رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قومیت ها در ArSaCiA Game

ارسال‌های توصیه شده

درود.

یکی از کارهایی که من بدم میاد توهین به قومیت هاست و همیشه رنج می برم که بین چند قومیت دشمنی باشه

و در مورد این موضوع سرور قوانین درستی نداره(سفت و سخت).

و همونطور که می دونید کلن کورد یکی از کلن هایی است که فقط از افراد یک قوم(کورد) در آنجا هستند

و تقریبا اغلب ما مشاهده کردیم که درگیری هایه زیادی بین این کلن و بقیه پلیر ها سر قومیت هست و هر کی از راه میرسه به کلن کورد فحش میده و اون ها هم همینطور.

از جایی که این فرهنگ در کشور ما جا نیفتاده که همه با هم هم وطنیم و به قول شاعر همه ز یک گوهریم درگیری های زیادی در سرور سر این موضوع مشاهده میکنیم.

من قصدم در این تاپیک سرکوب هیچ کلن و پلیری نیست و تمام تلاشم اینه که این درگیری ها کمتر بشه نمیگم دیگه نباشه چون حتما آدم های بی فکری هستند که این کارا ادامه بدهند.

و حال پیشنهاد من این هست که در مورد توهین قومیت ها قوانین به شدت سخت تر بشه و اگر کلنی مثل کلن کورد ساخته شد که فقط یک قوم در آن باشد، به آن کلن قوانین سخت تر گرفته شود و  پلیر ها رو از هر دعوای قومیتی  و توهین به یک قوم بدور نگه داریم.

من باز تکرار می کنم که قصد کوبیدن هیچ قومیتی رو ندارم و نه با اعضای کلن کورد مشکل دارم و نه قومیت  دیگری و همه این حرف ها رو زدم جهت بهتر شدن روابط میان قومیت های بازی و بی احترامی کمتر.

از هر قومی باشید بالاخره کارتون پیش یه نفر گیر میکنه که از قوم شما نیست و اونجاست که کار شما گره می خوره اگر همه بخواهند کار ها را بر اساس قومیت ببینند.

من خودم اهل گیلانم و رفیق صمیمی من ترک اردبیل هست و در کار خودم با قومیت های دیگری مانند کورد و لر و مازنی و خیلی از قومیت ها ی دیگه برخورد دارم.

(پ.ن: حالا من این پیشنهاد رو دادم شما نرید کلا کلن کورد رو از ریشه نبود کنید چون این کار هم درست نیست و خودمون باید در کنار هم به صلح برسیم تا حدی که اصلا قانونی هم نباشه همه باهم مهربان باشیم)

شرمنده اگه سرتون رو بدرد آوردم.

منتظر صحبت های شما هم هستم.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام و درود

برای مجازات داشتن توهین قومیتی قبلا هم بحث شده بود

درکل تمسخر کار درستی نیست ولی بنده مخالفم که توهین به قومیت مجازات داشته باشه چون سر کلمه که شدت پایینه مجازات شیم منطقی نیست و ممکنه حتی از سر شوخی هم باشه و اگرم شدت بالا باشه که قطعا مجازات  اعمال میشه روشون

*و اینکه مشکل کُردا نیستن که مشکل خود کلن [KRD] که باعث شده همه توهین کنن به قومیتشون

ویرایش شده توسط moji

یک سیب افتاد جاذبه کشف شد

Wealth.png

هزاران جسد افتاد ولی انسانیت کشف نشد.

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، moji گفته است:

باسلام و درود

برای مجازات داشتن توهین قومیتی قبلا هم بحث شده بود

درکل تمسخر کار درستی نیست ولی بنده مخالفم که توهین به قومیت مجازات داشته باشه چون سر کلمه که شدت پایینه مجازات شیم منطقی نیست و ممکنه حتی از سر شوخی هم باشه و اگرم شدت بالا باشه که قطعا مجازات  اعمال میشه روشون

*و اینکه مشکل کُردا نیستن که مشکل خود کلن [KRD] که باعث شده همه توهین کنن به قومیتشون

وقتی که یه نهالی کجه باید واسش اسکیت بزنی( دوتا چوبی که کنار نهال میزنند و با نخ می بنندن تا صاف رشد کنه) تا در طی زمان صاف بشه حالا قوانین سخت نقش اسکیت رو دارند تا زمانی که این فرهنگ جا بیوفته باید باشه.

