رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Micrphone Mute

DoNaLd

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: ArLo.png

- توضیح کامل باگ: چرا باید وقتی چت کلن از Settings میوت هست، صدای افرادی که درحال استفاده از Voice Chat کلن هستند رو داشته باشیم؟ پ.ن: چت های فکشن تست نشده اند ولی به احتمال زیاد اونام همینطوری باید باشن

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): -

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): از Settings چت کلن رو میوت کنید، اگه کسی تو کلن مایک بده، صداشو خواهید شنید

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شما.

به سادگی، چون سیستم چت با سیستم وویس چت فرق میکنه و اینها روش های مختص به خود را برای غیر فعال کردن دارند.

به نظر بنده باگ نیست.

لینک به دیدگاه

درود،

عزیزم هرکدوم روش قطع کردن خودشون رو دارن این موردی که گفتین در مورد فکشن هم هست که همه ی اینها از /V امکان پذیره و به نظر من باگ محسوب نمیشه

لینک به دیدگاه

تنظیمات Settings در بازی ذخیره میشه و با هر بار ورود و خروج به بازی، دچار تغییر نمیشه. همین مورد میوت کلن، به صورت دائمی هست و با سیستم فعلی عملا کسی نمیتونه به طور دائم ویس کلن رو ببنده و با هر بار log in باید به صورت دستی از v/ استفاده کنه که از نظر من اذیت کنندس. کسی که چتی رو میوت میکنه معنیش این هست که نمیخاد هرگونه صحبتی در چت مورد نظر رو دریافت بکنه و به نظرم تنظمیات مربوط به میوت چت (فکشن - کلن) موجود در settings، جامع باشه و ویس چت رو هم در بر بگیره.

همچنین ممنون از تیم بتا عزیز بابت نظراتتون🌹

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

درود پارسا عزیزم، ممنون بابت گزارشتون.

این مورد باگ نیست.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...