رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی اهمیتی |The_Guardian

FPS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: awmir_turk.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: The_Guardian.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: باسلام خدمت پاسخگو

بنده ۱۰ روز هست با دو اکانت درخواست عضویت News report گذاشتم و قبول شده ولی لیدر ۴روز پیش اومدن از یکی از اکانتام تست گرفتن گفتن فردا ساعت ۸تا۱۰انلاین باش منم ۳روزه منتظرم تست نمیگیره وامروز به جای اینکه بیان از من تست بگیرن رفتن از یه نفر دیگه که بعد از من بود تست گرفته درحالی که منم انلاین بودم ولی تست نگرفته خواهش میکنم رسیدگی فرمایید

• مدارک (فیلم یا عکس): از قسمت درخواست عضویت و گزارش تست News reporterمیتونید ببینید

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

بنا به گفته یه عزیزی به نام Brate  بنده ازتون میخوام اگه مجازاتی داشت انجام ندید فقط بهشون بگید دلیل تست نگرفتن از من چیه

ویرایش شده توسط ErnesT
بنا به دلایلی

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام.

شکایت شما در حال برسی است.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۸ در 23:10، ErnesT گفته است:

بنا به گفته یه عزیزی به نام Brate  بنده ازتون میخوام اگه مجازاتی داشت انجام ندید فقط بهشون بگید دلیل تست نگرفتن از من چیه

با سلام و درود خدمت شما

عزیزم شما با این اکانت چندین روزی هست که انلاین نبودی (منظور از انلاین نبودن لوگ داخل UCP نیست) بنده مدارک کاملی هم دارم راجب به این مورد تنها دلیل رد شدنتون همینه در صورت 3 روز انلاین نبودن (در صورتی که نوبتتون باشه) لیدر میتونه شما رو رد کنه بنده حدود 1 هفته منتظر موندم تا شما انلاین شید و برای تست حاضر شید که با هم صحبت هم کردیم داخل گیم ولی به دلایل مشغله های لیدری و ... بنده سر اون تایم نرسیدم که قرار بود فرداش با شما دوباره هماهنگ کنم برای تست مجدد که شما از سرور محروم شدید من هم نمیتونم این همه ادم رو بیشتر از این منتظر بزارم تا از شما تست بگیرم منتظر باشید پست عضویت که باز شد دوباره پست بزارید در خدمتتون هستم

لینک به دیدگاه

لیدر عزیز به به عجب حرف هایی

منو ۳ روز الاف کردید که گفته بودید فردا ساعت ۸ انلاین باش ولی من ۳ روز ساعت ۸ تا ۱۲ انلاین شدم دیدم اصلا به خودتون نمیگیرید و انلاین نمیشید بغد ۳ روز من از ساعت ۲تا ۵ انلاین بودم بعد اون حدود ۲۵دقیقه افلاین شدم و شما از برادرم تست گرفتید تا وقتی تست منو نگیرید نمیتونید منو رد کنید برید بعدی  

من مدارک هاتو میخوام که من انلاین نشدم 

عزیز من گوشیتو بلاک مود میذاری زنگ میزدمم جواب نمیزدی

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

مدارک لیدر مربوطه کامل میباشد.

اگر مدرکی در این باره:

22 ساعت قبل، ErnesT گفته است:

گفته بودید فردا ساعت ۸ انلاین باش

دارید ارسال نمایید در غیر این صورت شکایت رد میشود.

منتظر جواب شما تا 24 ساعت آینده هستیم.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

عزیز من من بهش گفتم با اک مولتیمم بیام گفت الان دارم میرم جایی گفت فردا ساعت 8ان باش با ویس گفت 

اگ میشه منم تو مدارک ها ادکنید

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

غیر این مدرکی ندارم رد کنید

ولی طرف خودش نمیتونه تست بگیره به ساب لیدر بگه تست بگره تا 15 روز نکشه تو این تایم3بار عضوگیری باید انجام میشد

ویرایش شده توسط ErnesT

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه

طبق گفته های شما و مدارک لیدر:

شکایت شما رد شد.

امکان افشای مدارک وجود ندارد در صورت نیاز میتوانید در بخش شکایت از ادمین ها از بنده شکایت کنید تا مسئول بنده مدارک را برسی کنند.

موفق باشید.

بسته شد.

• مرسی 2

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• Javad موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...