چه به شوخی و چه جدی توهین به قومیت ها کار درستی نیس و اگر شما به شوخی بخوای توهین  کنی خب دوستت هم شکایت نمیکنه

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ijoker گفته است:

درود.

یکی از کارهایی که من بدم میاد توهین به قومیت هاست و همیشه رنج می برم که بین چند قومیت دشمنی باشه

و همونطور که می دونید کلن کورد یکی از کلن هایی است که فقط از افراد یک قوم(کورد) در آنجا هستند

و تقریبا اغلب ما مشاهده کردیم که درگیری هایه زیادی بین این کلن و بقیه پلیر ها سر قومیت هست و هر کی از راه میرسه به کلن کورد فحش میده و اون ها هم همینطور.

از جایی که این فرهنگ در کشور ما جا نیفتاده که همه با هم هم وطنیم و به قول شاعر همه ز یک گوهریم درگیری های زیادی در سرور سر این موضوع مشاهده میکنیم.

من قصدم در این تاپیک سرکوب هیچ کلن و پلیری نیست و تمام تلاشم اینه که این درگیری ها کمتر بشه نمیگم دیگه نباشه چون حتما آدم های بی فکری هستند که این کارا ادامه بدهند.

و حال پیشنهاد من این هست که در مورد توهین قومیت ها قوانین به شدت سخت تر بشه و اگر کلنی مثل کلن کورد ساخته شد که فقط یک قوم در آن باشد، به آن کلن قوانین سخت تر گرفته شود و  پلیر ها رو از هر دعوای قومیتی  و توهین به یک قوم بدور نگه داریم.

من باز تکرار می کنم که قصد کوبیدن هیچ قومیتی رو ندارم و نه با اعضای کلن کورد مشکل دارم و نه قومیت  دیگری و همه این حرف ها رو زدم جهت بهتر شدن روابط میان قومیت های بازی و بی احترامی کمتر.

از هر قومی باشید بالاخره کارتون پیش یه نفر گیر میکنه که از قوم شما نیست و اونجاست که کار شما گره می خوره اگر همه بخواهند کار ها را بر اساس قومیت ببینند.

من خودم اهل گیلانم و رفیق صمیمی من ترک اردبیل هست و در کار خودم با قومیت های دیگری مانند کورد و لر و مازنی و خیلی از قومیت ها ی دیگه برخورد دارم.

(پ.ن: حالا من این پیشنهاد رو دادم شما نرید کلا کلن کورد رو از ریشه نبود کنید چون این کار هم درست نیست و خودمون باید در کنار هم به صلح برسیم تا حدی که اصلا قانونی هم نباشه همه باهم مهربان باشیم)

درود.

با پیشنهاد شما موافقم 

79c525_24Picsart-24-02-25-14-08-40-075.p

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

CalVinKleiN.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                        

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

با پیشنهاد شما (موافقم). کاربردی و مفید.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، TankeBiPelak گفته است:

الان این تاپیک برای KRD بود؟ 

نه منظورشون این کلن نیست منظور همگانی هست.

و این کلن را مثال زدن.

شاید بار ها دیده باشین که به اقوام مختلف در درگیر های لفظی که پیش میاد توهین های شده هست.

Useless.png

Ntxorg.png

لینک به دیدگاه

از هر قومی حتی فارس هم باشی وقتی حاشیه بسازی یا کسیو اذیت کنی بت توهین میکنن (کنار اسم قومیتت یه چیزی میچسبونن) وگر نه کسی کاری به کار هیچ قومی نداره (هممون یه رفیق یا دوست داریم که ماله یه قومیت خاصه ولی چیزی بش نمیگیم چون جلوه بدشو نشون ما نمیده در صورتی که یه غریبه از همون قوم یه حرکت اعصاب خرد کن بزنه یه فوش قومیتی بش میدیم)

در اصل بهتره بگم تا وقتی ادم خوبی باشی از هر قومیم باشی کسی کارت نداره و فوش قومیتی همون فوش معمولیه که فقط یه اسم قوم خاص کنارشه

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، ijoker گفته است:

درود.

