رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hox.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: علیرضا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال, با شعور, با جنبه, درست کار, با ادب, کمک کننده, عاشق بازی, صبور, با فکر, دور اندیش, محتاط, عاشق موسیقی, تابع قوانین, دوست دار عدالت, پر تلاش, خودآموز, با استعداد, کم حرف, پر کار, منظم, متعهد, با اعصاب, با تعصب, مسئولیت‌ پذیر, جدی, پاک, ساده, خودمونی, با مرام, آروم, وطن پرست, دوست دار طبیعت, زود رنج

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر از 8 ساعت.

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی زیاد و تکراری شدن کار در اون فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای اجرای عدالت در سطح شهر و برقراری نظم لازمه در زندان که یکی از اهداف اصلی این اقلیت است. قبلا مدتی در این فکشن حضور داشتم و خودم رو مناسب برای این فکشن میدونم و باتوجه به وقتی که میتونم بزارم به نظر خودم برای این فکشن شخص مناسبی هستم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ اول علاقه بعد هم تجربه ای که قبلا در اون داشتم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +12

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق پنل: Desimon.png

• اسم واقعی: امیرمحمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از دسته متوسط بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت ng و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت NG خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم خلاف هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه Cop رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان دسته متوسط بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت NG و کلا دسته ی متوسط رو ببینم - میخوام بیشتر با جو Cop و NG آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.

نقل قول

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 8.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: karadayii.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: آرین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آرام . مهربان . دوست داشتنی . عاشق کمک به دیگران . عشق ماشین قدیمی و روز کلاسیک و اسپرت . عشق دوعل و وار و گرفتن وال . سیگما . قانون مدار . وظیفه شناس . کار ها را به موقع انجام می دهم . باهوش . با نظم .
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳ الی ۴
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از ۱۳ الی ۲۱
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون به این فکشن علاقه مند هستم و دوستان من هم نیز در این اقلیت هستند و لیدر آن را می‌شناسم و ساب لیدر را همین طور و این فکشن جای مناسبی برای من و تجربه بودن در این فکشن را دارم و پول خوبی هم میده
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۲ الی ۳

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

karadayii.png2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ALI.SID.png

• اسم واقعی: علی 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آدمی مهربان خوب قشنگ و زیبا و عاشق کمک به دیگران هستم و قوانین را رعایت میکنم و اخلاق خوبی دارم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15الی 20

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون این فکشن را دوست دارم و اینکه اکثر دوستام داخل این فکشن هستند و عاشق دسته ویژه هستم و قوانین را رعایت میکنم و اینکه فکشن پر هیجانی هست 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون عاشق این فکشن هستم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Zoti.png

• سن واقعی:17

• اسم واقعی: حسین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب - سیگما - قدرتمند - پرجذبه - پیامبر دوره جدید - فیلسوف - شاعر - بچه‌ها رو خیلی دوست دارم - سنگین‌ سوار - پیر - حامی حقوق حیوانات - فراتر از خدا - دوستی - شفاعت - عسل - مهربان

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ 00:00 تا 15:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ سرگرمی

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

خیلی سخته بعد از این همه کارِ خوبی  که انجام دادی

به خاطر ی اشتباه کنارت بزنن! :)))892d10_24e72209-24a13614-24AdmBoT-Cover-

‌My account 

Poetry.pngTygr.png‌my brother amir3212.png892d10_24e72209-24a13614-24AdmBoT-Cover-

