رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

DANIAL2010.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: دانیال

• در چند کلمه خود را توصیف کنید: هیجانی، دارای روحیه بالا، باهوش

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): از طریق این اقلیت درآمد خودمو تأمین کنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون فضای خوبی داره

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2+ بار

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 8.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RedDragon.png
• سن واقعی: 14
• اسم واقعی: حمید
• در چند کلمه خود را توصیف کنید: قوی گانر و مهربان
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 3:00 تا 7:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:استفا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه):دوسش دارم و میخوام کسب تجربه کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون دوستام داخلش هستن @LordMeysam @ArashZiaei
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10 بار

ویرایش شده توسط RedDragon

First Friends

helper.png

:My accounts

RedDragon.png

Hamid_Gold.png

:My Friends

Fayez.png

ShibeMarg.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Michael.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: میکائیل
• در چند کلمه خود را توصیف کنید: ارام ساکت پر طرفدار عاشق موتور عاشق گیم دلگرم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 الی 7 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): بین 12:00 تا 05:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: که بیام فکشن ها رو تجربه کنم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): تجربه کردن علاقه زیاد- حقوق خوب -کاره کم و اکتیویتی کم و ملایم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ حقوق خوبی میده علاقه دارم در حال حاضر لیدر و ممبر هایه خوبی داره 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

نقل قول

Michael.png

ME.OW.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچیک از " اطلاعات کاربری " از طریق کنترل پنل:TheTohi.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: طاها 

• در چند کلمه خود را توصیف کنید: روحیه بالا فعال 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 الی 7 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): بین 12:00 تا 05:00 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: تجربه های بیشتر 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): به خواطر علاقه شدید به این فکشن 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه بالا به این فکشن 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +9

f96f17_24c3e103-24b9421-2e1f02-24image0-TheTohi.png

f96f17_24c3e103-24b9421-2e1f02-24image0-

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Komando.png

• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: امیر
• در چند کلمه خود را توصیف کنید: مهربون ، خوش اخلاق ، پسری جذاب با سطحی بالا. 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۷ یا ۸ ساعت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): بین 05:00 تا 12:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی و یا FP 80 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه):علاقه و در آمد عالی و بی نظیر.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست و من مسلط هستم بر روی این فکشن.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ بیشتر از ۵ بار.

:Me

GhostBusters.png

:My friends

GeO.png
                                      :My Love

Evil.Girl.png
Komando.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LoVerBoy.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: سهیل

• در چند کلمه خود را توصیف کنید: باهوش  گانر سیگما همونی که دوس دخترت بخاطرش ولت میکنه فوتبال دوس دارم 190 قدمه خونه دارم تنها زندگیی میکنم عضله دارم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 الی 6

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 تا 19:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نداشتن علاقه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه):داشتن علاقه فکشن مناسبی است

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ داشتن علاقه + لیدر

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10بار

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Political.png

• سن واقعی: 19

• اسم واقعی: سبحان 

• در چند کلمه خود را توصیف کنید:  مهربون، فعال، سخت کوش، پرتلاش، دلسوز ، با ادب، درون گرا، احساساتی، قابل اعتماد، تابع قوانین، پر انرژی، دارای روابط عمومی بالا، با دقت، دارای حافظه ی ماهی، منطقی، با سواد، با استعداد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00 و 20:00 -23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): اقلیت خوبی میباشد. علاقه ی زیادی به این اقلیت دارم و میخواهم خرج و مخارج زندگیم رو از این راه تأمین کنم و به بازیکنان دیگر نیز از این راه کمک کنم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+ بار

??

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Resurrect.png

• اسم واقعی: ابوالفضل

• در چند کلمه خود را توصیف کنید: با ادب-جدی-صبور

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۱۳ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00 - 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): به این فکشن علاقه دارم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ لیدر و همکاران خوبی دارد

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

‌𝑊𝑒 𝐶𝑜𝑚𝑝𝑒𝑛𝑠𝑎𝑡𝑒𝑑 𝐻𝑖𝑚 𝑊𝑖𝑡𝘩 ‌𝐴 𝐿𝑖𝑛𝑒 𝑂𝑓 𝐸𝑥𝑝𝑒𝑟𝑖𝑒𝑛𝑐𝑒, 𝐴 𝐵𝑜𝑜𝑘..!