قطعا کسی که میاد این کارارو می‌کنه چیزی جز یه بچه نیست

ما داریم تویه یه کشور زندگی میکنیم همه‌مون، دلیلی نمیشه که بهم دیگه توهین کنیم

سکوتـ قـوے تریـن فریاد است.

:Mҽ

Jules.png‌‌

:ᴍʏ ʙʀᴏᴛʜᴇʀ

Luigi.png

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، FrozenThrone گفته است:

از هر قومی حتی فارس هم باشی وقتی حاشیه بسازی یا کسیو اذیت کنی بت توهین میکنن (کنار اسم قومیتت یه چیزی میچسبونن) وگر نه کسی کاری به کار هیچ قومی نداره (هممون یه رفیق یا دوست داریم که ماله یه قومیت خاصه ولی چیزی بش نمیگیم چون جلوه بدشو نشون ما نمیده در صورتی که یه غریبه از همون قوم یه حرکت اعصاب خرد کن بزنه یه فوش قومیتی بش میدیم)

در اصل بهتره بگم تا وقتی ادم خوبی باشی از هر قومیم باشی کسی کارت نداره و فوش قومیتی همون فوش معمولیه که فقط یه اسم قوم خاص کنارشه

درسته شاید یک نفر از یک قومیت بیاد بدترین کار انجام بده.

ولی خب واقعاً لزومی نداره که به قومیت آنها توهین شه چون واقعاً شایسته نیست.

حالا اون فرد چه خوب باشه چه بدترین آدم روی زمین.!

Useless.png

Ntxorg.png

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم.

پیشنهادتون تکراریه و قبل از دادن پیشنهادی لطفا تاپیک های قبلی پیشنهادات و انتقادات رو هم بخونید.

لطفا نگارش خود رو درست کنید که خواننده بدونه اذیتی چشم مطلبتون رو بخونه (از Bold بیش از حد یا بزرگ نویسی بیش از حد بپرهیزید).

با تشکر از پیشنهاد/انتقاد شما.

لینک به دیدگاه

باسلام..

با مطلبت تا حدودی موافقم ولی میتونی چیه؟

بدتر از توهین های قومیتی، توهین به خانواده، به خصوص مادره که تو سرور اگه درگیری هم نداشته باشیم، باز روزانه حداقل یبار باهاش مواجه میشیم..

خیلی ها اینجا ارزش مادر رو نمی‌دونن..

از لول بالاها بگیر تا لول پایینا رو که دیگه نگم...

بنظرم اگه قراره سخت گیری بشه، اول رو توهین های خانوادگی بشه چون اونا اهمیتشون خیلی زیاده و شاید تو سرور بیش از 90 درصدشون این موضوع رو درک نمیکنن

حالا من که باز قومیت خاصی ندارم، ایرانیم، ولی اگه قومیتی هم داشتم، مادرم و خانواده‌م برام در اولویت بود و هست..

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Fail گفته است:

باسلام..

بدتر از توهین های قومیتی، توهین به خانواده، به خصوص مادره که تو سرور اگه درگیری هم نداشته باشیم، باز روزانه حداقل یبار باهاش مواجه میشیم..

بنظرم اگه قراره سخت گیری بشه، اول رو توهین های خانوادگی بشه چون اونا اهمیتشون خیلی زیاده و شاید تو سرور بیش از 90 درصدشون این موضوع رو درک نمیکنن

حالا من که باز قومیت خاصی ندارم، ایرانیم، ولی اگه قومیتی هم داشتم، مادرم و خانواده‌م برام در اولویت بود و هست..

سلام داداش، این مورد از قبل توی قوانین هست و این گونه افراد به سختی مجازات می‌شوند.

