رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

آپدیت جدید دستور MS/

iMahDi

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Mythicism.png

- توضیح کامل باگ: تو آپدیت جدید دستور MS/ جوری شده که وقتی یکیو Find/ باشیم در صورتی که جلوی دستور آیدی هم بزنیم بازم به همون فردی که Find/ کردیم هشدار ارسال میشه

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): فک نمیکنم لازم باشه

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 
برای مثال آیدی های 1 و 2 دارای وانتد هستند، من وقتی هیچکدوم رو فایند نباشم میتونم MS 2/ بزنم تا اینجا بدون مشکله
ولی وقتی آیدی 1 رو فایند میکنم وقتی MS 2/ هم بزنم باز به آیدی 1 هشدار ارسال میشه به نظرم بهتره که این دستور جوری باشه که وقتی جلوش آیدی میذاریم به همون آیدی هشدار ارسال کنه و اگه آیدی ای نذاشتیم به کسی که Find/ هستیم؛ برای مثال من با وسیله نقلیه 4 نفره LSPD میرم یه جایی که 4 تا متهم اونجا هستن من یکی از اونارو فایند میکنم و بهش هشدار میدم اما برای اینکه بخوام به بقیه هشدار تسلیم شوید بدم باید حتما اول Cancel Find/ کنم به نظرم این دستور بدون اینکه نیاز باشه که من Cancel Find/ بزنم هم خیلی خوب میشه (هرموقع MS رو جلوش آیدی ای نذاشتم هشدار برای کسی که فایند هستم ارسال بشه اما اگه آیدی ای گذاشتم برای همون آیدی که فایند نیستم هشدار ارسال کنه)

.Sometimes everything is in its place, but you are not in the place you must be

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@iMahDi درود.

مورد گزارش شده باگ نیست.

شما میتونی در KeyBinde خودتون دستورات رو ذخیره و فقط از دستور Find/ استفاده کنید.

در ضمن این مورد رو هم میتونید در بخش پیشنهادات ارائه دهید.

بدرود.

Ara.png

✯ 𝐎𝐮𝐓𝐋𝐚𝐰𝐒 𝐈𝐬 𝐋𝐢𝐤𝐞 𝐅𝐚𝐦𝐢𝐥𝐲 

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Ara گفته است:

شما میتونی در KeyBinde خودتون دستورات رو ذخیره

موردی که میفرمایید درسته 
ولی همه ی دکمه های کیبورد هم که نمیشه KeyBind گذاشت روشون

8 ساعت قبل، Ara گفته است:

این مورد رو هم میتونید در بخش پیشنهادات ارائه دهید.

بله ممکنه حرف شما تو این مورد درست باشه

.Sometimes everything is in its place, but you are not in the place you must be

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

سلام مهدی جان، ممنون از گزارشتون.

منطق عملکرد که میکسی از این دو دستور میشود، گویاست که (find/ و ms/) باید به گونه‌ای باشد که اتوماتیک فرد (یافت شده) هشدار دریافت بکند.

همچنین این مورد را میتوانید پیشنهاد دهید.

بسته شد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...