رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بهتر شدن روند اقلیت sl

ارسال‌های توصیه شده

با سلام .

پیشنهادی که من دارم اینه که یه jobduty/ داشته باشه که وقتی off کنی داخل لیست instructors/ نیاره و معلم مربوطه بتونه به کارهای دیگر خود رسیدگی کند.

از ساب لیدر حال حاضر این درخاست رو دارم فعلأ که به این موضوع یکم رسیدگی کنه و کار اقلیت هم راحت تر بشه.

@iKamyar

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

18 ساعت قبل، stop0098 گفته است:

با سلام .

پیشنهادی که من دارم اینه که یه jobduty/ داشته باشه که وقتی off کنی داخل لیست instructors/ نیاره و معلم مربوطه بتونه به کارهای دیگر خود رسیدگی کند.

از ساب لیدر حال حاضر این درخاست رو دارم فعلأ که به این موضوع یکم رسیدگی کنه و کار اقلیت هم راحت تر بشه.

@iKamyar

خیر. شما وسط تست پرواز هم گوشیتون خاموشه اما در حال انجام وظیفه هستید. دوما کار هم داشته باشید خیلی طولانی نخواهد بود و سوما اگر یکی زنگ بزنه به شما و گوشی شما خاموش باشه به یکی دیگه زنگ میزند.

چهارما کارهای دیگه (البته فکر کنم بیشتر اوقات تفریحه) الویت های بعدی یک عضو باید باشد.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

خیر. شما وسط تست پرواز هم گوشیتون خاموشه اما در حال انجام وظیفه هستید. دوما کار هم داشته باشید خیلی طولانی نخواهد بود و سوما اگر یکی زنگ بزنه به شما و گوشی شما خاموش باشه به یکی دیگه زنگ میزند.

چهارما کارهای دیگه (البته فکر کنم بیشتر اوقات تفریحه) الویت های بعدی یک عضو باید باشد.

+

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

خوب چرا باید یک معلم وقتی برای تفریح بخاهد کاری بکنید باید حتمأ گوشیش خاموش باشه تا بتونه داخل سرور کارشو انجام بده.

حداقل یه چیزی باشه که وقتی معلم اکتیویتی اش رو پر کرد دل بخاهی باشه بتونه گوشیشو خاموش کنه.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، stop0098 گفته است:

خوب چرا باید یک معلم وقتی برای تفریح بخاهد کاری بکنید باید حتمأ گوشیش خاموش باشه تا بتونه داخل سرور کارشو انجام بده.

حداقل یه چیزی باشه که وقتی معلم اکتیویتی اش رو پر کرد دل بخاهی باشه بتونه گوشیشو خاموش کنه.

خیلی از معلم ها تفریح می کنند گوشی رو هم خاموش می کنند به خصوص وقتی اعضا زیاده نمیدونم شما چطور تا حالا همچین چیزی رو متوجه نشدید. وقت تفریح هم که الان با کمتر شدن اکتیویتی خیلی هست.

6 ساعت قبل، stop0098 گفته است:

یک معلم وقتی برای تفریح بخاهد کاری بکنید باید حتمأ گوشیش خاموش باشه تا بتونه داخل سرور کارشو انجام بده.

می تواند خاموش نکند به کارهاش برسد الان اکتیویتی به قدری نیست هر دقیقه بهش زنگ بزنند. حتما لازم نیست گوشی خاموش کنید.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۳/۱/۲۱ در 21:45، stop0098 گفته است:

با سلام .

@iKamyar

سلام.

خسته نباشید.

در حالت عادی به کارمون رسیدگی نمی کنند و کم کم واس هر یه دونه لایسنس نیم ساعت طول میکشه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط ijoker

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.

من با نظر شما مخالفم!

- همینجوریش هم به سختی کسی پیدا میشه که از ما تست بگیره و لایسنس بده، با اضافه شدن این قابلیت گرفتن لایسنس خیلی سخت تر میشه.

ExT

Hazzard.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...