رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:FARDlN.png 

• سن واقعی: ۲۰

• اسم واقعی: فردین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون _ خوش اخلاق _ گیمر _ عاشق gta _ عاشق حیوانات _ قدیمی _ گانر _ عاشق فایت _ عاشق کامپیوتر _ با تجربه _ عاشق دسته متوسط _ عاشق طبیعت _ عاشق گشتن با دوستان _ قوی _ مغرور _ شرور _ مسئولیت پذیر _ عاشق هیجان _ با معرفت _ باوفا _ بامرام.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ تا ۸ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00 06:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: چون دوس داشتم به این فکشن بیام

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون تجربه دارم و عاشق این فکشن هستم و میخام به این فکشن کمک کنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست و تجربه دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۹ تا ۱۲ بار

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 8.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Torch.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: امیرحسین.

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مشتی،قانون مدار،فعال،تیزبین،گانر،به همه کمک می کنم تا جایی که امکان داره،پارتی بازی در نمیارم،پول دوست،پایبند سرور،فعالیت روزانه حداقل 2 ساعت،وطن دوست،مواظب،کمی دارای استرس،شجاع،سازنده،پلیر PC،فست تایپ،صبور،باحال،مقداری شوخ طبع،خوش اخلاق،کاری به کسی ندارم،علاقه به راب،علاقه به خراب کردنِ رابِ مردم،علاقه به هلپری،علاقه به دسته ویژه،مهربون،علاقه به تست دادن برای دسته ی ویژه،علاقه به تجربه ی دسته ی ویژه،فارسی را پاس می دارم،FEnglish رو بلدم،CMD های دسته ویژه رو بلدم،هدفم کمک به مردمه.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2-5 ساعت.

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 17:00 - 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:فکشنه قبلیم Medic بود و اکتیویتی نداشت.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه،گانر بودنم،مهارت در رانندگی،تایم زیاد دارم،نیاز به پول،کمک به مردم،رفع کسر مالی،داشتن یک کار ثابت،خروج از ماتریکس،هیجانه بالای این فکشن،تجربه کنم،کمک به اعضای دسته های ویژه برای کشتن و دستگیر کردنه Wanted ها،تو UCP ایم دسته ویژه هم باشه،تستش رو بدم و برای تستش تجربه کسب کنم،درآمد،کلا گان دستم باشه،Fail کردنه رابه دیگران،بهره مندی از کامند های این فکشن،دراومدن از بیکاری،درآوردن پول از راه حلال.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ گانرم و مهارت رانندگی دارم بنابراین،هست.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +1000

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Enzi.png

• سن واقعی: ۱۹

• اسم واقعی: محمد امین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: منطقی صادق با ادب با فکر احترام میذارم کم حرف پر تلاش صاف و ساده خوش اعصاب آرام گاهی از کوره در میرم ولی کنترل خودمو دارم، بیشتر اوقات ساکتم و بیشتر به حرف بقیه گوش میکنم مهربونم و خوش قلب و بیشتر مواقع جدی.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۱۰ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): صبح ها ۱۰ تا ۲ شبا ۸ تا ۱۳

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خسته شده بودم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): قبلا تجربه فکشن ویژه داشتم و تقریبا بهترین دورانم و دوران اوجم رو توی این دسته از اقلیت گذروندم و فکر میکنم در حال حاضر با توجه به شرایط سرور و اقلیت ها،میتونم مناسب باشم و مفید واقع بشم و امیدوارم که طرز تفکرم درست باشه.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ باید امتحانش کنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۱۰ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Hawkeye.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: یونس

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آدمی مهربان خوب آروم و خوش اخلاق و مهربان و قوانین هستم و دوست دارم به مردم کمک کنم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18الی24

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینطوری

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):گذراندن وقت و علاقه به این فکشن 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون ادم خوش برخوردی هستم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LoverGod.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: سعید 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آروم صبور کم حرف، همیشه سعی میکنم از قانون پیروی کنم، پرتلاش و دارای پشتکار زیاد برای انجام کار ها و با انگیزه هستم و برای ریسیدن به اهدافم تلاش میکنم فردی کنجکاو هستم دوست دارم چیز های مختلف رو تجربه کنم و برای همین میخوام در این فکشن عضو بشم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 7تا 8ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):2:00تا10:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینجوری 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون لیدر خیلی خوب و قانونمندی داره و تجربه جدیدی هست برام تاحالا در این فکشن حضور نداشتم دوست دارم بتونم برای سرور مفید باشم و وظایفم رو به خوبی انجام بدم 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10+