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Empratur.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: مصطفی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون سر به زیر با همه رفیق میشم کم حرفم با سابقه ام و علاقه زیادی به فکشن گارد ملی و لیدر و ساب لیدره عزیزش دارم، امیدوارم بتونم دوباره برگردم بهش، از کوره ممکنه در برم ولی کنترلم رو دارم و بیشتر وقتا خنده رو و با حوصله ام، سعی میکنم بازی رو جای بهتری کنم برای پلیر ها و وظیفه شناسم و بیشتر اوقات آنلاینم و به کمک پلیر ها میرم، قدر شناس و قابل اعتمادم، خوش قلبم و سعی در حرفه ای شدن دارم و همچنین گانر تقریبا خوبی هستم و دوست دارم موفق عمل کنم، خونسرد ام،زرنگ ام، با ادب و جدی، شوخ و خوش برخورد, 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 1:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: عدم حوصله کافی و تایمم کم بود
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شخصی به اقلیت های ویژه از جمله گارد ملی، و داشتن تجربه و سابقه در این اقلیت ها و شناختن و آگاهی از شرایط کنونی  سرور و داشتن کنترل روی اقلیت ها و نحوه کارکردشون، و دلم میخواد سرور رو جای بهتری کنم به عنوان یه عضو از اقلیت ویژه و دوستای زیادی هم توی این فکشن دارم و داشتن لیدر خوب و کار بلد و تجربه بالای من در این زمینه و سابقه خوب کاری بنده را به این شغل کشوند
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بدلیل داشتن تجربه و اینکه قبلا امتحان کردم ویژه رو و شک ندارم توش موفق میشم 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4بار

Empratur.png

WildSon.png

❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖                                          

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترنacigar.gif

لینک به دیدگاه

•عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

OmidReza.png

• سن واقعی: 20

• اسم واقعی: امیدرضا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال و اهل کار هستم،برای دوستام هرکاری میکنم،پایبند به قوانین هستم، در زمان لازم اقدامات لازمش رو انجام میدم،عاشق مخفی کاری هستم،در ادرگیری با مجرمین مهارت دارم و به سلاح های نظامی تسلط دارم و به درستی و به موقع میتونم ازش استفاده کنم و با کمترین خطا کار رو تموم کنم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3-4 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: Kick

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تقریبا تمام مدتی که توی سرور آرساکیا و اقلیت های انتظامی حضور داشتم همیشه FBI بودم وقتشه برای کمی تنوع و درآمد اضافه به گارد ملی بیام تا تجاربم رو کامل کنم و زاویه دیگه ای از اقلیت های انتظامی رو ببینم و تجربه کنم و ببینم آیا اقلیت گارد ملی مثل اونچیزی که بقیه دربارش میگن هست یا خیر

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ سابقه طولانی در امور انتظامی

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ هر 10 دقیقه یک بار.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  McClane.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: علی 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: امیدوار مهربان باهوش خونسرد خوش اخلاق با تجربه تلاش و کوشش کننده جهت رسیدن به هدف ها, علاقه مند به پیشرفت و ترقی, صبور در انجام امور مختلف و پایبند به وظایف و اموره سپرده شده چه از سوی دیگران و چه به صورت طبیعی و علاقه مند به فکشن ویژه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 تا 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 4:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی هست فکشنی نیستم - خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): داشتن علاقه به مجموعه فکشن های ویژه و همچنین اقلیت مناسب  دسته ویژه  و داشتن اشنایی های پیشینه با این اقلیت و داشتن تجربه های کافی جهت عضویت و فعالیت در این اقلیت را مناسب میدانم تا موجب پیشرفت در این دسته شود و همچنین بودن دوستان در این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه و آشنایی
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 تا 10 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iMeysam.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: میثم
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: من بسیار آدم حرفه ای در دسته ویژه میباشم,آدمی پر شوق و پر حوصله ای میباشم,تا میتوانم از کودکان دوری میکنم و کاری به کارشان ندارم,همیشه بانک هارو زیر نظر دارم تا دزدی صورت نگیرد و اگه دزدی صورت بگیرد سریع وارد بانک میشوم و دزدی را متوقف میکنم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  15:00 تا 18:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:کیک شدم.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه) : من بسیار این اقلیت را دوست دارم و مشتاقم در آن آدم بکشم اما نه آدم بیگناه فقط آدمایی که جرمی انجام دادن, از بچگی دوست داشتم پلیس بشم الان که یکم بزرگ شدم با خودم گفتم چرا نیام گارد ملی بشم؟ و در نتیجه میخواهم بیام گارد ملی بشم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 6

