رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ - AG:SAMP

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Blank.png

- توضیح کامل باگ: در AG:SAMP (چه PC چه Android) یک دستور وجود داره که از کد های سمپ هست (AudioMsg/) و اگر در منو AG:SAMP اون رو غیرفعال کنیم پیامی نمیده که این مورد فعال/غیرفعال شده ولی اگر از دستور استفاده کنیم پیام میده ولی تنها پیامی که میده این هست: "Audio Messages: On" (از تو منو بررسی کردم خاموش و روشن میشه با دستور ولی در پیام On تنها میده و Off نداره).

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):  

r020562_Screenshot_20240215_133233_AGSA.

k256685_Screenshot_20240215_133240_AGSA.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): -----

• مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

درود

همونطور که بقیه دوستان هم اشاره کردند این مورد باگ نیست

ویرایش شده توسط Guardian

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: در روز های کاری تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

Arise.png

لینک به دیدگاه

به نام خداوند متعال

درود خدمتِ @Blank عزیز! از اینکه برای گزارش باگ اقدام کرده‌اید سپاسگذاریم.
اگر منظورتان این است که زمانی که از دستوری که فرمودید استفاده می‌کنیم و فقط داخل چت اطلاع روشن شدنش داده می‌شه، باگ نیست؛ امّا اگر منظور شما چیز دیگری است، لطفاً آن را واضح تر بیان کنید.

روزتان بخیر، خدانگهدارتان.

لینک به دیدگاه

منظور بنده این است که وقتی شما از یک دستور که به حالت های خاموش/روشن تغییر پیدا میکنه استفاده میکنید تو چت اعلام وضعیت کنونی رو میگه برای مثال شما از دستور MapClick/ استفاده میکنید و تازه به بازی اومدید و پیام Mapclick: Enabled رو میبینید تو چت ولی حالا در یکی از دستورات کلاینت آرساکیا گیم وقتی از AudioMsg/ استفاده میشود وضعیت کنونی اعلام نمیشه (شاید نخوان اعلام بشه) ولی فقط و فقط یک متن ثابت با محتوای "Audio messages: On" ارسال میشه و این کلمه On که باید تغییر کنه هیچی نمیشه و ثابت هست و برای اطمینان من از منوی تنظیمات کلاینت بررسی کردم و Audio Messages فعال/غیرفعال میشه ولی همچنان مورد اول برقراره

و من موندم شما چطور میگید باگ نیست وقتی سیستم غیرفعال میشه و پیام میگه فعاله؟ 😑

لینک به دیدگاه

برای اون دوستانی که هنوز متقاعد نشدن و میگن باگه

طبق کد زیر که از کد های سمپ هست این مورد باگه!

void cmdAudioMessages(PCHAR szCmd)
{
	(void)szCmd;

if (pConfigFile->GetInt("audiomsgoff") == 1)
	{
		pConfigFile->SetInt("audiomsgoff", 0);
		pChatWindow->AddInfoMessage("Audio messages: On");
	}
	else
	{
		pConfigFile->SetInt("audiomsgoff", 1);
		pChatWindow->AddInfoMessage("Audio messages: Off");
	}
}
لینک به دیدگاه

مخفی کننده

در ۱۴۰۲/۱۲/۸ در 19:01، Blank گفته است:

منظور بنده این است که وقتی شما از یک دستور که به حالت های خاموش/روشن تغییر پیدا میکنه استفاده میکنید تو چت اعلام وضعیت کنونی رو میگه برای مثال شما از دستور MapClick/ استفاده میکنید و تازه به بازی اومدید و پیام Mapclick: Enabled رو میبینید تو چت ولی حالا در یکی از دستورات کلاینت آرساکیا گیم وقتی از AudioMsg/ استفاده میشود وضعیت کنونی اعلام نمیشه (شاید نخوان اعلام بشه) ولی فقط و فقط یک متن ثابت با محتوای "Audio messages: On" ارسال میشه و این کلمه On که باید تغییر کنه هیچی نمیشه و ثابت هست و برای اطمینان من از منوی تنظیمات کلاینت بررسی کردم و Audio Messages فعال/غیرفعال میشه ولی همچنان مورد اول برقراره

و من موندم شما چطور میگید باگ نیست وقتی سیستم غیرفعال میشه و پیام میگه فعاله؟ 😑

بنده منظور شما را اشتباه متوجه شده بودم که واسه همین لطفاً محتوای پست قبلی را نادیده بگیرید.
با توجه به توضیحاتی که داده‌اید، این مورد در لانچر مشکلی ندارد و در چت اطلاعی از روشن/خاموش شدن Audio messages داده می‌شود؛ امّا در کلاینت نسخۀ اندروید چه با استفاده از دستور و چه از طریق تنظیماتِ کلاینت برای روشن/خاموش کردن Audio messages اقدام کرده‌اید، اطلاعاتی که در چت داده شده برای هر دو مورد، Audio messages: On بوده است یا فقط زمانی که Audio messages رو روشن می‌کنید این چت را می‌دهد؟
لطفاً بررسی کنید که در زمانی که Audio messages رو خاموش می‌کنید نیز موقع ورود شما به سرور موزیکی پخش می‌شود یا خیر؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Azure گفته است:

کلاینت نسخۀ اندروید

با توجه به اینکه سورس کلاینت اندروید همون نسخه کامپیوتر هست پس در هر ۲ نسخه

3 ساعت قبل، Azure گفته است:

اطلاعاتی که در چت داده شده برای هر دو مورد، Audio messages: On بوده است یا فقط زمانی که Audio messages رو روشن می‌کنید این چت را می‌دهد؟

در تنظیمات منو کلاینت پیامی داده نمیشه و فقط تنظیمات انجام داده میشه اما در دستور یعنی AudioMsg/ پیام داده میشه حتی وقتی در منو خاموش میشه پیام روشن بودن میاد خلاصه بخواهم بگم برای هر دو مورد میاد

4 ساعت قبل، Azure گفته است:

لطفاً بررسی کنید که در زمانی که Audio messages رو خاموش می‌کنید نیز موقع ورود شما به سرور موزیکی پخش می‌شود یا خیر؟

قبلا بررسی کردم و این مورد به پخش موزیک کاری نداره و فقط اون اعلان رو فعال/غیرفعال میکنه که آدرس استریم در حال پخش رو تو چت میگه

خلاصه سیستم کاملا درسته و فقط همون On بودن برای اعلام وضعیت سیستم مشکل داره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ در 21:00، Blank گفته است:

حتی وقتی در منو خاموش میشه پیام روشن بودن میاد

درود مجدد.

متأسفانه توضیحاتتون رو متوجه نشدیم، پوزش بابت پاسخ قبلی.

این مورد به زودی توسط تیم توسعه بررسی میشه

با تشکر از گزارش شما.

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

درود Blank عزیزم، ممنون بابت گزارشتون.

این مورد بر طرف شد.

ممنون از دوست عزیزم @iFarbod.

c343505381

بسته شد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
  • توسعه دهنده

جوایز برای Blank واریز شد

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...