مخفی کننده

منظور از توهین های شدت بالا توهین هایی هستند که به خانواده باشد یا توهین مرتبط با مسائل جنسی باشد.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Cry گفته است:

سلام داداش، این مورد از قبل توی قوانین هست و این گونه افراد به سختی مجازات می‌شوند.

نمایش محتوا مخفی

منظور از توهین های شدت بالا توهین هایی هستند که به خانواده باشد یا توهین مرتبط با مسائل جنسی باشد.

اون سری یارو هزار تا فحش خار مادر داد ولی چون لول 2 بود فقط Kick کردنش

منظور شما از سختی چیه؟

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۹ در 14:43، Fail گفته است:

منظور شما از سختی چیه؟

داداش اینکه یکی میاد با لول 1 فحاشی میکنه؛

یعنی یا مولتی کسی هست

یا تازه وارد بازی شده و نمیدونه کارش درست نیست...

اگه مولتی باشه که قشنگ تو شکایتت ذکر میکنی رو اکانت اصلیشم مجازات اعمال شه.

حالا حداقل لول اکانت رو 20 در نظر میگیریم.

6 ساعت بنظرت کمه؟

بعدشم عزیزم با مجازات نمیشه فرهنگ سازی کرد متاسفانه..

یه بنده خدایی بود 20 تا سابقه میوت و بن داشت ولی خب وقتی طبیعتش همین بود کلا.

تو بگو مجازاتشو کنن 10 روز.

بعضیا کلا نزاکت ندارن؛ 

اگه واقعا بخوان با این تنبیهات دست از رفتار زشتشون بردارن همون 6 ساعت هم براشون زیاده و میتونه به راه درست، هدایتشون کنه.

اگه هم کسی تازه وارد بود بزرگی کن و بگذر😉

با واستادن و لفظ بازی نه تنها حال خودتو بهتر نمیکنی بلکه حساسیتت رو نسبت به این چیز نشون میدی و میزاری نقطه ضعفت رو بفهمن و ازش سو استفاده کنن..

اصلا به تحریک هاشون گوش نکن و نذار مغزت رو تحت کنترلشون بگیرن

الان بلانسبت یکی بیاد یه حرفیو نثار شما کنه یعنی واقعا همون حالت روت اعمال میشه؟

زیاد جدی نگیر و هر موقع که کنترل از دستت خارج شد یاد این جمله بیوفت:

مخفی کننده

جواب ابلهان خاموشیست

تو این مواقع خودتو قوی نشون بده و سعی کن تا حد امکان آرامشتو حفظ کنی

در ضمن اینو هم بدون که آدم بی‌شخصیت و بی‌فرهنگ همه جا هست کاریش هم نمیشه کرد 

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۸ در 07:47، TankeBiPelak گفته است:

الان این تاپیک برای KRD بود؟ 

نه عزیزم من

من که گفتم کلا میگم و کلن کورد رو مثال زدم

در ۱۴۰۳/۲/۸ در 11:14، NtXorG گفته است:

نه منظورشون این کلن نیست منظور همگانی هست.

و این کلن را مثال زدن.

شاید بار ها دیده باشین که به اقوام مختلف در درگیر های لفظی که پیش میاد توهین های شده هست.

👍

در ۱۴۰۳/۲/۸ در 11:49، FrozenThrone گفته است:

داداش هر جور بخوای در نظر بگیری اصلا توهین به قومیت ها مورد قبول نیست

در ۱۴۰۳/۲/۸ در 12:00، DestroyerGod گفته است:

قطعا کسی که میاد این کارارو می‌کنه چیزی جز یه بچه نیست

ما داریم تویه یه کشور زندگی میکنیم همه‌مون، دلیلی نمیشه که بهم دیگه توهین کنیم

پس باید بگیم مهدکودک آرساکیا

طرف لول 100 و خورده ای هست داره اینطوری فحش میده با 26 سال سن😂 اینو کجای دلم بزارم

با بچه ی 13 ساله بحث میکنه

در ۱۴۰۳/۲/۸ در 13:18، UnkownName گفته است:

قوانین ساخته میشن برای شکسته شدن 😃

بله درسته،

البته درمورد شما خیلی صدق میکنه

تو فکشن پلیس که بودید خودم به شخصه ملاحضه کردم به دفعات زیاد

و هیچ وقت نفهمیدم مشکل شما چیه؟

مگه با پلیر ها پدر کشتگی دارید؟یا با فعالیت در فکشن پلیس شما درامد دلاری دارید ما خبر نداریم

چون شما به شدت بازی رو جدی میگیری

(قصد توهین ندارم و همش در قالب صحبت است)

در ۱۴۰۳/۲/۹ در 00:09، Fayez گفته است:

سلام عزیزم.

پیشنهادتون تکراریه و قبل از دادن پیشنهادی لطفا تاپیک های قبلی پیشنهادات و انتقادات رو هم بخونید.

لطفا نگارش خود رو درست کنید که خواننده بدونه اذیتی چشم مطلبتون رو بخونه (از Bold بیش از حد یا بزرگ نویسی بیش از حد بپرهیزید).

با تشکر از پیشنهاد/انتقاد شما.

سلام.

ممنونم که اطلاع دادی

خبر نداشتم تکراریه.

فکر کنم شما با گوشی خوندید که اذیت میکنه

به هر حال شرمنده

دفعه بعد سعی میکنم طوری ویرایش کنم که چشم های شما و دوستان خسته نشه.🌹

در ۱۴۰۳/۲/۹ در 00:41، Fail گفته است:

باسلام..

سلام 

منم  با شما موافقم ولی بالاخره برای توهین به خانواده یه قانون بخور و نمیری هست ولی برای توهین به قومیت ها نیست

و منم با حرف شما درمورد ارزش مادر موافقم ولی کو آدم با فهم؟

در ۱۴۰۳/۲/۹ در 14:43، Fail گفته است:

منظور شما از سختی چیه؟

اونو دیگه شما اعتراض کنید و پیشنهاد بدید

واس منم پیش اومده

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۷ در 20:33، ijoker گفته است:

درود.

کلن کورد هیچ ربطی به کورد های ما نداره 

از ۲۰ نفر عضوش ۱۸ نفرشون ۱۲ سالشونه !

(با مدارک حرف میزنم)

یک کورد واقعی راه نمیفته توی سرور بگه من کولبرم من کولبرم یا حتی یک تورک 

یا لر یا گیلک 

نصف گردن کلفت های سرور کورد و تورک ان و قابل احترامن

ولی در رابطه با کلن کورد و TX باید بگم حقشونه!  

و باید اینم اضافه کنم هر کاری دلشون میخواد تو سرور میکنن  آخرش میگن شما ضد کورد ها هستید 

ما ضد کورد ها یا تورک ها نیستیم

ضد کسایی هستیم که داخل این کلن ها حضور دارن هرکاری دلشون بخواد میکنن آخرش میندازن گردن قومیتشون 

ویرایش شده توسط Hamester
.

Vanil.png

17f312_24ijtcoecyuhftxex-1710281503523.g

لینک به دیدگاه

(+)

دعاتون ‍قوی ، ‍مُحتوا ‍ضعیف...!️

SeyedErfan.png

💀♚[{(눈_눈)}]♚💀 Mohamad.png                                                     ‌خدا سکانسِ منو تو تاریکی نوشت. EleVaTeD.pngc63706_24InShot-۲۰۲۴۰۵۰۶-۲۰۵۷۲۷۲۲۵.jpg

9adb07_24InShot-۲۰۲۴۰۵۰۷-۱۷۴۶۵۹۵۷۱.jpg

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد شما تکراریست، بنظرم اگه قراره سخت گیری بشه چیز های خیلی مهم تری از قومیت هستن که باید کنترل بشن که توهین قومیتی کنارشون هیچه.

پ.ن: کسی که شخصیت خانوادگیشو با فحاشی نشون میده ربطی به قومیت و غیره نداره.

نکاتی که @Fail هم گفتن کامله!

در هر حال نظر بنده به عنوان کسی که تابحال فحاشی نکردم (-) هست.

موفق باشید

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...