رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

داشتن دو شغل

ارسال‌های توصیه شده

دو تا شغل داشته باشیم در واقعیت هم اینگونه هست یکی مثلا شب کار میکنه روز هم کار میکنه هم تو مثلا وکیل بودن مهارت داره هم تو اتوبوسرانی

TheKilkers

.DarkHeart..png 

Im the best

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

به نظرم یک پیش نیاز هم داشته باشه بهتره (مثال: هر دو شغل ها باید قانونی یا غیر قانونی باشن یعنی نشه برای مثال شغل Detective و Arms dealer رو یک جا داشت، یا اینکه لول یا اسکیل مشخصی نیاز باشه)

به هر حال موافقم (+)

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

اتفاقا یکیش قانونی یکی غیر قانونی باشه خوبه مثلا مکانیک و arms dealer که مت بزنی و selfrepair بدی

TheKilkers

.DarkHeart..png 

Im the best

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

صبحی توی همین فکر بودم که بیام این نظر بدم برای دو شغلی که یادم رفت🥲😂

با پیشنهاد شما {موافقم}.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

درود 

مخالفم

همونطور که خودتون ذکر کردین روز یه کاری میکنه و شب یه کارای بدی میکنه(=))) پس شما میتونید هر موقع خواستید یک کار دیگه ای انجام بدید شغلتون رو عوض کنید

+به Abuse هایی که با اضافه شدن این موضوع به سرور خواهیم داشت فکر کردین؟

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، UFC گفته است:

دو تا شغل داشته باشیم در واقعیت هم اینگونه هست یکی مثلا شب کار میکنه روز هم کار میکنه هم تو مثلا وکیل بودن مهارت داره هم تو اتوبوسرانی

درود موافقم. 

79c525_24Picsart-24-02-25-14-08-40-075.p

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

CalVinKleiN.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                        

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، FriendOfGod گفته است:

Abuse

فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه

TheKilkers

.DarkHeart..png 

Im the best

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، UFC گفته است:

فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه

به هر حال من فکر نمیکنم پیشنهادت قبول شه

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود 

+/- اگر به بخش مثبت فکر کنیم باعث اتلاف وقت بازیکنان عزیز نخواهد شد و باعث میشود در یک جاب به کمک جاب دوم با یکدیگر یک مکمل تشکیل دهند مانند نظری که جناب @UFC گفتند و از طرف دیگر اگر به بخش منفی فکر کنیم باعث سو استفاده میشود 

ولی اگر فیلتر و محدود شود +

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱۱ در 16:26، UFC گفته است:

باهاش (مخالفم-) چون با اینکه میتونه به پلیرای بازی حال بده ولی این میتونه نابسامانی هایی به وجود بیاره!

کسانی که ماشین هایی مانند لامبورگینی دارن یکی از جاب هاشونو مکانیک میذارن و این باعث میشود اقلیت و جاب مکانیک هم نتونن اکتیویتی بزنن و اسکیل آپ کنن،

درکل این گذینه خوبه ولی باعث پسرفت و به مانندی به نابودی پیشرفتن اقلیت مکانیک میشه، مگر اینکه محدود بشه و اگر بشه با این حرکت (موافقم+)

لینک به دیدگاه

درود عزیز با پیشنهاد شما مخالفم(-)  اول هیچ نیازی به این مورد نیست دوما اگه نیاز بود در موقع اش میرم و شغل را عوض می کنیم 

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

karadayii.png2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
18 ساعت قبل، ZARVAN گفته است:

باهاش (مخالفم-) چون با اینکه میتونه به پلیرای بازی حال بده ولی این میتونه نابسامانی هایی به وجود بیاره!

کسانی که ماشین هایی مانند لامبورگینی دارن یکی از جاب هاشونو مکانیک میذارن و این باعث میشود اقلیت و جاب مکانیک هم نتونن اکتیویتی بزنن و اسکیل آپ کنن،

درکل این گذینه خوبه ولی باعث پسرفت و به مانندی به نابودی پیشرفتن اقلیت مکانیک میشه، مگر اینکه محدود بشه و اگر بشه با این حرکت (موافقم+)

عزیزم ای چه حرف غیر منطقی طرف همین الان اش هم میتونه جاب مکانیک برداره ما از بس که مورد سرویس مکانیک داریم هیچ مکانیکی روی دیوتی نیست بیاد ببینه ما دردمون چیه اگر بشه دیوتی ها بیشتر میشه و خیلی بهتره و ما اکتیویتی مکانیک به اندازه کافی داریم

3 ساعت قبل، karadayii گفته است:

درود عزیز با پیشنهاد شما مخالفم(-)  اول هیچ نیازی به این مورد نیست دوما اگه نیاز بود در موقع اش میرم و شغل را عوض می کنیم 

دادش مظور من رو نفهمیدی طبق گفته یکی از دوستان ای دو جاب باهم یک مکمل تشکیل میدن که کار ما تو سرور راحت تر باشه تو خودت چندبار تو راه مت زدن ماشینت ترکیده ایا تاحالا نخواستی هم مکانیک باشی هم متریال کار کنی؟

ویرایش شده توسط UFC

TheKilkers

.DarkHeart..png 

Im the best

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، UFC گفته است:

دادش مظور من رو نفهمیدی طبق گفته یکی از دوستان ای دو جلب باهم یک مکمل تشکیل میدن که کار ما تو سرور راحت تر باشه تو خودت چندبار تو راه مت زدن ماشینت ترکیده ایا تاحالا نخواستی هم مکانیک باشی هم متریال کار کنی؟

تعداد باری که تو راه متریال ماشین یا موتور من منفجر شده را نمی تونم حساب کنم و درمورد تعمیر ماشین بله میخواستم و در چهار راه همیشه مکانیک هست و لازم نیست 

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

karadayii.png2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

نه اینگونه نیست در خیلی مواقع کسی نیست

TheKilkers

.DarkHeart..png 

Im the best

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، UFC گفته است:

عزیزم ای چه حرف غیر منطقی طرف همین الان اش هم میتونه جاب مکانیک برداره ما از بس که مورد سرویس مکانیک داریم هیچ مکانیکی روی دیوتی نیست بیاد ببینه ما دردمون چیه اگر بشه دیوتی ها بیشتر میشه و خیلی بهتره و ما اکتیویتی مکانیک به اندازه کافی داریم

دادش مظور من رو نفهمیدی طبق گفته یکی از دوستان ای دو جاب باهم یک مکمل تشکیل میدن که کار ما تو سرور راحت تر باشه تو خودت چندبار تو راه مت زدن ماشینت ترکیده ایا تاحالا نخواستی هم مکانیک باشی هم متریال

درسته مکمل همدیگه میشن ولی بنظرت اینجوری مکانیک کمرنگ نمیشه؟ دیگه کسی سرویس نمیده چون خودشم مکانیکه،

درکل میگم این سیستم اضافه بشه خوبه توی نظر قبلی هم گفتم، ولی باید مقداری محدود بشه حالا چطوریشو من نمیدونم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۳/۱/۱۱ در 16:26، UFC گفته است:

سلام.

باید شرط داشته باشه به نظرم مثلا اینکه در اون دوتا شغل یا مهارت اسکیل 5 حتما باشیم و..

موفق باشید.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...