𝐌𝐲 𝐀𝐜𝐜𝐨𝐮𝐧𝐭

c3e103_24b9421-2e1f02-24image0-2-2-2-2-1

Resurrect.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ISA2027.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: عیسی

• در چند کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق، خوش رفتار، با حوصله 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 13 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 7:00 تا 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:ورود به دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه):به این فکشن علاقه مندم 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ این فکشن دوست دارم و می خواهم به آن بپیوندم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+5بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ProGrammer.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: میکائیل
• در چند کلمه خود را توصیف کنید: ارام ساکت پر طرفدار عاشق موتور عاشق گیم دلگرم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 الی 7 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): بین 12:00 تا 05:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: که بیام فکشن ها رو تجربه کنم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): تجربه کردن علاقه زیاد- حقوق خوب -کاره کم و اکتیویتی کم و ملایم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ حقوق خوبی میده علاقه دارم در حال حاضر لیدر و ممبر هایه خوبی داره 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

نقل قول

Michael.png

ME.OW.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PermissioN.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: حسین
• در چند کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - صبور - اروم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 الی 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00 - 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: کمبود وقت
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): تجربه دارم - حرفه ای - درآمد و جذابیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قبلا حضور داشتم و شناخت کامل دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   

Kenshin.png
• سن واقعی:   26
• اسم واقعی:   امیر
• در چند کلمه خود را توصیف کنید:  مسولیت پذیر , بلندپرواز , منظم,  خلاق, دلسوز.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت الی 12 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  07:00 الی 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: استعفا 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): کسب تجربه بیشتر و وجود جذابیت و خاص بودن این اقلیت, رنگ منحصر به فرد اقلیت. وجود دوستان خوبی در این اقلیت.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون می تواند به من برای کسب مهارت های بیشتر در اقلیت کمک کند و انگیزه بیشتری برای بازی کردن به بدهد. 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  5 الی 30 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:
Nicholson.png
• سن واقعی: ۱۷
• اسم واقعی: امین
• در چند کلمه خود را توصیف کنید: فردی عادل دلسوز مهربان
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ الا ۷ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): برای کسب کردن تجربه زیاد
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ بخاطر علاقه زیاد به این فکشن
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۶ بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LayDen.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: محمد

• در چند کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق-صبور-گیمر-عاشق بازی

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 23:00-12:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: تنوع

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه):علاقه زیادی دارم-گانریم خوبه

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه مندم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4بار

LayDen.png

OuTLawS                  

SprY.png

‌با هیچ‌کس نبودن بهتر از بودن با آدم اشتباهیه!  

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:mr_rock.png 

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: محمد

• در چند کلمه خود را توصیف کنید: امیدوار مهربان باهوش خونسرد خوش اخلاق با تجربه تلاش و کوشش کننده جهت رسیدن به هدف ها, علاقه مند به پیشرفت و ترقی, صبور در انجام امور مختلف و پایبند به وظایف و اموره سپرده شده چه از سوی دیگران و چه به صورت طبیعی و علاقه مند به فکشن ویژه

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 تا 8 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 4:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی هست فکشنی نیستم - خستگی

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): داشتن علاقه به مجموعه فکشن های ویژه و همچنین اقلیت مناسب  دسته ویژه  و داشتن اشنایی های پیشینه با این اقلیت و داشتن تجربه های کافی جهت عضویت و فعالیت در این اقلیت را مناسب میدانم تا موجب پیشرفت در این دسته شود و همچنین بودن دوستان در این اقلیت

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه و آشنایی و عاشق بودن

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 تا 10 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %24Captain_Price%24.png

• سن واقعی: 16 

• اسم واقعی: امیررضا

• در چند کلمه خود را توصیف کنید: خون سرد سرم تو کار خودمه 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 21:00 23:30 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برا تکراری شد بود

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟  (حداقل چند کلمه): به نظرم معلمی فکشن خوبیه و کمک کردن به سرور را دوس دارم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ خدمت کردن به اعضا سرور و کمک کردن به مردم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KushA.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: کوشا
• در چند کلمه خود را توصیف کنید: خوب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 5:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): علاقه دارم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+5

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Resurrect.png

• اسم واقعی: ابوالفضل

• در چند کلمه خود را توصیف کنید: با ادب-جدی-صبور

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۱۳ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 11:00 - 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): به این فکشن علاقه دارم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ لیدر و همکاران خوبی دارد

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

‌𝑊𝑒 𝐶𝑜𝑚𝑝𝑒𝑛𝑠𝑎𝑡𝑒𝑑 𝐻𝑖𝑚 𝑊𝑖𝑡𝘩 ‌𝐴 𝐿𝑖𝑛𝑒 𝑂𝑓 𝐸𝑥𝑝𝑒𝑟𝑖𝑒𝑛𝑐𝑒, 𝐴 𝐵𝑜𝑜𝑘..!

