رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: miss_soheila.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: AmIn7007.png

• توضیحات:  من بدون این که ایشون رو از ماشین پیاده کنم الکی وانتد کار جشکر داد من شدیدا پی گیر هستم که ایشون مدرک اراِئه بدن

• شاهد ها: Rexona.png

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_036.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Natalie_Portman.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: MiladMonster.png

• شاهد ها: 

AlBerT.png

Mr_BaBaLoO.png

• توضیحات: بعد از بیرون آمدن از بانک، ایشون از ماشینش پیاده میشه و بلافاصله اقدام به تیراندازی به سمت ما میکنه که باعث فعال شدن getsample/ من و دریافت 6 عدد wanted میشه. طبق قانون، افسر پلیس خارج از بانک فقط حق تیراندازی به runner که کوله ی پول پشتش هست رو داره ولی در فیلم میتونید ببینید که اصلا givecash/ انجام نشده بود و runner پولی دست خودش نداشت و تیراندازی ایشون کاملا اشتباه و غیرقانونی بوده.

• مدرک/عکس یا فیلم: http://s9.picofile.com/file/8339396334/MiladMonster.rar.html

? Lady: Are you crying

.Dante: It's only the rain

.Lady: But the rain already stopped

.Dante: Devils never cry

? Lady: I see. Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one. Don't you think

...Dante: Maybe

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  %5BHL%5DCloak.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: %5BTHC%5DMafia.png

• توضیحات:  من تو دزدی هکر بودم از پیش بانک سوار موتور شدم و رنت پیاده شدم که پول بدم به رانر بعد Mafia منو زد شایان اومد نمونه دی ان ای گرفت بهش گفتم که هکرم ولی قبول نکرد.

• شاهد ها:  %5BHossein%5D%5BLogan%5D.png

• مدرک/عکس یا فیلم:  http://s9.picofile.com/file/8339382418/Shayan_mafia.rar.html

§|¶_o|§

TheParadoX#

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

SaliMaroni.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

AmIn7007.png

• توضیحات: با سلام

من تو خیابون c4 گذاشتم و چند ثانیه بعدم خنثی کردم ، اینم به من وانتد اتک کاپ داد ، گویا قضیه برمیگرده به پریشب که دوبار اومد منو بکشه ولی کشته شد و متحمل فشار زیادی شده بود :) 

حتما رسیدگی بشه!

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم:

http://s9.picofile.com/file/8339489284/Amin007.png

ویرایش شده توسط SaliMaroni

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

@Sweet

در این بخش شکایت شما تایید شد. افسر مربوطه، به دلیل /ms اشتباه، اخطار لفظی دریافت کرد. تکرار آن مجازات بیشتری  به همراه خواهد داشت.

کلمه نوب توهین است و از این رو کار افسر مربوطه صحیح بوده است. و در این مورد شکایت شما رد شد.

ممنون از گزارش شما.

لینک به دیدگاه

@Daenerys

با سلام 

مدارک از افسر مربوطه دریافت و مشاهده شد.

اولا کیفیت فیلم شما خیلی پایینه و دقیق مشخص نیست. دوما شما به محض اینکه از بانک بیرون میاید باید دستور givecash رو آماده کرده باشید، و رانر نیز باید آماده باشه و زود پول شما رو دریافت کنه. نه اینکه شما سوار موتور شید با یک کوله پشتی. که مشخص نمیشه شما گانر هستید یا رانر. ولیکن به افسر اخطار لفظی داده شد.

باتشکر از گزارش شما

لینک به دیدگاه

@P4RAdox

سلام و خسته نباشید

مدارک از افسر مربوطه دریافت و مشاهده شد.

اولا کیفیت فیلم شما خیلی پایینه و دقیق مشخص نیست. دوما شما به محض اینکه از بانک بیرون میاید باید دستور givecash رو آماده کرده باشید، و رانر نیز باید آماده باشه و زود پول شما رو دریافت کنه. نه اینکه شما سوار موتور شید با یک کوله پشتی. که مشخص نمیشه شما هکر هستید یا رانر. ولیکن به افسر اخطار لفظی داده شد.

