رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

از بین نرفتن اسلحه بعد از tgun/

ارسال‌های توصیه شده

درود

امیدوارم که این پیشنهاد تکراری نباشه و مورد پسندتون واقع بشه

در حال حاضر اگر ما بخوایم سلاحی رو در دستمون نداشته باشیم باید از دستور tgun یا throwgun استفاده کنیم

پشنهاد من اینه که وقتی یک اسلحه رو tgun میکنیم،اون اسلحه با همون مقدار تیر روی زمین بیفته

دقیقا مثل آفلاین که ما میتونیم بعد از کشتن یک نفر اسلحش رو برداریم

این موضوع بیشتر کمک میکنه که ما بخوایم یک اسلحه رو به یکی از دوستامون بدیم

در حال حاضر ما از دستور sellgun میتوانیم برای اینکار استفاده کنیم ولی خب هم باید Arms dealer باشیم و هم متریال کافی داشته باشیم

ولی با این پیشنهاد میتونیم اسلحه رو tgun کنیم و دوستمون اسلحه رو از روی زمین برداره

منظور من از اسلحه،تمام چیز هایی هست که ما میتونیم دستمون بگیریم ( تفنگ و چاقو و حتی دوربین عکاسی)

ویرایش شده توسط arminvhz
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• arminvhz عنوان را به از بین نرفتن اسلحه بعد از tgun/ تغییر داد

درود.

پیشنهاد جالبیه اما فکر میکنم تکراریه.

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه

(-)عزیزم یکم به فکر دسته متوسط باشه که تو وار زیاد گان دارن و دسته ویژه مثلا هیتمن نمیشه که اسنایپ دراپ بشه یا تفنگ پلیس بیوفته تازه اینجوری اسلحه روی زمین زیاد میشه و نیازی به گان شاپ نیست پس این نکته فقط برای افراد عادی جوابه افراد فکشن خیلی بده حتی خبر نگار دوربینش دراپ میشه.

کاملا مخالفم (-)

The Killers

:My accounts

2aa528_24helper.png

RedDragon.png

Hamid_Gold.png

_HaMiD_%5B2%5D.png

:My Friends

Fayez.png

لینک به دیدگاه

با سلام نظر من (-) هست؛

به نظر من این قابلیت اضافه شه که به خودمون برش گردونیم باکده  BackThrowdGun/ نه عینه افلاین بیوفته زمین که مردم برش دارن

M2S

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
10 ساعت قبل، AmirMamad گفته است:

درود.

پیشنهاد جالبیه اما فکر میکنم تکراریه.

❤️

7 ساعت قبل، AIPHA گفته است:

موافقم

❤️

6 ساعت قبل، UFC گفته است:

+

❤️

6 ساعت قبل، HaMiDGamer گفته است:

(-)عزیزم یکم به فکر دسته متوسط باشه که تو وار زیاد گان دارن و دسته ویژه مثلا هیتمن نمیشه که اسنایپ دراپ بشه یا تفنگ پلیس بیوفته تازه اینجوری اسلحه روی زمین زیاد میشه و نیازی به گان شاپ نیست پس این نکته فقط برای افراد عادی جوابه افراد فکشن خیلی بده حتی خبر نگار دوربینش دراپ میشه.

کاملا مخالفم (-)

درود 

بنده حرف شما را تا حد زیادی قبول دارم ولی یه سری توضیحاتی را باید بگم

1_ در وار ها اگر تفنگ بیفته فکر نکنم زیاد کسی رو اذیت کنه.تنها مشکلش اینه که فضا یه مقدار شلوغ میشه

ولی خب این موضوع هم چند راه داره:

1-در وار ها تفنگ نیفته

2- اگر در وار ها تفنگ افتاد,بعد از چند ثانیه از بین بره [ دقیقا مثل آفلاین]

2_ یه سری از تفنگ های خاص مثل smg FBI یا اسنایپر یا ..... که نمی توان در gunshop خرید یا با متریال ساخت نباید از شخصی که حاوی اون اسلحه هست بیفته چون افرادی که نمیتوانند به آن دسترسی داشته باشند,میتوانند تجربه اون تفنگو داشته باشند و خب این موضوع اصلا جالب نیست

