رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناحقی در ایونت | Malice

Destiny

ارسال‌های توصیه شده

فرم:ناحقی در ایونت | MALICE

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:B.a.s.i.L.png 

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Malice.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: اول از همه همه چی تو عکس معلومه من /Join که دادم بعد اون رفتم سواره مانستر شدم بعد این Mynoul اومد هی منو کارجک کرد تو عکس معلموه که اولش اون کرد بعد من رفتم به جنابه Malice گفتم که این آیدیه ۱۶ منو کارجک میکنه بعد بهم گفت برو بشین تو ماشین بعدش که دیدم به حرفه من گوش نمیده منم رفتم اونو کار جک کردم بعدش Malice منو کیک کرد از ایونت 🙄

• مدارک (فیلم یا عکس): Screenshot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B

Screenshot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خوب که خودتون میگید من رفتم کارجکش کنم آقای مالیس منو کیک کرد                                         دوم : منم بهت گفتم برو سوار یه ماشین شو نرفتی بعد رفتی اون ماشینو کارجکش کردی گفتم کارجک کنی کیکت میکنم به حرف من گوش نکردی.                                 لطفا از شکایت بی مورد بپرهیزید.                           ‌‌.   با سپاس از همکاری شما

شمع کج اخر بسوزاند پر فانوس را

قوم بی غیرت چه داند قیمته ناموس را

زمان تنها حکمیست که نیاز به غازی ندارد 

Michael.png

TR

لینک به دیدگاه

با سلام شما درسته گفتید برو بشین تو یه ماشین دیگه ولی قبل از اون بهم گفتید که اگه مانستر ندارید مانستر میندازم بعدش من که هی بهتون گفتم که آیدی ۱۶ منو کارجک میکنه شما به عنوانه یک اورگانیزر وظیفه تون در ایونت اینه که کسی که کارجک کرده رو باید کیک کنید و من هی بهتون گفتم ولی به جای اون Mynoul منو کیک کردید.           شما هم اگر بلد نیستید ایونت اداره کنید از ایونت گذاشتن بپرهیزید.

باتشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم

شکایت شما رد شد

دلیل: مدرک شما کافی نمیباشد شما از /event مدرکی ندارید

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

• Palycity موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...