ویرایش شده توسط LordMeysam
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RedHorse.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: اشکان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: عاشق کشور تمیز و شهر بدونه خلاف علاقه مند به گیم علاقه مند به ورزش فوتبال به دلیل تاریخچه بسیار قدیمیش و عاشق کار و درس دوست دارم همیشه بازی کنم و انلاین باشم تا بتونم زمان خالی روزمو پر کنم و فکر میکنم وقتی به داخل این فکشن بیام این موضوع برام اتقاق میوفته در کل هم پسر اروم و خوش اخلاقی و بامرامی هستم و یه زمان هایی از زندگیمم کتاب میخونم به جز کتاب خوندم عاشقه سفرم و خیلی پر تلاشم و علاقه مند به بازی ویدیویی هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت به بالا

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 23:00 - 18:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دسته ویژه بودن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های عالی و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و هست و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از آدم های آشوب گر و نا امنی پاک کنم و ارامش و صلح رو به این شهر برگردونم و مطمئن هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه عضویت در این فکشن رو دارم از پسش خوب بر میام.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون قبلا بودم تو این فکشن

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

ویرایش شده توسط RedShadow
فرم اشتباه

4fff11_243cb309-245519845.jpg

کاش میشد از کیسه خلیفه انسانیت ببخشیم..

RedHorse.png

Pattern.png

Baroz.png

0d4409_242e1f02-24image0-2-2-2-2-1-gif-e

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NeVa.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: ابوالفضل 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - گنگستر - علاقه به سایر اعضا و همکاران - باجنبه - توانا - خوش اخلاق - مهربان - آرام - پرتلاش - خدادوست - صادق - بخشش - شجاع - سخاوتمند - باادب - مثبت اندیش - وظیفه شناس - بزرگ اندیش - ملاحظه گر - بادقت

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 الی 5

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16:00 الی 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به دسته متوسط

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه مند بودن و کسب درامد بنظرم میتونه تجربه خوبی در این فکشن کسب کنم و به خوبی اکتیویتی بزنمو تا حالا تو این فکشن نبودم و بعضی ازدوستانم در این فکشن حضور دارن به محیط فکشن علاقه دارم فرصتی برای رشد من در سروره و حقوق مزایا زیادی داره و لیدر خوب و قانونمندی داره

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکر نمیکنم مطمئنم و علاقه زیادی دارم به این فکشن

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید +10

79c709_24e72209-24a13614-24AdmBoT-Cover-

NeVa.png

79c709_24e72209-24a13614-24AdmBoT-Cover-

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری از طریق کنترل پنل:.DarkHeart..png

سن واقعی:۱۴

• اسم واقعی: محمد طاها

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال صبور شوخ احترام به دیگران سلام زیاد میدم صدقه میدم نماز میخوانم نون میخرم مسجد میرم فحش نمیدم دوست دارم به بقیه کمک کنم زیاد بازی میکنم عصبی نیستم از بیرون رفتن بدم میاد خدا هستم مدرسه میرم ورزش میکنم سیگما هستم  فعال با هوش صبور

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۴ الی ۵ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۳ الی ۲۲

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: حرکت به سمت دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دستگیری مجرمان کمک به ارامش شهر خراب کردن راب ها کمک به تمام اعضای دسته ویژه و اینکه در اینده برم هیتمن کسی دیگه جرعت نکنه قوانین رو زیر پا بزاره چرا که من حواسم هست و یک یکشون رو به زندان هدایت میکنم قوی ام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون قوی ام مجرمان برای من عددی نیستند

