رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رعایت نکردن قوانین فکشن - therock_11

sotvan1

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sotvan1.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: therock_11.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

با سلام

من بعد در حال فرار بودم با موریک که ایشون MT سوم رو دادن

بعد از مشاهده سومین MT من S رو گرفتم تا فرود بیام از صدایه موریک هم مشخصه در فیلم

اما ایشون به من فرصت فرود ندادن نمیدونم توقع داشتن بعد MT من چیکار کنم؟ در ضمن ایشون با لامبورگینی از زمین به موریک رویه اسمان MT دادن و اصلا من رو نمیدیدن هیچ حتی نباید ببینن فاصله فایند داره کم میشه که من دارم فرود میام و میشینم؟

من بعد از مشاهد MT سوم بلافاصله داشتم فرود میومدم اگر ایشون هم داخل موریک بودند شاید با هم فرود میومدیم و متوجه میشدن نیاز به زمان هست کسی که موریک داره فرود بیاد

لازم به ذکره که در فیلم و از صدایه موریک مخصوصا تسلیم شدن من با فرود اوردن موریک مشخصه و ایشون در عرض 9 ثانیه وانتد رو دادن 

اگر شکایت میخواد رد بشه فقط میخوام بدونم تو همچون شرایطی من باید چطور کار درست رو میکردم و خودم رو به ایشون میرسوندم و تسلیم میکردم؟

اصلا از اون فاصله که در فیلم هست من در اسمان بودم MT دادن با ماشین به موریک صحیح است؟ اگر بله نباید موریک فرود بیاد؟

در فیلم مشخصه همه چیز (( اینکه بنده در حال فرود بودم-اینکه ایشون نه پشت سرم بود نه جایی که من رو ببینه))

حداقل فرود امدن من فاصلم رو که داشت کم میکرد این تشخیص رو نداشتن این افسر؟ 9 ثانیه برایه فرود از اون فاصله در اسمان؟ فیلم کامل واضحه دیگه حرفی ندارم

• مدارک (فیلم یا عکس): 

https://s30.picofile.com/file/8474249718/gta_sa_2024_04_10_14_36_14_702_00_01_25_.mkv.html

• دوست دارم که 1

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

درود:

@sotvan1, عزیز:

هاستر مربوطه به دلایل عدم رعایت قوانین و ایجاد مزاحمت های پی در پی 

از هاستری برکنار شدند.

باتشکر از گزارش شما.

شاد باشید.

+بسته شد.

• دوست دارم که 3

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• SFC موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...