رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Hack training

ارسال‌های توصیه شده

3 ساعت قبل، Slap گفته است:

نمیدونم میدونید یا نه داخل دنیای واقعی هک کردن یه چیز جرمه و انجام دادن اون حتی به تفریح هم مجازات داره

هکر که نمیتونه برا خودش سیستم طراحی کنه هک کنه چون خودش زیرساختو انجام داده کامل اشناس

ولی داخل هک بانک که امنیت زیادی داره و هکر روحش هم خبردار نیست چیا تو کمینن چطوری میخواد با سیستم های بانک اشنا بشه؟ توضیح بدید

ضمنا شما دارید از چشم یک پلیر که اموزش های هک بانکو دیده و اشنایی داره نگاه میکنید

باید خودتونو فرض کنید که چیزی نمیدونستید از اون سیستم ها و بعد که شروع کنید حین عمل یاد میگیرید

دقیقا بازی های Grand Theft Auto V و نسخه های انلاینش هم به این شکل بود که خودم و دوستان گفتیم

یا به طور کامل حرف های منو نقض کنید یا من حرف شما رو به عنوان کسی میشونم که با اینکه میدونه حق با طرفه و اشتباه کرده ولی همچنان داره ادامه میده برداشت میکنم

پ.ن: لطفا از دید یه طرفه به ماجرا نگاه نکنید حسودی و کمبود وانتد کیل مشکلات این پیشنهاد نیست مشکل این پیشنهاد غیر منطقی بودن اونه و از مزه انداختن بازی

لطفا بدون تعصب مطالعه فرمایید

خوب شما دارید راجب واقعیت صحبت می کنید و سرور RP نیست بلکه RPG ایست.

اگر سرور میخواست RP بازی در بیاره قطعاً خیلی چیز ها عوض می شد.

GTAV قابل مقایسه با GTASA نیست،

من دیگه حرفی ندارم و امیدوارم چنین سیستمِ جذابی به بازی اضافه بشه.

پ.ن:سرور به دنبال چیزیست که پلیر رو جذب کنه،نه دفع.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی یک کسی در واقعیت میخواد بانک بزنه حتما قبلش تمریناتی صورت گرفته گاو صندوق خریده و تمرین کرده چرا میگیر این سرور rp نیست و rpg خوب اگه rpg باید چنین چیزی اضافه بشه دقت کنید دوباره تظر بدید

TheKilkers

.DarkHeart..png 

Im the best

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Vortlu گفته است:

خوب شما دارید راجب واقعیت صحبت می کنید و سرور RP نیست بلکه RPG ایست.

اگر سرور میخواست RP بازی در بیاره قطعاً خیلی چیز ها عوض می شد.

GTAV قابل مقایسه با GTASA نیست،

من دیگه حرفی ندارم و امیدوارم چنین سیستمِ جذابی به بازی اضافه بشه.

پ.ن:سرور به دنبال چیزیست که پلیر رو جذب کنه،نه دفع.

آقا لطفا یک طرفه نگاه نکنید الان مشکل سر اینه که حق کسایی که با کلی زحمت تونستن هک بانک رو یاد بگیرن ضایع میشه!

من خودم هک بانک رو بلد نیستم ولی همین @Fayez عزیز چند بار راب های مارو قهوه ای کرد رفتیم یه ساعت و نیم زندان ، ولی الان مث باد هک میکنه ! اگه همچین سیستمی قرار باشه اضافه بشه واقعا حق خیلیا که سر یادگیری هک با دوستانشون توی بانک ۶ وانتد شدن ضایع میشه و احساس میکنم نباید هک بانک اینقد ساده بشه کسی یاد بگیره

الانشم برای هک تمرینی میشه توی راب یه هکر قوی بزارید یه هکر تازه کار که اگه تازه کاره نتونست اون قویه سریع هک کنه

با توجه به سطح سنی سرور بنظرم اگه هکری همینجور که هست بمونه بهتره ( خودت میدونی خیلی از کسانی که سنشون کمه اگه یاد بگیرن چه موضوعاتی پیش میاد )

در هر حال در نگاه اول پیشنهاد خوبی بنظر میاد ولی با نکته هایی که بالاتر گفتم این پیشنهاد ترسناک میشه اصلا ، اگه برای موردای بالا راه حلی دارید میشنوم...

موفق باشید

ویرایش شده توسط Automat

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Automat گفته است:

آقا لطفا یک طرفه نگاه نکنید الان مشکل سر اینه که حق کسایی که با کلی زحمت تونستن هک بانک رو یاد بگیرن ضایع میشه!

