رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اصلاح قوانین استریمر

ارسال‌های توصیه شده

آقا با سلام و درود خدمت شما دوستای عزیز آقا کی به ذهنش رسیده قوانین استریمر رو به این صورت طراحی کنه آخه مشتی کسی که فالوور و تعداد بازدید کننده زیادی داشته باشد نمیاد وقتش رو صرف آرساکیا کنه قوانینتون یک جوری طراحی کردین صد و پنجاه ساعت استریم واسه تعداد بازدید کننده مثلا صفر تا مثلا سه آخه بابا کی میاد وقتش  سرف ارساکیا کنه آقا اصلا اینا به کنار ما فکر می کنیم آقا اوکی قوانینو تغییر نمیدیم روزی پنج ساعتهم ما بخوایم استریم کنیم میشه دو ماه صد و پنجاه ساعتش بخوایم حساب کنیم روزی پنج ساعت استریم کنیم میشه دو ماه باید ما وقتمونو واسه آرساکیا بذاریم بعدش من انجمن ها یا سرورهای دیگه رو دارم همیشه چک می کنم اینطوریه که درخواست عضویت واسه رنک استریمر گذاشتن مثال چطورین به این صورت که یک فرمی به شما میدهن شما فرمو پر می کنید مثال فرمه به این صورته که تعداد بازدید کننده های کانال شما تعداد مثلا بازدید متوسط اسم کانال فالور کانال فلان و از اینجور حرفا بعد که شما درخواست عضویت داخل همون تاپیک گذاشتین بررسی می کنن که آیا شما اصلا استریمی  چیزی گذاشتید یا خیر حداقل تعداد دنبال کننده های شما باید حداقل صد تا باشه که درخواست عضویت شما تایید بشه بنده رفتم دیدم  خوندم قوانین رو آقا بررسی می کنند ببینند که لایق رنک داشتن استریم شدیم تایید می کنند درخواستتو بعد می گن در فلان ساعت فلان روز فلان تاریخ فلان جا باید شما حضور داشته باشید موقعی که حضور پیدا می کنی داخل بازی تو اون تاریخ و ساعت و جا بها میگه که داداش من از شما مسئولش میگه! من از شما روزی چهار ساعت استریم میخوام مدارک استریم بعد دیگه اون شخص دوست داشت میتونه تایید کنه دوست نداشت که نمیتونه توجه: راستی واسه این قضیه اگر تو در روز چهار ساعت استریم مدارکتو ندی مسعولش دیموت میشی از تیم استریمرو تولید کننده محتوا توروخدا درست کنین قوانینش رو با تشکر 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 دقیقه قبل، KaNiKaS گفته است:

سرف 

صرف

10 دقیقه قبل، KaNiKaS گفته است:

آقا با سلام و درود خدمت شما دوستای عزیز آقا کی به ذهنش رسیده قوانین استریمر رو به این صورت طراحی کنه آخه مشتی کسی که فالوور و تعداد بازدید کننده زیادی داشته باشد نمیاد وقتش رو صرف آرساکیا کنه قوانینتون یک جوری طراحی کردین صد و پنجاه ساعت استریم واسه تعداد بازدید کننده مثلا صفر تا مثلا سه آخه بابا کی میاد وقتش  سرف ارساکیا کنه آقا اصلا اینا به کنار ما فکر می کنیم آقا اوکی قوانینو تغییر نمیدیم روزی پنج ساعتهم ما بخوایم استریم کنیم میشه دو ماه صد و پنجاه ساعتش بخوایم حساب کنیم روزی پنج ساعت استریم کنیم میشه دو ماه باید ما وقتمونو واسه آرساکیا بذاریم بعدش من انجمن ها یا سرورهای دیگه رو دارم همیشه چک می کنم اینطوریه که درخواست عضویت واسه رنک استریمر گذاشتن مثال چطورین به این صورت که یک فرمی به شما میدهن شما فرمو پر می کنید مثال فرمه به این صورته که تعداد بازدید کننده های کانال شما تعداد مثلا بازدید متوسط اسم کانال فالور کانال فلان و از اینجور حرفا بعد که شما درخواست عضویت داخل همون تاپیک گذاشتین بررسی می کنن که آیا شما اصلا استریمی  چیزی گذاشتید یا خیر حداقل تعداد دنبال کننده های شما باید حداقل صد تا باشه که درخواست عضویت شما تایید بشه بنده رفتم دیدم  خوندم قوانین رو آقا بررسی می کنند ببینند که لایق رنک داشتن استریم شدیم تایید می کنند درخواستتو بعد می گن در فلان ساعت فلان روز فلان تاریخ فلان جا باید شما حضور داشته باشید موقعی که حضور پیدا می کنی داخل بازی تو اون تاریخ و ساعت و جا بها میگه که داداش من از شما مسئولش میگه! من از شما روزی چهار ساعت استریم میخوام مدارک استریم بعد دیگه اون شخص دوست داشت میتونه تایید کنه دوست نداشت که نمیتونه توجه: راستی واسه این قضیه اگر تو در روز چهار ساعت استریم مدارکتو ندی مسعولش دیموت میشی از تیم استریمرو تولید کننده محتوا توروخدا درست کنین قوانینش رو با تشکر 

سلام.

خسته نباشید.

بنده کور شدم

حرف شما این هست که این روندی که برای مقام استریمی گذاشتن ارزشش رو نداره و وقت تلف کردنه و من هم به طور کامل با شما موافقم.

و اینو قبول دارم که قوانین بدرد نخوری داره.

منم که گفتم موافقم.

موفق وپیروز باید.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ijoker گفته است:

صرف

سلام.

خسته نباشید.

بنده کور شدم

حرف شما این هست که این روندی که برای مقام استریمی گذاشتن ارزشش رو نداره و وقت تلف کردنه و من هم به طور کامل با شما موافقم.

منم که گفتم موافقم.

موفق وپیروز باید.

مرسی پسر😂

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ijoker گفته است:

صرف

سلام.

خسته نباشید.

بنده کور شدم

منم که گفتم موافقم.

موفق وپیروز باید.

+

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، ijoker گفته است:

صرف

سلام.

خسته نباشید.

بنده کور شدم

منم که گفتم موافقم.

موفق وپیروز باید.

با سلام نظره من در این مورد (+) است

feeona.png

mamadhero00.png

bobsfanji.png

#ق‍‌وی ام‍‌ا #ب‍‌ی ح‍‌س ش‍‌ل‍‌وغ #ام‍‌ا ب‍‌ی #ک‍‌س🥀💔

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، KaNiKaS گفته است:

یادم رفت یه چیزیو

خودت پیشنهادت رو بگو

همون جایگزین و یا ترمیم قوانین رو

4 ساعت قبل، KaNiKaS گفته است:

مرسی پسر😂

چرا؟؟؟😂

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...