رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نابرابری در اونت kanikas

Yazdan092

ارسال‌های توصیه شده

عکس انجمن فرد شاکی (خود):

ItsHitller.png

عکس انجمن فرد متهم:

KaNiKaS.png

شاهدین:

توضیحات: وارد اونت شدم فریز دادن من دوربینم فیکس نبود و داخل /w به صاحب اونت گفتم آنفریز کن تا دوریبنم اوکی کنم این وظیفه هر کسی است که اونتی رو شروع میکنه باید همه ی شرکت کنندگان راضی باشند جدا از اینکه این فرد شکایت های زیادی از اونت هایش شده بعد از اینکه درخواست دادم دوربینو درست کنم من رو کیل کرد و به اونت برنگرداند من رو لطفا رسیدگی کنید تا انقدر حجم شاکی از این فرد زیاد نشه با تشکر!

مدارک:

65e807_24Screenshot-۲۰۲۴۰۳۰۷-۱۲۳۶۱۷-AGSA

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید آقای هیتلر بنده سه بار تذکر دادم کمر هاتون رو فیکس کنید ولی شما در داخل چت هی با بنده صحبت میکردید و بنده بهتون اخطار دادم ولی گوش نکردید در داخل فیلم ظبط شده همه ی مدارک کامل می‌باشد 

اگر ناراضی از ایونت بودید بنده از شما و تمامی بازیکنان ایونت معذرت میخواهم

• ناراحت 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، KaNiKaS گفته است:

با سلام و خسته نباشید آقای هیتلر بنده سه بار تذکر دادم کمر هاتون رو فیکس کنید ولی شما در داخل چت هی با بنده صحبت میکردید و بنده بهتون اخطار دادم ولی گوش نکردید در داخل فیلم ظبط شده همه ی مدارک کامل می‌باشد 

اگر ناراضی از ایونت بودید بنده از شما و تمامی بازیکنان ایونت معذرت میخواهم

معذرت خواهی شما برای ما وینر شدن در ایونت نمیشه

شما یک بار گفتید کمرا فیکس ولی بعد چن دقیقه خیلی زیاد فریز نکردید من هم اعضای اونت رو دیدم و شما فریز دادید 

کار سختی نیست من رو آنفریز کنید کمرا فیکس کنم ک راضی باشیم از اونت

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما شاکی محترم.

شما باید مدارکی ارائه بدید که Organizer اونت در آن مشخص شده و در مدرک باید مشخص باشد توسط Organizer از اونت اخراج شدید یا کیل شدید.

پ.ن: اگر مدرکی به این گونه که گفتم داشتید مجدد در تاپیک دیگر شکایت کنید.

شکایت رد شد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• AllaH موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...