LoverGod.png

'صبر داشته باش. گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین‌ها برسی.:)🖤

━━━━━━──── ⇆ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ ㅤ↻️                            

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  

Rimfire.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: محمد امین

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: منطقی صادق با ادب با فکر احترام میذارم کم حرف پر تلاش صاف و ساده خوش اعصاب آرام گاهی از کوره در میرم ولی کنترل خودمو دارم، بیشتر اوقات ساکتم و بیشتر به حرف بقیه گوش میکنم مهربونم و خوش قلب و بیشتر مواقع جدی.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4یا 5

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): صبح ها 10تا 2بعدظهر ۸ تا ۱۳

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خسته شده بودم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): قبلا تجربه فکشن ویژه داشتم و تقریبا بهترین دورانم و دوران اوجم رو توی این دسته از اقلیت گذروندم و فکر میکنم در حال حاضر با توجه به شرایط سرور و اقلیت ها،میتونم مناسب باشم و مفید واقع بشم و امیدوارم که طرز تفکرم درست باشه.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ باید امتحانش کنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۱۰ بار

ویرایش شده توسط AQA
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iMeysam.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: میثم
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: : من بسیار بسیار آدم صبوری می‌باشم البته در اکثر مواقع، بسیار شخص شوخ طبع، شخصی بسیار مهربان و صمیمی‌ای هستم - زیاد بچه‌ها رو دوست ندارم و ازشون فراری هستم - بیشتر تو خودم هستم نه تو دیگران
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  15:00 تا 18:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:کیک شدم.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):فکشن مورد علاقمه دوست دارم دوباره تجربش کنم و توی محیطش باشم - می‌خوام برم تو راب و آدم بکشم - از بچگی آرزوم بود که وقتی بزرگ شدم، آدمکش بشم ولی جاش گیمر شدم، با خودم گفتم اگه یه گیمیر آدمکش بشم چی؟ در آخر تصمیم گرفتم اینجا بیام
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 6

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Automat.png
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان -خدا پرست- علاقه به سایر اعضا و همکاران مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بیام ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت آشنایی دارم و میتونم کار مردم رو سریعا راه بندازم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _JohnAbruzzi_.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: امیررضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان خوش اخلاق حرف گوش کن صبور 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): (05:00 - 12:00)
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای امدن به دسته ویژه 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد من به دسته ویژه و حضور دوستانم در این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل علاقه زیاد من به این اقلیت
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار 

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Lozano.png
• سن واقعی: ۱۹
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ زیاد
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16:00 _ 24:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:یادم نمیاد
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای رفتن به دسته ویژه و تنوع ،  علاقه ی زیاد من به این اقلیت و اینکه دوستام در این اقلیت حضور دارن و 

بی حاشیه بودنِ اقلیت، به نگهبانی علاقه یِ خاصی دارم، به وسیله های اقلیت علاقه دارم، به HQ علاقه دارم،

به رنگِ اقلیت علاقه دارم، به شخصیت های اقلیت علاقه دارم، به اسمِ اقلیت علاقه دارم و دلیل اصلیِ عضویتم همین است

