رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ تاکسی

Original

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Originall.png

- توضیح کامل باگ: شخصی که داخل تصویر Passenger هست بعد از اینکه G کرد، رفت داخل مپ خودش و مکانی که میخواست بره رو مارک کرد [فکر میکنم رفت داخل مپ خود بازی] بعد از اینکه برای من مکانی که مارک کرده بود اومد، به اشتباه این پیغام برای من ارسال شد:
A new service has been assigned to you, please follow the red marker that added on your radar.

درحالی که باید این پیام با رنگ قرمز ظاهر میشد: please follow the red marker that added on your radar

[سرویس جدیدی به من نمیتونه Assign شده باشه چون داخل چت ننوشته که چه کسی هست و همچنین موقعی که این اتفاق افتاد شخص مسافر داخل ماشین من G کرده بود]

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

AG-SA-0022.jpg

AG-SA-0024.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): این باگ در شرایط خاصی اتفاق میفته که همچنان از اینکه دقیقا در چه شرایطی ایجاد میشه مطمئن نیستم، اما چیزی که میدونم اینه که اینجا این شخص با مپ داخل بازی این مکان رو مارک کرد که این پیغام برای من ظاهر شد

سوار تاکسی بشید، یکی رو سوار کنید و بهش بگید با مپ داخل بازی یه جارو Mark کنه، میبینید که این باگ رخ میده.

البته باز هم میگم باید باز هم امتحان کنم تا ببینم چنین شرایطی باعث ایجاد چنین باگی میشه یا نه [مجددا امتحان کردم و باز هم شخص مارک کرد و باز هم این مارک برای من ظاهر شد]

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت گزارشتون.

این مورد رو دوست عزیزم @WhiteCollar بررسی خواهد کرد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

با سلام.

بتاتسترهای عزیز لطفا این مورد رو بررسی و نتیجه رو اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

@Original درود، ممنون بابت گزارشتون🌹

@WhiteCollar این مورد بررسی شد. وقتی مسافر سوار تاکسی میشه (G)، با کلید ESC پنل باز شده رو میبنده و از خود مپ بازی مقصد رو Mark میکنه. در این صورت برای راننده وارن میاد

A new service has been assigned to you, please follow the red marker that added on your radar. و بعد مقصد مسافر برای راننده روی مپ مارک میشه (CP)

طبیعتا متن وارن مشکل داره و باید اصلاح بشه

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

با سلام.

با تشکر از گزارش شما، این مورد در Restart بعدی رفع خواهد شد.

به بخش در انتظار دریافت جایزه منتقل شد.

Commit Hash: db95bffdd882fa62bd70c3e9c2a587903219c07a

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

جوایز برای Originall واریز شد.

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

• Toofan موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...