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۱۰۰۰ بار

TheKilkers

.DarkHeart..png 

Im the best

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nemesis.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: مهرزاد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون خلاق خوب , با معرفت , پررو , با ادب , مهربون, لاتی , دشمن کش , با تجربه , رفیق باز , به سوی موفقیت , کینه ای , عیاشگر , قانون مدار , مدافع حقوق بشر , بشر دوست , مدافع حقوق حیوانات , اخلاق خوب , رفتار خوب , مورد احترام و احترام گزار بقیه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00-15:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نیست
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اول از همه این که تجربه این کار رو داریم دوم اینکه علاقه ی زیادی به کاپ داریم و سوم اینکه دوستانه ما همه در این اقلیت حضور دارند و ماهم میخوایم بریم این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه زیاد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:
TankeBiPelak.png

• اسم واقعی: مهدی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: حامی حقوق ارزشمند بانوان سرزمینم، غيور و قدرتمند، به کائنات متصلم، به سپاه وصل نیستم، باشگاه میرم ولی طرفدار گلنار هم هستم، فنای گلزار رو میکشم، هیتلر رو دوست دارم، معتقدم اسرائیل تا 25 سال دیگه نابود میشه، حامی حیوانات زبون بسته هستم(به جز امیرفدای)دوست دارم همیشه همه چیز در صلح و آرامش باشه، دوست دارم سرور همیشه پیشرفت کنه، عاشق شغل لوله کشی، مدل موی کچل دوست دارم، فن لانا رودز هستم، پیگیر سایتphهستم، ملتفت فنم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 - 8 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00 - 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: واسه کاپ

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون فکشنو دوست دارم و میخوام با اومدنم سطح فکشن بالا بره و بنظر من لیدرش قویه و تیم آسیا رو میزنه، احساس میکنم رنگ این فکشن به نیک نیمم میاد، میخوام رفیق پیدا کنم تو اینجا و باهاش به راهپیمایی برای نجات غزه بریم و لایسنس دسته متوسط هارو ساسپند کنم تو چت دپارتمنت C-8 بدم هم اکتیویتی واسه خودم بزنم هم واسه FBI های عزیز

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +99 بار

فدایی تانکِ بی پِلاکِه، لاتِ بی کِتابِه، یِه دینِ کامِل؛ 

TankeBiPelak.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TaZaD.png

• سن واقعی: علی

• اسم واقعی: 18

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سلطان، لوتی، عقاب ایران، گنگستر زمانه، آینده نگر، فالگیرم( ترجیحا طالع بینی هندی)، کمر قوی، جذاب لعنتی، عاشق شغل پیک پیتزا، خواننده، کراش یه ملت، رمانتیک، چپ دست، راست پا، ادب صفر، ورزش مورد علاقم کشتی کج افراد مؤنث هست، حسود نیستم خیلی حسودم، با افراد دوستدار ساندیس میجنگم، آرزو دارم رضا گلزارو ببینم ماچش کنم، از بچگی رنگ آبیو دوست داشتم ولی طی چند سال اخیر فهمیدم رنگ مورد علاقم صورتیه( دلیلشم به خودم مربوطه)، هیکل عین آرنولد، تندرست، گدرتمند، اسکی با منبع مجاز است در غیر این صورت با فرد اسکی رفته برخورد خواهد شد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 25 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00- 13:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: ممنون، خودم حلش میکنم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): از بچگی دوست داشتم بتمن شم و دوست داشتم قهرمان شهر باشم و با اومدن بنده به این فکشن زیبا هم جرم در شهر کمتر میشه و هم بنده به رویای خوشگلم میرسم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 69+ بار

TaZaD.png

مآ زآده جَنگیم ، صُلح افسآنه است.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:ArMored.png

• سن واقعی:۱۶ 

• اسم واقعی: علی رضا 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:خوب.خوش اخلاق.باهوش.زرنگ.تجربه دار.خاکی.بامرام.لوتی.درس خون.فداکار.کاربلد.پر تلاش.تیز هوش.گانر.دوست داره ارسا کیا.خلاق.خوش تیپ.کار خودمو بلدم.با کسی کاری ندارم.به همه کمک میکنم.دوست داره پلیس. از همه خوش ام میاد.باکسی دوشمنی ندارم همه از من خوششون میاد. ی کم عصبی ام.اما با همه حال میکنم ادمه منطقی هستم. آدمه خوش حالی ام.وظیفه خودمو میدونم.تجربه تو دسته متوسط زیاد دارم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۶