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ هست که میام
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۲ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:.Hossein..png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: حسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باهوش ام خیلی پر اشتیاق و با حوصله و صبور و عاشق سرور ارساکیا هستم هیچ کدوم از قوانین را سرپیچی نمیکنم و به پرسنل های بازی احترام زیادی میگذارم و خیلی هم مهربون ام
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00-01:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خسته شدم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون خوبه رفیقام توشن اشنایی کامل به NG دارم و NG  رو به صورت کامل حفظم و خیلی عاشقش هستم و کمک کردن به مردم و حقوق خوبش باعث شدن من علاقه زیادی به این فکشن کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: McClane.png
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: امیدوار مهربان باهوش خونسرد خوش اخلاق با تجربه تلاش و کوشش کننده جهت رسیدن به هدف ها, علاقه مند به پیشرفت و ترقی, صبور در انجام امور مختلف و پایبند به وظایف و اموره سپرده شده چه از سوی دیگران و چه به صورت طبیعی و علاقه مند به فکشن ویژه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 تا 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 4:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی هست فکشنی نیستم - خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): داشتن علاقه به مجموعه فکشن های ویژه و همچنین اقلیت مناسب  پلیس  و داشتن اشنایی های پیشینه با این اقلیت و داشتن تجربه های کافی جهت عضویت و فعالیت در این اقلیت را مناسب میدانم تا موجب پیشرفت در این دسته شود و همچنین بودن دوستان در این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه و آشنایی
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 تا 10 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: UnCerTaiN.png
• اسم واقعی: طاها
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: منطقی، با هوش، گانر، رانر، هکر،  رابر، سیگما، یعودی کش، ادمی که به حق مردم اهمیت میدم، زیرکش نیستم، گاردملی دوست، عسل، شیرین، خدا پرست، مسیحی، ترول فیس، پوکر فیس، با سن،  مسلمان، عاشقه قران، عاشقه انجیل، عاشقه تورات، عاشق ریاضی، علوم، جراح
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدودا 10 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 ظهر الی 00:00 شب
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: دوست نداشتم 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت گاردملی اقلیت خوبی هست و جالبه، میتوان راب فیل کردو.. من عاشقه فیل کردن JB هستم مردم حسه تنفر نسبت به من نشون میدن و من عشق میکنم، میخوام رنک ۵ بگیرم و شاخ بشم، اقلیت جالی هست واسه همین
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ عاشق فیل کردن راب JB و کشتن وانتد کیل ها، عاشق ارست کرون مجرمین
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۰۰۰+

TerrorisT BaX Is BesT                  8fc512_2433f502-24image-gif-ba819066df29

UnCerTaiN.png

8fc512_2433f502-24image-gif-ba819066df29

:My Bro

Terror.png

2024 - 2022 ©

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28Cailo%29.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: محمدرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان خوش اخلاق حرف گوش کن صبور 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): (05:00 - 12:00)
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینطوری
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد من به دسته ویژه و حضور دوستانم در این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل علاقه 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار 

Oxygen

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Desimon.png

• اسم واقعی: امیرمحمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از دسته متوسط بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت NG و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت  NG خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم پلیس هارو - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه Cop رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان دسته ویژه بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت NG و کلا دسته ی ویژه رو ببینم - میخوام بیشتر با جو Cop و NG آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Azhir.png
• اسم واقعی: مجید
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باحال بی حال خلاص در همه حال، ساکت، اروم، خوش اخلاق، علاقه، با ادب، مهربون
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 الی 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 2:00 تا 5:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ می‌دونم هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Poetry.png

• سن واقعی:17

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب - سیگما - قدرتمند - پرجذبه - پیامبر دوره جدید - فیلسوف - شاعر - بچه‌ها رو خیلی دوست دارم - سنگین‌ سوار - پیر - حامی حقوق حیوانات - فراتر از خدا - دوستی - شفاعت - عسل - مهربان

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ 00:00 تا 15:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ سرگرمی

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

4f6927_24BackgroundEraser-%DB%B2%DB%B0%D

Tygr.pngPoetry.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Vortlu.png

• اسم واقعی: امیرحسین.

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مشتی،قانون مدار،فعال،تیزبین،گانر،به همه کمک می کنم تا جایی که امکان داره،پارتی بازی در نمیارم،پول دوست،پایبند سرور،فعالیت روزانه حداقل 2 ساعت،وطن دوست،مواظب،کمی دارای استرس،شجاع،سازنده،پلیر PC،فست تایپ،صبور،باحال،مقداری شوخ طبع،خوش اخلاق،کاری به کسی ندارم،علاقه به راب،علاقه به خراب کردنِ رابِ مردم،علاقه به هلپری،علاقه به دسته ویژه،مهربون،علاقه به تست دادن برای دسته ی ویژه،علاقه به تجربه ی دسته ی ویژه،فارسی را پاس می دارم،FEnglish رو بلدم،CMD های دسته ویژه رو بلدم،هدفم کمک به مردمه.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2-5 ساعت.