𝐌𝐲 𝐀𝐜𝐜𝐨𝐮𝐧𝐭

Resurrect.png

لینک به دیدگاه

با سلامی دوباره خدمت متقاضیان ورود به اقلیت National Guard:

درخواست های عضویت قبول شده به ترتیب ساعات بازی کرده ماه, به شرح زیر است:

@Robert با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Ramtin" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 116 ساعت.

@ProGrammer با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Michael" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 97 ساعت.

@MaraGun با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Maragun" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 89 ساعت.

@AliExpert با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "AliBozorg" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 82 ساعت.

@iDaniel با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "IDaniel" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 77 ساعت.

@Opener با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Opener" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:76 ساعت.

@AFKبا سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Nightfall" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:75 ساعت.

@amirsavage با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "TheSavage" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:67 ساعت.

@ShahaP با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "ShahaP" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:65 ساعت.

@FriendOfDevil با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "FriendOfDevil" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:63 ساعت.

@Fayez با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Fayez" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:63 ساعت.

@ISA با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "ISA2027" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:53 ساعت.

@ArvaN با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Lycanthrope" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:51 ساعت.

@CigareSurati با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "CigareSurati" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:51 ساعت.

@LoverBoy با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "LoVerBoy" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:47 ساعت.

@GhostBusters با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Komando" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:46 ساعت.

@BlackIce با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "KushA" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:48 ساعت.

@MrNeGaN با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Desteny" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:45 ساعت.

@Nazario با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Nazario" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:44 ساعت.

@End با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Kenshin" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:41 ساعت.

@OldGamer با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "OldGamer" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:38 ساعت.

@Resurrect با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Resurrect" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:35 ساعت.

@Fraudster با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Fraudster" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:34 ساعت.

@amir111333 با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "kingmt" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:32 ساعت.

@AmirMamad با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Desimon" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:26 ساعت.

@PasBan با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Pasban" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:26 ساعت.

@LayDen با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "LayDen" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:24 ساعت.

@EliTe با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "IMoorTaL" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:22 ساعت.

@TwisTa با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "TwisTa" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:21 ساعت.

@Danth با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "The_Criminal" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه:21 ساعت.

@TheTohi با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "TheTohi" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 18ساعت.

@JeadeN با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "JeADeN" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 17ساعت.

@karadayii با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "karadayii" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 16ساعت.

@DyGod با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Nicholson" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 16ساعت.

@atachi88 با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Derthert" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 13ساعت.

@HoxeiN با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "HoxeiN" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 10ساعت.

@imyasln با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "imyasin" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 7 ساعت.

@erfanasdfghjkl با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "DANIAL2010" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 7 ساعت.

@Poetry با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Poetry" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 5 ساعت.

@New با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Perman" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 4 ساعت.

@NightLight با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "PermissioN" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 4 ساعت.

@iArash با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "DrunkeN" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 3 ساعت.

@LighTNighT با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "HoLyGoD" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 1 ساعت.

@Tabriz با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "Political" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 1 ساعت.

@MMDD با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما برای اکانت "mr_rock" قبول شد. ساعت بازی کرده شما تا این لحظه: 0 ساعت.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

درخواست های عضویت رد شده با دلیل های آن, به ترتیب زیر است:

@Zoti با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (درخواست عضویت باید توسط خود شخص گذاشته شود).

@Peak با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (شما عضو اقلیت دیگری هستید).

@mtshirali با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (بخش مربوط "برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟" را کامل پر نکردید).

@Conor با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (شما عضو اقلیت دیگری هستید).

@TheGoDKiLLeR با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (بخش مربوط "برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟" را کامل پر نکردید).

@mmd87 با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (شما دارای تنبیه اقلیت هستید).

@Spaiderman با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (شما دارای تنبیه اقلیت هستید).

@IGNOR با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (بخش مربوط "چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟" را به درستی و کامل پر نکردید).

@BEHRAD با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (شما دارای تنبیه اقلیت هستید).

@ThunderStorm با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (بخش مربوط "برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟" را کامل پر نکردید).

@OstaCar با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (شما از سرور محروم هستید).