باتشکر از گزارش شما

لینک به دیدگاه

Saber.sd.png

%5BR%5Damin_.png

من وانتد 1 داشتم و در حال رفتن به شهر lv بودم که این بازیکن اومدن و با ماشین HQ منو کشتن. ولی در اون زمان چند PD انلاین بودن و من اخطاری هم منبی بر تسلیم شدن نداشتم و من در واقع حق تسلیم شدنم رو از دست نداده بودم پس ایشون نباید منو کیل می کردن. طبق قوانین سرور ایشون چند اشتباه رو هم زمان انجام دادن.

{1- قبل از مجازات یک فرد شما باید حداقل به او 3 اخطار بدهید، و در صورتی که بازیکن ایستاد شما همچنان باید 30 ثانیه قبل از مجازات فرد صبر کنید (مجازات: Faction Warn).}

{2-قبل از کشتن یک مضنون دارای حق تسلیم شما باید حداقل به او 3 اخطار بدهید و در صورتی که به شما اعتنایی نکرد قبل از کشتن آن باید 30 ثانیه صبر کنید؛ در صورتی که فرد از جای خود تکان خورد باید به او درجه تحت تعقیب داده و سپس اقدام به کشتن او کنید (مجازات: Faction Warn).}

ایشون دو کار اشتباه را هم زمان انجام دادن و باید  2 FW بگیرن که طبق قوانین بازی

{اگر عضوی در طول مدت 10 روز 2 اخطار اقلیت دریافت کند فاقد صلاحیت باقی ماندن در اقلیت است (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP).}

باید کیک با fp80 شوند.

• مدرک/عکس یا فیلم:

sa_mp_076.pngs

ضمن این که اگر ایشون مدارکی بر علیه حرف های بنده یا ss از اخطار های که به بنده داده شده دارند در زیر همین پست ارسال کنند.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Saber12 گفته است:

Saber.sd.png

%5BR%5Damin_.png

من وانتد 1 داشتم و در حال رفتن به شهر lv بودم که این بازیکن اومدن و با ماشین HQ منو کشتن. ولی در اون زمان چند PD انلاین بودن و من اخطاری هم منبی بر تسلیم شدن نداشتم و من در واقع حق تسلیم شدنم رو از دست نداده بودم پس ایشون نباید منو کیل می کردن. طبق قوانین سرور ایشون چند اشتباه رو هم زمان انجام دادن.

{1- قبل از مجازات یک فرد شما باید حداقل به او 3 اخطار بدهید، و در صورتی که بازیکن ایستاد شما همچنان باید 30 ثانیه قبل از مجازات فرد صبر کنید (مجازات: Faction Warn).}

{2-قبل از کشتن یک مضنون دارای حق تسلیم شما باید حداقل به او 3 اخطار بدهید و در صورتی که به شما اعتنایی نکرد قبل از کشتن آن باید 30 ثانیه صبر کنید؛ در صورتی که فرد از جای خود تکان خورد باید به او درجه تحت تعقیب داده و سپس اقدام به کشتن او کنید (مجازات: Faction Warn).}

{اگر عضوی در طول مدت 10 روز 2 اخطار اقلیت دریافت کند فاقد صلاحیت باقی ماندن در اقلیت است (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP).}

باید کیک با fp80 شوند.

• مدرک/عکس یا فیلم:

sa_mp_076.pngs

ضمن این که اگر ایشون مدارکی بر علیه حرف های بنده یا ss از اخطار های که به بنده داده شده دارند در زیر همین پست ارسال کنند.

سلام. من شمارا زیر نکردم شما کنارم مردید و اگه مدرکی مبنی بر اینکه من شما را با ماشین کشتم دارید بدید، در /d زده بودم که کنارم مردید و واقعا شما کنارم مردید.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Saber12 گفته است:

Saber.sd.png

%5BR%5Damin_.png

باید کیک با fp80 شوند.

• مدرک/عکس یا فیلم:

sa_mp_076.pngs

شما کنار من مردید، اگه مدرکی مبنی بر اینکه شما رو زیر کردم دارید، ارائه بدید.

لینک به دیدگاه

@Saber12

با سلام

مدارک شما کامل نیست. اگر مدرک محکم تری دارید تا 24 ساعت دیگر ارائه کنید.  در غیر این صورت شکایت شما رد می شود.