3_ به gunshop ها خیلی لطمه نمیخوره چون کسی که بخواد تفنگ بخره, سریع با متریال میسازه یا از gunshop میخره دیگه نمیره تو شهر دنبال gun بگرده

لطفا نظر نهایی خود را دوباره اعلام بفرمایید

5 ساعت قبل، TimorouS گفته است:

با سلام نظر من (-) هست؛

به نظر من این قابلیت اضافه شه که به خودمون برش گردونیم باکده  BackThrowdGun/ نه عینه افلاین بیوفته زمین که مردم برش دارن

❤️

4 ساعت قبل، Rohamhz گفته است:

نظر من (+) هست

❤️

ویرایش شده توسط arminvhz
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

با این اتفاق یکم نظم امنیت کاهش پیدا میکنه.

و برای وار ها (دسته متوسط)این موضوع مشکل بزرگی میشه یا حتی اعضای کلن که براشون مشکل اساسی پیش میاد.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

درود.

در رابطه با مشکلاتی که دوستان عرض کردند، شاید بهتر باشد بجای جایگزینی این دستور، دستور جدیدی را مانند [DropGun/]

اضافه کنیم؛

این دستور فقط برای انداختن اسلحه بر روی زمین (‌ با قابلیت برداشتن ) مورد استفاده قرار گیرد و از دستوراتی همانند [TGun/], [ThrowGun/], [ThrowGuns/] مجزا باشد.

همچنین امکان دراپ شدن اسلحه از دست، تنها با استفاده از این دستور صورت گیرد [ این بدان معناست که در صورتی که توسط افراد کشته شویم، دراپی در کار نخواهد بود ]

49 دقیقه قبل، arminvhz گفته است:

بعد از چند ثانیه از بین بره

این پیشنهاد هم می‌تواند ایده ی خوبی باشد با توجه به هدف از ساخت این تاپیک

مخفی کننده
نقل قول

دوستمون اسلحه رو از روی زمین برداره

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، arminvhz گفته است:

درود

در حال حاضر اگر ما بخوایم سلاحی رو در دستمون نداشته باشیم باید از دستور tgun یا throwgun استفاده کنیم

پشنهاد من اینه که وقتی یک اسلحه رو tgun میکنیم،اون اسلحه با همون مقدار تیر روی زمین بیفته

در حال حاضر ما از دستور sellgun میتوانیم برای اینکار استفاده کنیم ولی خب هم باید Arms dealer باشیم و هم متریال کافی داشته باشیم

ولی با این پیشنهاد میتونیم اسلحه رو tgun کنیم و دوستمون اسلحه رو از روی زمین برداره

منظور من از اسلحه،تمام چیز هایی هست که ما میتونیم دستمون بگیریم ( تفنگ و چاقو و حتی دوربین عکاسی)

باسلام فکر کنم ایده شما تکراری باشه در هر صورت 

موافقم (+) 

و اینکه اون گان یا دوربین و.. بعد tgun یه تایم محدودی داشته باشه و بعد اون تایم از بین بره واقعا ایده خوبی میتونه باشه که یکی دوستان هم بهش اشاره کردند

موفق باشید. 

ماه شده خورشید قبیله؛ 

Wealth.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۶ در 14:56، arminvhz گفته است:

درود

این پیشنهاد فکر کنم تکراریه اما به نوع دیگری ایشون توضیح داده بودند

اینطوری که یک CMD بسازند تا بتوانیم گان هامون رو روی زمین بندازیم تا مثلا دیگران بتونن برشون دارن و استفاده کنن‌.

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

درود 

نظرم - هست

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
در ۱۴۰۳/۱/۶ در 14:56، arminvhz گفته است:

درود

سلام مجدد

بنده به دلیل مخالفت هایی که با پیشنهاد بود قصد دارم یه مقدار تغییرات اعمال کنم

امیدوارم مورد پسند واقع شود

به این صورت که تفنگ فقط در حالت tgun/ یا throwgun/ یا throwguns/ روی زمین بیفتد و بعد از چند ثانیه یا چند دقیقه اسلحه غیب شود

ولی در صورت کشتن کسی اون تفنگ از شخص بر روی زمین نیفتد 

اینطوری اسلحه هیتمن ها و یا fbi که در دسترس مردم نیست, به دست پلیر ها نمیفتد

ویرایش شده توسط arminvhz
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...