اصلیش روی تمام اکانت ها اعمال میشه که همشون بن میشن

این که کاملا غیر منطقیه و احتمال عملی شدنش 10 درصد هست

خودت داری میگی تازه وارد, یه تازه وارد چیزی بلد نیست دیگه؟ ممکنه سر هر چی با یه پلیر لول 50 دعواش شه بعد یارو بره شکایت کنه بن دائم صورت بگیره؟ این خودش پلیر های جدیدو کم میکنه

رفته رفته که میاد بالا میفهمه نباید فحش بده همون فحاشی هم سن کم پلیر رو نشون میده

خودت که با سیستم Brief اشنا هستی و میدونی که اکثرا دقت نمیکنن پس حق دارن چیزی ندونن از انجمن و اینا

بنظرم Permanent Ban زیادیه واسه این ولی هر چی هست مجازاتش بیشتر شه بهتر ولی Permanent ban زیادیه گفتم

ولی Kick هم مشکل داره از Kick بشه Mute بهتره بنظرم

۱ ساعت قبل، AdmBoT گفته است:

واقعا!

طرف لول 5 عه کل ناموستو میاره جلو چشات شکایت می‌کنی Kick می‌شه از سرور آخرشم لقب زیرکش رو دریافت می‌کنی

کسی که سر شکایت از کسی که بهت فحش ناموس داده بهت بگه زیرکش مشکل عقلی داره اون انسان یه نادان خالص هست

...Different product, same hustle mentality
The only difference is, you pay taxes on it and feds can't kick off your door

لینک به دیدگاه

موافقم (+)✅

ولی اگه اینم بتونید لحاظ کنید عالی میشه,

ببینید به طور مثال: وقتی شما سوار ماشین خودتون هستید مثلا Infernus یکی که لولش کمه مثلا 5 6 متوجه نیست که چقدر پوله بیمه ی اون ماشینه ، یا متوجه هست و در رابطه با کرم ریختن این کارو میکنه.

حالا کدوم کار؟ گوش بدید: وقتی شما دارید با سرعت 220 میرید در اتوبان ، حالا هر اتوبانی ، یکی که لولش پایینه با اتوبوس یا همون Bus میاد میزنه به ماشین شما.

و بارها من سر این بیمه ی ماشینم رفته.

اگه میشه مجازات این کار رو بیشتر کنید یا واسه ی 5 ساعت License اون طرف رو بگیرید.

KiaX.png

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Slap گفته است:

ین چیزی که میگید مجازاتش بر حسب اکانت اصلی شخص همین الانش در نظر گرفته میشه مجازاتی که طرف همونجا میکنه مجازات فعلی هستش ادمین باید بره لاگ چک کنه ببینه اکانت مال کیه بعد مجازات کنه همچین چیزی وجود داره ولی این خودش تنبلی ادمین رو میتونه نشون بده یا چیز دیگه که میتونید شکایت کنید تا رسیدگی شه

مثال میزنم: علی بازیکنی با لول 60 هست میاد با اکانت مولتی لول 3 میره به Fayez و GeO که داشتن دکتر بازی میکردن فحش ناموس میده, فایز اینا ریپورت میدن طرفو طرف چون لولش 3 هست کیک میشه درحال حاضر چون لولش کمه ولی اگر ادمین بره چک کنه (که فکر کنم در اون لحظه نخواد چک کنه) مجازات لول 60 اکانت اصلیش روی تمام اکانت ها اعمال میشه که همشون بن میشن

این مورد باید شفاف تر تو قوانین توضیح داده شه و تو بازی بهتر به کار برده بشه

جوری این قانون نادیده گرفته میشه که من این همه سال بازی می‌کنم ندیدم از این قانون استفاده شه!

7 ساعت قبل، Slap گفته است:

این که کاملا غیر منطقیه و احتمال عملی شدنش 10 درصد هست

خودت داری میگی تازه وارد, یه تازه وارد چیزی بلد نیست دیگه؟ ممکنه سر هر چی با یه پلیر لول 50 دعواش شه بعد یارو بره شکایت کنه بن دائم صورت بگیره؟ این خودش پلیر های جدیدو کم میکنه

رفته رفته که میاد بالا میفهمه نباید فحش بده همون فحاشی هم سن کم پلیر رو نشون میده

خودت که با سیستم Brief اشنا هستی و میدونی که اکثرا دقت نمیکنن پس حق دارن چیزی ندونن از انجمن و اینا

بنظرم Permanent Ban زیادیه واسه این ولی هر چی هست مجازاتش بیشتر شه بهتر ولی Permanent ban زیادیه گفتم

ولی Kick هم مشکل داره از Kick بشه Mute بهتره

داداش خودت داری میدی جوابتو

فکرشو کن داری کارتو میکنی یکی از اینا بی دلیل بیاد به ناموس تو و شخصیتت توهین کنه و بره

الان این شخص اومده سرور برای ما یا سرور مفیده؟

شخصی که برای توهین اومده سرور چرا باید به اینجا راه داده بشه از همون اول؟

بازیکنان تازه وارد رو کم نمیکنه بلکه بی ادبی رو توی اینجا کم میکنه

بعد من گفتم فقط  لول ۱، نه اینکه لول های دیگه

من خودم واسه سنین کم دارم یه برنامه آماده میکنم که فحاشی های توی سرور از بین بره!