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 17:00 - 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:فکشنه قبلیم Medic بود و آپشن و هیجان زیادی نداشت.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه،گانر بودنم،مهارت در رانندگی،تایم زیاد دارم،نیاز به پول،کمک به مردم،رفع کسر مالی،داشتن یک کار ثابت،خروج از ماتریکس،هیجانه بالای این فکشن،تجربه کنم،کمک به اعضای دسته های ویژه برای کشتن و دستگیر کردنه Wanted ها،تو UCP ایم دسته ویژه هم باشه،تستش رو بدم و برای تستش تجربه کسب کنم،درآمد،کلا گان دستم باشه،Fail کردنه رابه دیگران،بهره مندی از کامند های این فکشن،دراومدن از بیکاری،درآوردن پول از راه حلال.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ گانرم و مهارت رانندگی دارم بنابراین،هست.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +1000

ویرایش شده توسط AmirVortlu
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PlMAX.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: سجاد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:شوخ،صبور،با معرفت،خوش اخلاق،متین،خوش اخلاق،کار باکسی ندارم و سرم تا کار خودمه،شجاع،مهربون،دوست داشتنی،جذاب،خوش برخورد،منظم و مرتب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00-22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای آمدن به اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد به این فکشن دارم و میتونم موثر باشم برای این فکشن و این فکشن رو خیلی دوست دارم و میخوام از این فکشن درامد کسب کنم و میتونم برای این فکشن خیلی مفید باشم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟6بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spoke.png
• اسم واقعی: طاها 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب، با ادبم، بی ادبی نمیکنم، تایم زیاد دارم، پول خیلی خیلی زیاد دوست دارم، با فیل کردن راب میتونم گانریمو بهتر کنم و این برای من خیلی خوبه، علاقه پیدا کردم به گانری و دنبال اینم که کلی باف بگیرم تا توی دسته متوسط به درد بخوره
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-7 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم و از لیدری خسته شدم اومدم بیرون
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون میخوام کلی پول جمع کنم و همزمان کلی راب بزنم تا پول در بیارم و به رخ بقیه بکشم همینطور به‌خاطر ارموری که میده میخوام بیام که بتونم کلی باف بگیرم و توی راب ها بقیه رو اذیت کنم و اکتیویتی این فکشن هم خیلی خوبه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون با زدن وانتد کیل ها و فیل کردن راب ها میتونم گانریمو بهتر کنم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5 بار

ایراد اینه که من بودم با وجدان طرف

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Saleh.png
• سن واقعی:
18
• اسم واقعی: صالح
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):
13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی و کمبود وقت 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):
به دلیل اینکه قبلاً داخل همین فکشن فعالیت میکردم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت آشنایی دارم و میتونم کار مردم رو سریعا راه بندازم و به همکارانم در گرفتن زندانیان فراری از جیل کمک شایانی کنم. همچنین اگه کسی فکر راب زدن به سرش بزنه برم و از بانک محافظت کنم تا کارمندان شریف بانک به قتل نرسند.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 36+

💢 Silence is the most powerful Scream 💢

💫

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از اطلاعات کاربری از طریق کنترل پنل :Mohammad.png

• سن واقعی: 23
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال خوش برخورد 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: کیک شدم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  علاقه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2

irs01-640x640-lk-Cicwl8-3571666-16745061

Mohammad.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _MR051_.png
• سن واقعی: ۲۰
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب عالی
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۶
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۷:۰۰ تا ۲۳:۰۰
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خوب نبود
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون فکشن خوبیه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خوبه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۲

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Davidson.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: محمد 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی آرام و شوخ هستم و در فضای بازی تجربه های زیادی دارم، رانندگی رو بخوبی بلدم و دنبال تنوع همیشگی در بازی هستم، به اقلیت دسته ویژه علاقه فراوانی دارم و همچنین به دنبال کردن افراد خلافکار

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00 و 20:00 -23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): همیشه به دسته ی ویژه علاقه داشتم و مدتی هستش که قصد اومدن به این اقلیت رو داشتم، برای اینکه نظم رو در سرور برقرار کنم و خلافکاران رو دستگیر کنم و همچنین به روش خاص خودم به مجموعه کمک کنم، قصد اومدن به اقلیت رو کردم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟2

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Soxan.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: امیرحسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: قوی ، عاشق ماشین های کلاسیک، فعال ، صبور ، متهد به قوانین ، کینه توز ، علاقه به دست گیری مجرمان
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حداقل 2 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: شروع امتحانات مدارس کمبود فعالیت - تصمیم به ترک فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): من تقریبا فکشن هایی که نیاز بودند را تجربه کردم و دوست داشتم در کنار این ها اقلیت های دسته ویژه را نیز تجربه کنم و لحظات خوشی برای خودم و دیگران در خاطره ثبت کنم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه و آشنایی بیشتر با محیط و امکانات سرور
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداقل ۵ بار

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...