من خودم هک بانک رو بلد نیستم ولی همین @Fayez عزیز چند بار راب های مارو قهوه ای کرد رفتیم یه ساعت و نیم زندان ، ولی الان مث باد هک میکنه ! اگه همچین سیستمی قرار باشه اضافه بشه واقعا حق خیلیا که سر یادگیری هک با دوستانشون توی بانک ۶ وانتد شدن ضایع میشه و احساس میکنم نباید هک بانک اینقد ساده بشه کسی یاد بگیره

الانشم برای هک تمرینی میشه توی راب یه هکر قوی بزارید یه هکر تازه کار که اگه تازه کاره نتونست اون قویه سریع هک کنه

با توجه به سطح سنی سرور بنظرم اگه هکری همینجور که هست بمونه بهتره ( خودت میدونی خیلی از کسانی که سنشون کمه اگه یاد بگیرن چه موضوعاتی پیش میاد )

در هر حال در نگاه اول پیشنهاد خوبی بنظر میاد ولی با نکته هایی که بالاتر گفتم این پیشنهاد ترسناک میشه اصلا ، اگه برای موردای بالا راه حلی دارید میشنوم...

موفق باشید

مشکل اینجاست که...

اول اینو بگم،در هر سرور بزرگ و هر بازی بزرگی محدودیت سنی هست،اما این محدودیت سنی همه جا زیره پا گذاشته شده و وضعُ میبینی دیگه...

امّا شرکت های بزرگ این معضل رو کنترل می کنن!

بازی ها و سرور های بزرگ سیستم ها رو انقدر ساده و قابل فهم می کنند که پلیر جذب بشه،نه دفع.

راب و دزدی از بانک در آرساکیا خودش یک نوع معضل و دافعه پلیره،البته گفتنیست باعث رونق بعضی تولید کنندگان محتوا هم شده [آموزش و اینا].

پلیر از یه نفر می شنوه:

راب بزنیم؟

تو ذهنش میگه پلیر: 

راب چه سمیه؟!

همین میشه که میره سرچ میکنه و پشمام میریزه!

میگه اوففف دزدی از بانک!

میره تو بازی و N/  میده و میگه دزدی از بانک چی چییست؟

هلپر جواب میده برو Wiki/ و بخونش.

پلیره بدبخت این وسط میره ویکی و نیم ساعت میشینه میخونه راب سرور چطوریه🗿🗿

بعد از خوندن اون همه متن میفهمه به ۶ تا ۸ تا پلیر نیاز داره (احساس اندوه🗿).

خلاصه کنم....

بنده خدا که اینو میفهمه پشیمون میشه و میگه:

کلر تو این وضعیت و این راب🗿🗿🗿

خلاصه میره به دوستاش میگه یه رابه درست نداره این سرور و همینطوری زنجیره دار پیش میره.

یعنی با ساده کردن راب و درست کردنش (تو AG:SAMP درست میشه ولی خوب) پلیرها خیلی بیشتر میشن.

این بحث اول حالا بحث دوم:

اونایی که رفتن راب زدن و ۶ وانتد شدن حقشون ضایع نمیشه.

این تمرین کلاً در ۱ بار اجرا میشه  (یه بار شانس اجرا).

ولی اونی که رفته ۱۰ و حتی شاید ۱۰۰ ها بار ۶ وانتد شده و هک کرده،خیلی راحت تر هک میکنه!!!

۱=۱۰؟!

امیدوارم مفهومو رسونده باشم.

احتمالا Fayez راب رو قهوه ای میکرده،شما فحاشی شدت بالا نمیکردید اون بالا؟🗿

لینک به دیدگاه

دوستان یه اصلاحیه ریز بزنم راجب نظرم؛

در صورتی که فقط ۱ بار و برای آشنایی با این سیستم باشد موافقم ✅.

موفق باشید.

(منظور بنده در طول کله این پیشنهاد کلا آشنایی بوده و از همه بابت مشکل رخ داده پوزش می طلبم😅)

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، UFC گفته است:

وقتی یک کسی در واقعیت میخواد بانک بزنه حتما قبلش تمریناتی صورت گرفته گاو صندوق خریده و تمرین کرده چرا میگیر این سرور rp نیست و rpg خوب اگه rpg باید چنین چیزی اضافه بشه دقت کنید دوباره تظر بدید

لطفا قبل نوشتن هر گونه پست پیام بنده رو بخونید دقت کنید سپس نظر بدید

21 دقیقه قبل، Vortlu گفته است:

موفق باشید.