با تشکر

ویرایش شده توسط Royaaa
لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: %5BHossein%5DLogan.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: ZombieRanger.png

• توضیحات: من اصلا نمیدونم چیه داستان داشتم با دوستم حرف میزدم یهو اومد Instulting cop :|  اصلا داشتم میرفتم HQ NR 

• شاهد ها: Mewran.png
Daenerys.png

• مدرک/عکس یا فیلم:gta_sa_2018_10_22_16_39_31_134.jpg  

اینم چد دقیقه قبله گرفتن وانتد :|http://s8.picofile.com/file/8340613176/ZombiNub.zip.html

لینک به دیدگاه

pouria_tkd2.png

BadBoy.png

• توضیحات: 

ایشون دراگ دارن و غیر قانونی هستش لطفا ممبر های خودرا چک کنید با تشکر

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:

sa_mp_028.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Hossein%5BLogan%5D.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: MiladMonster.png

• توضیحات: 
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام بازیکنان/لیدر ها/هلپر ها و ادمین های ArSaCiA 
و سلام و خسته نباشید مخصوص خدمت لیدر NG

سلام واقعا خسته نباشید
ببخشید من توی Rob تو CP بودم در حاله تیر اندازی بودم ولی حتی یه گلوله ام به عضو شما نزدم ولی یکی دیگه از عضواتون از پشت بدون دادن وانتد و یا داشتن وانتد منو کشتن و من اول از helper پرسیدم که آیا این کارشون درست بوده و هلپر عزیز گفتن خیر اشتباه بوده و اگه مدرک دارم میتونم شکایت کنم .
در نتیجه: ایشون اشتباه منو fail کردن و من درخواست میکنم که سریعا رسیدگی بشه 
با تشکر فراوان 

• شاهد ها: 
.Dark.png
BaBaLoO.png
Disply.png
.armin.png

• مدرک/عکس یا فیلم:
http://s9.picofile.com/file/8340811376/Ba_Song_Bebinid_.zip.html اینم لینک :)

ویرایش شده توسط HosseinLogan2018
غلط املایی
لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: .Ali.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: ZombieRanger.png

• توضیحات: این عضو تازه کارتون میاد توی محوطه بانک و سیف زون بانک که گارد ملی حق نداره اونجا تیر اندازی کنه (مگر اینکه طرف رانر باشه) که من رانر نبودم از چت های توی مدرک میتونید مشاهده کنید که بنده رانر نبودم میاد و به خاطر پول کیل میده و باعث خراب شدن راب میشه. این کار کاملا غیر قانونیه.

• شاهد ها: .HaKaN.png

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_449.png

ویرایش شده توسط Smartboy

ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند!

leader.png

p1b0i3um3n18lqvah1gkeeir1cjp4_400x600_1_

.Ali.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ..Shadow...png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: yaghi023.png

• توضیحات: باعرض سلام وخسته نباشید. یکی تازه وارداتون وسط راب وقتی داریم میریم getcpمیاد وماشین منو میزنه بدونه اینکه وانتد داشته باشیم و بعدش میاد و توgetcpهمه افراد را killمیده بدونه اینکه وانتد داشته باشن

• شاهد ها: -عکس ها همه چیز را معلوم میکنند

• مدرک/عکس یا فیلم:sa_mp_015.pngsa_mp_016.pngsa_mp_017.png

باشد که خداوند تمامی ما را عاقل و رستگار گرداند!

الهی آمین

ویرایش شده توسط Mohammadreza8425

FormatFactory120_1_1_1_1_1.png

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: LordViper.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Red_Evils.png

• توضیحات: ایشون با ماشین اومد روم و بعد من و کشت در فیلم به هیل و سایر موارد توجه کنید و من 1 وانتد داشتم! ...

• شاهد ها: .

• مدرک/عکس یا فیلم:http://s8.picofile.com/file/8341326234/avc_gta_sa_2018_10_30_16_15_45_271.mp4.html

Be yourself

But be your best self

-LordViper-

Pouyan.png

SweeT.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: %5BC%5Dapitan.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: DifferentBoy.png

• توضیحات: آیا این رفتار برای گارد سرور مناسبه !!!؟

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: sa_mp_582.png
sa_mp_583.png
sa_mp_584.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...