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00-2:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خستگی 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون یک بار اومدم.تجربه دارم.لیدرشو دوست دارم.جایه باحالی هست.بهترین فکشن.دوست دارم که دوباره تجربه کنم و برا این فکشن زرنگم.کارامو بلدم.پلیس رو دوست دارم.لیدر و اعضا عه خوش اخلاقی داره که دوست دارم باهاشون همکار شم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون تجربه دارم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۱۶

ویرایش شده توسط ArmoRed

FunnyBoY.png

Number One Family     

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dadsetan.png

• اسم واقعی: نیما

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  فعال و پر انرژی مهربون خوش اخلاق خوشدل مهربون حرفه ای با شعور مسئولیت پذیر

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینطوری

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن خوبیه و علاقه دارم به این فکشن

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم به این فکشن

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Zarathos.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: حسام

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شوخ، فعال، پرانرژی، تابع قوانین، گشنه اکتیویتی، مدیر، مدبر، پرحرف، حرفه‌ای، گانر، مسئولیت پذیر، بااراده، انسان، راننده، مخ، متفکر، اندیشمند، شاعر، فیلسوف، تاریخ شناس، باستان شناس، ستاره شناس، منجم، روان شناس، پزشک، پرستار، مجسمه ساز، هنرمند، نقاش، دارای هوش مصنوعی، خطاط، بزاز، کارگر معدن، کارگر مظلوم، خیر، برکت، شفاعت، پایه، اهل دل، اهل بیت، اوستا، صاحاب کار، مسئول منگنه، مسئول خودکار، پول جمع کن سرویس بهداشتی عمومی، گشنه، خفت گیر، دزدگیر، خفن، شماره 10 تیم خشتک دوزان، باتری ساز، چای‌ساز، مخترع سیفون، متخصص بخش زایمان، متخصص چَک، خواننده، با پراید مخ میزنم..، قاتل پلیس ها بخصوص NG، متخصص تخریب زندان با قاشق، گیاه خوار، گوشت خوار، گیخوار، طی کش کارخانه مرسدس بنز، متوقف کن مجرم ها تا آخرین قطره‌ی خون حتی با فحش..

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 3 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 9:00 الی 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیاقت منو نداشتن

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): کشتن کارگر مظلوم، کشتن مورچه، کشتن افرادی که اسمشون تو قسمت "بدها" هست، کشتن NG ها، کشتن سوسک های سرویس بهداشتی، پنچر کردن لاستیک عقب موتور ها، تک چرخ زدن با موتور پلیس و شوتی کردن ماشین های پلیس، روشن کردن آژیر جلوی در بیمارستان‌ها، کشتن دزد ها و دزدی از آنها، داشتن اسلحه رایگان، داشتن آرمور رایگان، کشیدن دور پلیسی با لامبورگینی، نصب موتور زانتیا بر روی Infernus-Police، پز دادن، ناز کردن افرادی زندانی و دادن آبنبات به آنها، برقراری نظم، فروش نفت، صادر کردن Bullet-Police به غزه و فلسطین، ناهار میدن، پرتقال دان زادن میدن و میتونم برای اعضای زحمت‌کش کاپ، چایی دم کنم...

