رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سیستم دزد گیر و تغییر park/

ارسال‌های توصیه شده

سلام!

اول از park/ شروع میکنم.

وقتی وسیلمون رو یجا ول میکنیم بعد از مدتی Despawn میشه و اگه جایی کار طولانی داشته باشیم و بعد از مدتی بخوایم سوار وسیله خودمون بشیم میبینیم که نیست و باعث ناراحتی میشه.

پیشنهاد۱:

پس پیشنهاد من اینه که یه CMD جدید به بازی اضافه بشه به نام ParkTem]porary]/ به معنی پارک موقت!

وقتی این CMD رو بزنیم ماشینمون به طور موقت یکجا پارک میشه و تا هر موقع تو بازی باشیم همونجا میمونه و تا موقعی که (tow بزنیم یا مکانیک ببره ماشین رو یا از بازی بریم بیرون) برگرده جایی که park/ زدیم.

این میتونه نظم شهر رو خوب کنه! مثلا یه قانون اضافه بشه اگه وسط خیابون کسی ماشینش رو parktem/ بزنه توسط پلیس جریمه بشه یعنی اگه طرف پیش ماشینش هم نباشه بازم پلیس میتونه تیکت رو بزاره روی ماشینش و فرد اگه بخواد سوار ماشینش بشه یه چیزی بیاد رو صفحه و از فرد جریمه رو بخواد!

پیشنهاد۲:(سیستم دزد گیر)

وقتی میخوایم ماشین رو باز کنیم از راه دور (ولی نه خیلی دور) بتونیم ماشین رو قفل/باز کنیم.

پیشنهاد۳:(سیستم دزد گیر)

وقتی میخوایم سوار ماشین بشیم جلوی هر در ماشین وایسیم همون در باز/قفل بشه و از همون جا بتونم سوار بشیم. (خوبیش اینه که کارجکر ها نتونن ماشین رو به راحتی بدزدن)

البته خب بعضی از دوستان میگن اینجوری شغل کار جکر سخت میشه ولی من بزودی یه پیشنهاد عالی در باره بهتر شدن شغل کارجکر هم میزارم!

نظر دوستان رو میخونم👇

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

با پیشنهاد اول شما (مخالفم) برای اینکه وقتی وسیله یک جا پارک کردیم دیگه پارک موقت احساس میکنم معنای دیگه نداره.

و باعث بروز یک سری مشکلات میشه که به اصلاح نیست.

پیشنهاد دوم شما خب وقتی کنار ماشین نیستیم در ماشین باز شه برای چی ! باید در کنار ماشین باشی که در باز شه سوار شی.

پیشنهاد سوم شما از یک سمت خوبه از یک سمت بد! که کار دوستان کارجکر سخت میشه.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، NtXorG گفته است:

ت بد! که کار دوستان کارجکر سخت میشه.

یبار گفام دوباره میگم که بزودی یه پیشنهاد درباره تغییره شغل کار جکر میزارم.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، LOPY گفته است:

یبار گفام دوباره میگم که بزودی یه پیشنهاد درباره تغییره شغل کار جکر میزارم.

انشالله که پیشنهاد خوبی باشه و قابل اجرا باشه.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

درود

7 ساعت قبل، LOPY گفته است:

پیشنهاد۱:

پس پیشنهاد من اینه که یه CMD جدید به بازی اضافه بشه به نام ParkTem]porary]/ به معنی پارک موقت!

وقتی این CMD رو بزنیم ماشینمون به طور موقت یکجا پارک میشه و تا هر موقع تو بازی باشیم همونجا میمونه و تا موقعی که (tow بزنیم یا مکانیک ببره ماشین رو یا از بازی بریم بیرون) برگرده جایی که park/ زدیم.

این میتونه نظم شهر رو خوب کنه! مثلا یه قانون اضافه بشه اگه وسط خیابون کسی ماشینش رو parktem/ بزنه توسط پلیس جریمه بشه یعنی اگه طرف پیش ماشینش هم نباشه بازم پلیس میتونه تیکت رو بزاره روی ماشینش و فرد اگه بخواد سوار ماشینش بشه یه چیزی بیاد رو صفحه و از فرد جریمه رو بخواد!

با این پیشنهاد موافقم

حتی اگر تایمش بیشتر هم بشه باز خوبه

وقتی میخوایم ماشین رو باز کنیم از راه دور (ولی نه خیلی دور) بتونیم ماشین رو قفل/باز کنیم.

رو دراگ بودی نوشتی اینو:D؟

مخالفم

وقتی میخوایم سوار ماشین بشیم جلوی هر در ماشین وایسیم همون در باز/قفل بشه و از همون جا بتونم سوار بشیم. (خوبیش اینه که کارجکر ها نتونن ماشین رو به راحتی بدزدن)

با این پیشنهاد هم مخالفم

شما هم کارجکر شو و ماشین هارو به راحتی بدزد!

بعضی وقت ها هیچ ماشینی برای دزدی نیست و کار واقعا سخته

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

درود.

فقط با پیشنهاد 1 موافقم.

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه

باسلام با پیشنهاد اول شما موافقم 

پیشنهاد دوم من حقیقتش نفهمیدم دقیقا چه فرقی میکنه از راه دور ماشینو باز کنی یا نزدیک 

پیشنهاد سوم هم مخالفم کارجکرا کارشون سخت میشه

موفق باشید. 

یک سیب افتاد جاذبه کشف شد

Wealth.png

هزاران جسد افتاد ولی انسانیت کشف نشد.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، LOPY گفته است:

سلام!

اول از park/ شروع میکنم.

وقتی وسیلمون رو یجا ول میکنیم بعد از مدتی Despawn میشه و اگه جایی کار طولانی داشته باشیم و بعد از مدتی بخوایم سوار وسیله خودمون بشیم میبینیم که نیست و باعث ناراحتی میشه.

پیشنهاد۱:

البته خب بعضی از دوستان میگن اینجوری شغل کار جکر سخت میشه ولی من بزودی یه پیشنهاد عالی در باره بهتر شدن شغل کارجکر هم میزارم!

نظر دوستان رو میخونم👇

مخالفم 

b7b006_24lv-0-20240406205907.gifMaster_Assassins.png

b7b006_24lv-0-20240406205907.gif

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، moji گفته است:

باسلام با پیشنهاد اول شما موافقم 

پیشنهاد دوم من حقیقتش نفهمیدم دقیقا چه فرقی میکنه از راه دور ماشینو باز کنی یا نزدیک 

پیشنهاد سوم هم مخالفم کارجکرا کارشون سخت میشه

موفق باشید. 

پیشنهاد جدید من در باره کارجکر هارو مطالعه کنید!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...