@RedDragon با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (شما عضو اقلیت دیگری هستید).

@ProGrammer با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (درخواست عضویت باید توسط خود شخص گذاشته شود).

@CaptainPrice با سلام خدمت متقاضی محترم, درخواست عضویت شما رد شد. (بخش مربوط "برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟" به اشتباه و در مورد اقلیت معلمان پر کردید! ).

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

اولویت تست گیری اقلیت به شرح زیر است:

1.Ramtin.png

2.Michael.png

3.Maragun.png

4.AliBozorg.png

5.IDaniel.png

6.Opener.png

7.Nightfall.png

8.TheSavage.png

9.ShahaP.png

10.FriendOfDevil.png

11.Fayez.png

12.ISA2027.png

13.Lycanthrope.png

14.CigareSurati.png

15.LoVerBoy.png

16.Komando.png

17.KushA.png

18.Desteny.png

19.Nazario.png

20.Kenshin.png

21.OldGamer.png

22.Resurrect.png

23.Fraudster.png

24.kingmt.png

25.Desimon.png

26.Pasban.png

27.LayDen.png

28.IMoorTaL.png

29.TwisTa.png

30.The_Criminal.png

31.TheTohi.png

32.JeADeN.png

33.karadayii.png

34.Nicholson.png

35.Derthert.png

36.HoxeiN.png

37.imyasin.png

38.DANIAL2010.png

39.Poetry.png

40.Perman.png

41.PermissioN.png

42.DrunkeN.png

43.HoLyGoD.png

44.Political.png

45.mr_rock.png

نکات قابل توجه که به عنوان متقاضی باید رعایت کنید:

1.هرگونه ایجاد مزاحمت یا تماس تلفنی چه به سابلیدر و چه به لیدر برای گرفته شدن تست تان باعث رد شدن شما میشود, شامل توضیحات اضافی و بیمورد از جمله: کمکم کن, اینترنت ضعیفی دارم یا ...

2.تست اقلیت شامل 35 سوال تئوری و دو تست اسلحه M4 و Deagle است!

3.شما جمعا مجاز به داشتن 3 خطا در تست هستید.

سوالات شما:

1.تمام ساعات بازی کرده شما تا ساعت 14:30 به تاریخ 2024/09/09 محاسبه گردیده است.

2.برای هماهنگی تست, ما در فروم و داخل بازی با شما تماس و ارتباط خواهیم گرفت.

2.منابع تست شما را به ترتیب زیر برای شما قرار داده ایم:

10 سؤال از قوانین عمومی سرور

15 سؤال از قوانین عمومی دسته ویژه

10 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت گارد ملی

با آرزوی موفقیت!

𝒫𝑒𝑜𝓅𝓁𝑒 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒶𝓉 𝓂𝑒 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝐼 𝒶𝓂 𝒹𝒾𝒻𝒻𝑒𝓇𝑒𝓃𝓉 𝒶𝓃𝒹 𝐼 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝓉𝒽𝑒𝓎 𝒶𝓁𝓁 𝒶𝓇𝑒 𝓈𝒶𝓂𝑒

❤️Nicolay.png☠️

𝒫𝑒𝑜𝓅𝓁𝑒 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒶𝓉 𝓂𝑒 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝐼 𝒶𝓂 𝒹𝒾𝒻𝒻𝑒𝓇𝑒𝓃𝓉 𝒶𝓃𝒹 𝐼 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝓉𝒽𝑒𝓎 𝒶𝓁𝓁 𝒶𝓇𝑒 𝓈𝒶𝓂𝑒

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل .VoLdEmOrT..png
• سن واقعی: ۱۷
• اسم واقعی: کنعان
• در چند کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق جدی در کار احترام کننده
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بیشتر از ۵ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00- 24:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خواستم تنوع ایجاد کنم و تا حال این فکشن رو تجربه نکردم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل چند کلمه): گانر خوبی ام عاشق رنگ این فکشن هستم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه مند هستم به این فکشن
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟۵+ بار❤️
My :
https://uploadkon.ir/uploads/696e01_24InShot-۲۰۲۴۰۷۰۲-۰۰۰۷۰۰۵۹۱.jpg

:My

d0e505_24a13614-24AdmBoT-Cover.gif

.Voldemort..png

d0e505_24a13614-24AdmBoT-Cover.gif

مرد خردمندی گفت:

به خدا قسم پول قدرتش از بمب اتم هم بیشتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...