رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم تست گیری | Deadside

ArsaciaGamer

ارسال‌های توصیه شده

فرم: عدم تست گیری

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KaraBuluT.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dead_Side.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: من ۴ بار هست که دارم هی پست میزارم برای فکشن مدیک و ۲ بار این Deadside قبول میکنه و هر بار که بهش زنگ میزنم میگه نوبت شما سوخته و تو توضیحات تست گیری گفته که کسانی که بعد از ۳ روز آنلاین نباشند نوبتشون میپره و این تست ۶ ساعت قبل گذاشته شده.

• مدارک (فیلم یا عکس):07287432160529333056.jpg

37581829900424153080.jpg

24209270594225952520.jpg

00582918070933295086.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز!

مدارک و توضیحات خدمت @XFaCToRعزیز ارسال شد.

• دوست دارم که 1

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

شما لطفا به تمکیل بودن ظرفیت اقلیت دقت فرمایید در آن تایم اقلیت تکمیل ظرفیت شده و شما می بایست در زمانی که پست عضویت باز میشه برای باری دیگر پست ارسال کنین

شکایت شما رد شد

موفق باشید بسته شد.

XFaCToR.png

لینک به دیدگاه

• XFaCToR موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...