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  نمیدانم، اطلاعی ندارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ یک بار

7e9912_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

OlldBoY.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: IGNOR.png

• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: محمدرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ من عاشق دسته ویژه و امید وارم پست قرار گزاشته بودم قبول کنه

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 8+
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 تا23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: ترک کردم که به دسته ویژه بیام
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون خسته کنده نیست
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بله هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 20 بار

هر چی عینکمو بیشتر تمیز کنم,

دنیا و آدماشو کثیف تر میبینم!

e28011_hla.png

b9421_2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3b

IGNOR.png

b9421_2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3b

[PRO]

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Demise.png
• سن واقعی:15
• اسم واقعی:امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق . مشتی . گانر . فعال و اماده برای خدمت به این فکشن
• روزانه چقدر بازی می کنید؟7 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):14:00 - 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شده بودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیادی به فکشن دارم و امیدوارم بتونم کارهامو درست انجام بدم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+2 بار

بزرگ شدن ارزو ای بود که         

به امتحانش نمی ارزید...!🥀🙃

Demise.png                                   

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RememberMe.png
• سن واقعی:  24
• اسم واقعی:  علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  از قدیمی های سرور هستم و بسیار با تجربه در دسته ویژ]
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  5 الی 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  18:00 تا 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدم استفا گذاشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  تجربه بسیار زیاد در فکشن های دسته ویژه و سایر
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  نزدیک به 3 صفحه لوگ دسته ویژه دارم و بسیاری تجربه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟5 الی 6 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Fleur.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خونسرد، بی تفاوت، آرام، دارای پشتکار، مصمم، متعهد، وفادار، دوستدار حیوانات، شجاع،  پرانگیزه، قانون مدار، کنجکاو، اهل تلاش و کوشش، منطقی، دوستدار تفرج و سفر دورهمی، حساس به درست پیش رفتن کار ها، بیزار از یکنواخت بودن یک کار، اهل تنوع و تازگی
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 الی 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 07:00 الی 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: کسب تجربه کافی و خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بین اقلیت های دسته ویژه، اقلیت NG با توجه به علایق، نوع شخصیت خود و سبک گیم پلی بنده، این اقلیت را مناسب تر از بقیه اقلیت های ویژه دیدم و امیدوارم تجربه این اقلیت و محیطش تجربه ای جذاب و پایدار باشد و در پیشرفت این اقلیت مثمر ثمر باشیم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  علاقمند بودن به ماموریت ها، وظیفه ها و استراتژی های این اقلیت
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداقل 5 بار

!𝑱𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒑𝒓𝒆𝒗𝒂𝒊𝒍, 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒂𝒚? 𝑩𝒖𝒕 𝒐𝒇 𝒄𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆 𝒊𝒕 𝒘𝒊𝒍𝒍! 𝑾𝒉𝒐𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒘𝒂𝒓 𝒃𝒆𝒄𝒐𝒎𝒆𝒔 𝒋𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆

Fleur.png

Dracul.png

Shaytan.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MILADemon.png
• سن واقعی: 23
• اسم واقعی: میلاد
 در 30 کلمه خود را توصیف کنید: میلادیمن هستم, آروم, پایبند قوانین, مردمی و خوش اخلاق, شبا مسواک میزنم صبح ها سلام و صبح بخیر میگم, قدم 183 سانتی متره دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه کلا گلم, گل 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 الی 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی هست فکشنی نیستم - خستگی
 برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): داشتن علاقه به مجموعه فکشن های ویژه و داشتن اشنایی های پیشینه با این اقلیت و داشتن تجربه های کافی جهت عضویت و فعالیت
 چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه و آشنایی
 روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 الی 13 بار

6Sixty Nine9

تو غروبامون هم خورشید هم ماه و هم ستارس }}
MILADemon.png

بچهای‎‌کار - تردمیل - شب‌که‌میشه - BBC و ...