(منظور بنده در طول کله این پیشنهاد کلا آشنایی بوده و از همه بابت مشکل رخ داده پوزش می طلبم😅)

تشکر از شما برای اینکه خودتون رو اصلاح کردید 💜

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Vortlu گفته است:

احتمالا Fayez راب رو قهوه ای میکرده،شما فحاشی شدت بالا نمیکردید اون بالا؟

نه بابا این چه حرفیه 🗿 فحاشی چیه اصلا

@Fayez من تاحالا از گل بالاتر گفتم بهت؟😂🗿

1 ساعت قبل، Vortlu گفته است:

موفق باشید.

خب دقیقا اینجوری منطقیه و منم موافقم باهاش

ولی نه اینکه هر روز طرف بتونه بره و هی تمرین کنه

در این شرایط که دوستمون اشاره کرد منم موافقم ( + )

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

موفق باشید.

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

ممنونم که اصلاحیه انجام دادین برای تست کردن بد نیست ولی دائم (مخالفم)

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

موفق باشید.

از این خوشم اومد، اگه اینطور باشه موافقم 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

به نامه ایزدمنّان، نظر بنده (+میباشد؛

این قابلیت اضافه بشه ولی محدودیت داشته باشه. وقتی Rob/  بزنیم یک گزینه اضافه به نامه Training Rob که وقتی میزنیم روش به وورلد دیگری منتقل بشیم که فقط role هکر وجود داشته باشد، و اگر نتوانستیم هک کنیم یک ساعت دیگر  فرصت  دوباره هک کردن داشته باشیم (در روز فقط ۲بار بشه هک کرد  فقط در صورت فیل شدن)  و اگر راب وین شد یک بار دیگر فرصت داشته باشیم( این مورد نا محدود میباشد و اگر زنگ به صدا در نیاید دلخواه میتوانیم هک کنیم)

M2S

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Fayez گفته است:

تو کلا همون گل هم نگفتی😂😂

احتمالا قبلش گل جای دیگه فرو رفته 😃

منم دوست دارم عرفان جون ❤️❤️

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۴ در 19:09، Slap گفته است:

در دنیای واقعی کسی بخواد از بانک دزدی کنه هکر باشه با سیستم های امنیتی اونجا اشنا هست؟ جایی برای تمرین داره؟

دوست عزیز توی دنیای هک‌و‌امنیت دولوپر با تارگت های شبیه سازی شده و از پیش تعیین شده کار می‌کنه نه اینکه یهو برای فان گوگل تارگت کنه😂🥱

لینک به دیدگاه

زیاد جدی نگیرید مهم نیس یه ۲۰۰ کی از جیب بره چی میشه مگه

هکر های خوبی هم تو بازی داریم لازم به زحمت نیست

پ.ن:اون دوستانی میدونن ک با تمرین هم نمیتونن هک کنن اینج نیان با احساس بزرگی بگن نظر من مخالفه

عزیز من تو راحتی خودتو میخوای ولی این میخاد یاد بگیره

اون دوستانی هم که مخالفن اکثرا کاپ هستن به صلاح خودشون نمیخان این قابلیت یا ... اضافه شه

روزتون قبول🫡

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، TimorouS گفته است:

به نامه ایزدمنّان، نظر بنده (+میباشد؛

این قابلیت اضافه بشه ولی محدودیت داشته باشه. وقتی Rob/  بزنیم یک گزینه اضافه به نامه Training Rob که وقتی میزنیم روش به وورلد دیگری منتقل بشیم که فقط role هکر وجود داشته باشد، و اگر نتوانستیم هک کنیم یک ساعت دیگر  فرصت  دوباره هک کردن داشته باشیم (در روز فقط ۲بار بشه هک کرد  فقط در صورت فیل شدن)  و اگر راب وین شد یک بار دیگر فرصت داشته باشیم( این مورد نا محدود میباشد و اگر زنگ به صدا در نیاید دلخواه میتوانیم هک کنیم)

دقیقا موافقم

TheKilkers

.DarkHeart..png 

Im the best

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Mj1280 گفته است:

دوست عزیز توی دنیای هک‌و‌امنیت دولوپر با تارگت های شبیه سازی شده و از پیش تعیین شده کار می‌کنه نه اینکه یهو برای فان گوگل تارگت کنه😂🥱

بدون تعصب مطالعه فرمایید!

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۶ در 17:49، Vortlu گفته است:

موفق باشید.

سلام مجدد

من نظرم اینه یک هک خیلی خیلی سطحی در حد رنج عددی 10000 باشه که طرف فقط یاد بگیره که ساز و کار هک چطوره.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...