ولی برنامه ی من شامل افراد نام برده شده نیست بخاطر همین این پیشنهادو دادم

ولی اره در کل Kick دوای درد هیچکی نیست!

30 دقیقه قبل، Nimak گفته است:

موافقم (+)✅

ببینید به طور مثال: وقتی شما سوار ماشین خودتون هستید مثلا Infernus یکی که لولش کمه مثلا 5 6 متوجه نیست که چقدر پوله بیمه ی اون ماشینه ، یا متوجه هست و در رابطه با کرم ریختن این کارو میکنه.

حالا کدوم کار؟ گوش بدید: وقتی شما دارید با سرعت 220 میرید در اتوبان ، حالا هر اتوبانی ، یکی که لولش پایینه با اتوبوس یا همون Bus میاد میزنه به ماشین شما.

اگه میشه مجازات این کار رو بیشتر کنید یا واسه ی 5 ساعت License اون طرف رو بگیرید.

این مورد تقريبا الان هم هست ولی عملی شدنش مشکله

PD همین الان هم میتونه مجوز رانندگی رو برای ۳ ساعت مسدود کنه ولی نیاز به مدرک داره 

لینک به دیدگاه

موافقم(+)

2 ساعت قبل، Nimak گفته است:

موافقم (+)✅

اگه طرف مقابل از خلاف بخواد بیاد و از قصد این کارو انجام بده با حرفت موافقم

231328_24IMG-20240428-184011-454.jpg

:My account

Thekiyarash.png

لینک به دیدگاه

این مورد باید شفاف تر تو قوانین توضیح داده شه و تو بازی بهتر به کار برده بشه

جوری این قانون نادیده گرفته میشه که من این همه سال بازی می‌کنم ندیدم از این قانون استفاده شه!

موافقم (+)

داداش خودت داری میدی جوابتو

فکرشو کن داری کارتو میکنی یکی از اینا بی دلیل بیاد به ناموس تو و شخصیتت توهین کنه و بره

شخصی که برای توهین اومده سرور چرا باید به اینجا راه داده بشه از همون اول؟

بازیکنان تازه وارد رو کم نمیکنه بلکه بی ادبی رو توی اینجا کم میکنه

بعد من گفتم فقط  لول ۱، نه اینکه لول های دیگه

من خودم واسه سنین کم دارم یه برنامه آماده میکنم که فحاشی های توی سرور از بین بره!

ولی برنامه ی من شامل افراد نام برده شده نیست بخاطر همین این پیشنهادو دادم

ولی اره در کل Kick دوای درد هیچکی نیست!

چت های منو نخوندین ؟ @Fayez

لول بالا ها وقتی فهاشی میکنن از لول یک چه انتظاری داری

تا لول بالا فهاشی کنه لول پایین هم فهاشی میکنه

و باز هم مخالفم (-)

یه بچه توی یک خانواده به دنیا میاد خانواده هر چی باشه بچه هم میشه اون

4 سال قبل نمیدونم بودی یا نه اگر بود میتونستی راه بهتری بگی تا اینکه کسو راه ندیم که داره توهین میکنه

لینک به دیدگاه

PD همین الان هم میتونه مجوز رانندگی رو برای ۳ ساعت مسدود کنه ولی نیاز به مدرک داره 

PD خودش خلاف رانندگی میکنه 😐 اصلا رعایت نمیکنه

من هم روز دارم راب بیز میرم و هر روز دیدن بعد از اینکه موفق میشم یه جا وایمیستم اما با این حال مخصوصا cop که سوار لامبور هستن خلاف میزنن بهت پیاده میشن خودتو موتورو همرو میزنن بدونه اینکه ببینن وایسادیم اصلا احتیاجی نیست این کارا

ویرایش شده توسط yaghut
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Fayez گفته است:

مهم مفید بودن اون بازیکن نیست در واقع

ملاکش یه چیز دیگس که خودت میدونی

با مجازات کردن یه نفر نمیتونی بهش بفهمونی که کارش ایراد داره بدتر کینه میگیره دوباره میاد بهت فحش میده

باید از یه راه دیگه اقدام کنی

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، yaghut گفته است:

های منو نخوندین ؟ @Fayez

لول بالا ها وقتی فهاشی میکنن از لول یک چه انتظاری داری

تا لول بالا فهاشی کنه لول پایین هم فهاشی میکنه

عزیزم اون لول بالا مجازاتش سنگین تر از لول پایین هست

کل کامنت هارو هم من میخونم همیشه

3 دقیقه قبل، Slap گفته است:

بدتر کینه میگیره دوباره میاد بهت فحش میده

باید از یه راه دیگه اقدام کنی

0bf4-IMG-20240517-142058-814.jpg

راه حل بده 😕

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Fayez گفته است:

0bf4-IMG-20240517-142058-814.jpg

راه حل بده 😕

میگم که شکایت هم کنی بگی شکایت هم میکنم باز هم در صورت اعمال مجازات میان و کارشون رو انجام میدن Permanent Ban هم چیزی نیست یه 1700 Gold بده حله

لابد الان نظرت به تعلیق عوض شد؟ 😐😂

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Slap گفته است:

الان نظرت به تعلیق عوض شد

نه راست میگی بخدا

اصلا Permanent بن بدرد نمیخوره

تعلیق هم با Ticket حل میشه

تنها راهش HW بنه

بدبختی اینه من میتونم اینایی که حداقل یکم لول دارن رو درست کنم

این لول ۱ هارو نمیتونم!😂

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Fayez گفته است:

نه راست میگی بخدا

اصلا Permanent بن بدرد نمیخوره

تعلیق هم با Ticket حل میشه

تنها راهش HW بنه

بدبختی اینه من میتونم اینایی که حداقل یکم لول دارن رو درست کنم

این لول ۱ هارو نمیتونم!😂

چند روز بعد همچنان Fayez: داداش HWban هم بدرد نمیخوره بریم برا CPUBan

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Slap گفته است:

چند روز بعد همچنان Fayez: داداش HWban هم بدرد نمیخوره بریم برا CPUBan

د مشتی اصلا بنش مهم نیست میخوایم طرف درست شه😂

پلیس فتا هم بفرستیم مشکلی نیست مهم اینه که به هر روشی حل شه

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Fayez گفته است:

عزیزم اون لول بالا مجازاتش سنگین تر از لول پایین هست

کل کامنت هارو هم من میخونم همیشه

شما میگی راه ندیم مجازات لول بالا یعنی سنگین تر از اینه که پلیر تازه وارد و راه ندیم ؟

در ۱۴۰۳/۲/۳۱ در 11:50، Fayez گفته است:

11 ساعت قبل، Fayez گفته است:

راه حل بده

این هم راه حل در موردش لطفا فکر کنید از پلیر های قدیمی سوال کنید که گیم قبل از مایک چی بود و چی شد بد نظر بدین لطفا

اصلا هم عجله نکنید توی نظر دادن در موردش تحقیق کنید اول

ویرایش شده توسط yaghut
لینک به دیدگاه

موافقم ولی با شدت پایین تر

چون باعث کم شدن آزادی بیان پلیر ها میشه و طبق معمول

افراد زیرکش از این مورد هم سوء استفاده میکنن.

و اینکه همین الانم این مجازات در صورت توهین روی اکانت های

دیگر افراد فحاش صورت میگیره فکر میکنم

Los Santos Vagos Family

============================================================================

-------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  ----------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

Revengers

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، None گفته است:

موافقم ولی با شدت پایین تر

چون باعث کم شدن آزادی بیان پلیر ها میشه و طبق معمول

افراد زیرکش از این مورد هم سوء استفاده میکنن.

ازادی بیان ؟

چرا فکر میکنید ازادی بیان فقط توی فهاشیه

همیشه یه شخصی بهم میگفت کسی که بلد نیست صحبت کنه از توهین و دستش استفاده میکنه

یعنی اگر شخصی فهاشی نکنه ازاد نیست ؟

ویرایش شده توسط yaghut
لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، yaghut گفته است:

هم راه حل در موردش لطفا فکر کنید از پلیر های قدیمی سوال کنید که گیم قبل از مایک چی بود و چی شد بد نظر بدین لطفا

اصلا هم عجله نکنید توی نظر دادن در موردش تحقیق کنید

این رو خودم خوندم

ما نمی‌خوایم آزادی بیان گرفته بشه

ما می‌خوایم جلوی فحاشی گرفته بشه عزیزم

اینکه طرف تو CNN بیاد مایک بده فلان چیز برای فروش و ... طبیعیه

ولی بیاد به دلیل فضا رو با فوش سمی کنه این اصلا مورد قبول نیست

همچنین ارائه کردم من برنامه برای حل کردن فحاشی بچه ها دارم ولی همونطور که بالا گفتم مشکلات داره و عرض کردم چی هستن...

پیشنهاد  زیاد میشه گفت و انجام داد

مهم اینه که مورد پسند همه باشه و باعث زده شدن نشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...