b58516_24n15128-88771092-5CEE-4F7E-887A-

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KurdAli.png
• سن واقعی: 13
• اسم واقعی: محمد حسین 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال, با شعور, با جنبه, درست کار, با ادب, کمک کننده, عاشق بازی, صبور, با فکر, دور اندیش, محتاط, عاشق موسیقی, تابع قوانین, دوست دار عدالت, پر تلاش, خودآموز, با استعداد, کم حرف, پر کار, منظم, متعهد, با اعصاب, با تعصب, مسئولیت‌ پذیر, جدی, پاک, ساده, خودمونی, با مرام, آروم, وطن پرست, دوست دار طبیعت
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر از 7 ساعت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی زیاد و تکراری شدن کار در اون فکشن.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای اجرای عدالت در سطح شهر و برقراری نظم لازمه در زندان که یکی از اهداف اصلی این اقلیت است. قبلا مدتی در این فکشن حضور داشتم و خودم رو مناسب برای این فکشن میدونم و باتوجه به وقتی که میتونم بزارم به نظر خودم برای این فکشن شخص مناسبی هستم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ اول علاقه بعد هم تجربه ای که قبلا در اون داشتم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+1

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:kurdabas.png
• سن واقعی: ۱۵
• اسم واقعی: عباس 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آروم صبور کم حرف، همیشه سعی میکنم از قانون پیروی کنم، پرتلاش و دارای پشتکار زیاد برای انجام کار ها و با انگیزه هستم و برای ریسیدن به اهدافم تلاش میکنم فردی کنجکاو هستم  دوست دارم چیز های مختلف رو تجربه کنم و برای همین میخوام در این فکشن عضو بشم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ روزانه 5 ساعت بازی میکنم. 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  از 12:00تا 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: حوصله سر بر شده بود.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون لیدر خیلی خوب و قانونمندی داره و تجربه جدیدی هست برام تاحالا در این فکشن حضور نداشتم دوست دارم مجرم ها را دستگیر کنم و بیشتر از تیکت و ساسپند استفاده کنم و بتونم برای سرور مفید باشم و وظایفم رو به خوبی انجام بدم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون به این فکشن علاقه زیادی دارم و علاقه مهم ترین چیز برای انجام فعالیت ها و وظایف  است
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۴

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Komando.png
• سن واقعی: ۱۵
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با هوش.مهربان.یه جورایی زیرک..علاقه به گارد و بسیار کم حرف و گانر دیگه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بستگی داره ولی روز عادی 10ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16:00تا2:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:به دلیل یه سری مشکلات مثل امتحانات نهایی مجبور شدم لفت بدم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید به گارد.میتوانم تمام شرایط را قبول و از پس اینکار بر بیایم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه جای من اینجاست و میتوانم تحت هر شرایطی کارم را بپذیرم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Hox.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: علیرضا

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: قوی,فعال, با شعور, با جنبه, درست کار, با ادب, کمک کننده, عاشق بازی, صبور, با فکر, دور اندیش, محتاط, عاشق موسیقی, تابع قوانین, دوست دار عدالت, پر تلاش, خودآموز, با استعداد, کم حرف, پر کار, منظم, متعهد, با اعصاب, با تعصب, مسئولیت‌ پذیر, جدی, پاک, ساده, خودمونی, با مرام, آروم, وطن پرست, دوست دار طبیعت, زود رنج

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر از 8 ساعت.

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی زیاد و تکراری شدن کار در اون فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای اجرای عدالت در سطح شهر و برقراری نظم لازمه در زندان که یکی از اهداف اصلی این اقلیت است. قبلا مدتی در این فکشن حضور داشتم و خودم رو مناسب برای این فکشن میدونم و باتوجه به وقتی که میتونم بزارم به نظر خودم برای این فکشن شخص مناسبی هستم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ اول علاقه بعد هم تجربه ای که قبلا در اون داشتم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +12

ویرایش شده توسط Hox

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iElyas.png
• اسم واقعی: الیاس
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران - دوست دار مردم - رو راست - صلح طلب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدودا 6 ساعت ثابت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به اقلیت NG.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): زیرا این فکشن یکی از فکشن های دپارتمنت هست؛ اکتیویتی خوبی رو نسبت به سایر اقلیت های دسته ویژه داره و به این فکشن علاقه دارم. همچنین بر انجام وظایف این اقلیت توانا و پایبند هستم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو به همراه خودش داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +3 بار.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...