رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ پرش از جای بلند

Automat

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید:  Automat.png

- توضیح کامل باگ: در AG:SAMP اندروید وقتی از یک مکان بلند بپرید و بخورید زمین تا چند ثانیه میتونید حرکت کنید و بعد از اون میمیرید ( در بعضی اوقات حال عادی هم وقتی یکی شمارو با اسلحه بکشه هم همینطور میشه)     

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): فیلم قدیمی ( برای تاپیک قبل)

فیلم جدید ( همین الان ضبط شد )

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): در کلاینت AG:SAMP اندروید برید بالای یک ساختمان بپرید میبینید که چند ثانیه بعد از مرگ قابلیت حرکت به اطراف رو دارید ، همینطور میتونید از یکی بخواید شمارو با اسلحه از فاصله بکشه که با این باگ روبرو بشید.

این باگ ۲ دفعه بسته شده یک بار به دلیل عدم پاسخگویی ( درحالی که تایید شده بود ) و یک بار هم @WhiteCollar عزیز بستن که گفتن این باگ بعد از ریستارت پیش میاد

بازهم تاکید میکنم این باگ حتی همین الان هم هست و اصلا مرتبط به ریستارت نیست حتی در تاپیک اول @Toofan این موضوع رو گفتن که بهشون گفتم مرتبط به ریستارت سرور نیست و هر موقع که خواستید ریکورد با همان زمان ارسال میکنم ( در مدارک این تاپیک فیلم جدید قرار داده شد)

مخفی کننده

ویرایش شده توسط Automat

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...