رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل | Amirhossein

OsTadeMarG

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Abolfazzl.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:AmirHosseiN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید میگم به کامیاب جان دادا این آقا اومده من رو بن کرده با این که من هیچ کاری نکردم یعنی اصلاً هیچ کاری این آقا میگه شما گلد میدین پول واقعی میگیرین با این که اصلاً من بن بودم دیروز آن بن شدم و هم چین چیزی وجود ندارد بعدش الان هم انتقال مالکیت داده دیگه ناموسن چی بگم به سرور زشته آقا کامیاب @Kamyab بعد آقا کامیاب باید اکانت انتقال مالکیت بخوره به خودم نامردی میشه در حق من الان بهت ثابت میکنم الان چند تا عکس می‌زارم لطفاً آقا کامیاب تراکنش فروشگاه اکانت [..Spy..] هم نیگاه کنید بعد آقا کامیاب من این شکایت رو اصلا ول نمیکنم بازم شکایت میکنم باید قبول شه @Ali علی دادا جواب این شکایت با تو است من نمیزارم اون همه ذحمت میکشیم آخرش باشه بیاد بدون مدرک بن برا همیشه بزنه امیرحسین نه دادا امیرحسین داره هر کی جلوش میاد بن برا همیشه میزنه آقا کامیاب و آقا علی نیگاه کن درسته ادمین بازی است ولی نباید همه رو بدون مدرک بن کند این نام عدالتی میشه برا ما که داریم ذحمت میکشیم دیگه من این شکایت می سپارم  به شما علی و کامیاب کامیاب جان اگه میشه بزارین علی جواب بده و من مدرک میخوام از خرید فروش با پول واقعی اکانت [..Spy..] باید امیرحسین مدرک اینجا بفرستت همینجا جای دیگه نه که همه اعضای بازی بفهمن که الکی بن میکند امیرحسین بدون مدرک

• مدارک (فیلم یا عکس):

https://uplod.ir/9o9pdkta9ejo/Screenrecorder-2024-03-05-14-25-06-551.mp4.htm

• دوست دارم که 2

ɴᴇᴠᴇʀ ʙʟᴀᴍᴇ ᴏʀ ᴘᴜɴɪsʜ ʏᴏᴜʀsᴇʟғ
                        هیچ وقت خودت را سرزنش و مجازات نکن‌‌😃

🖤  OsTadeMarG.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود خدمت شما بازیکن گرامی

تاریخچه بن حسابی که با آن شکایت را تنظیم کردید (لینک) نشان می‌دهد که محروم نمی‌باشید و اثری هم از سرپرست کارکنان وجود ندارد.

طبق قانون زیر شکایت شما به صورت خودکار رد شد.

در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:
  • شکایت از اعضای تیم کارکنان:

شکایت از کارکنان (ادمین‌ها، هلپرها و لیدرها) فقط باید توسط خود فرد مشمول انجام شود (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

بسته شد.

• مرسی 3

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Kamyab موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...