رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Advanced - تشخیص اشتباه

MohammadRezaPhpMyAdmiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BK%5DilleR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Advanced.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

سلام . عرض خسته نباشید خدمت Community Founder سرور علی

1.بنده وارد سرور شدم و دیدم هاستر سرور event گذاشته و وارد event شدم. و بنده رو تلپورت کرد.

2. بنده داخل event برنده شدم و ادمین ای که ناظر event نیست و event رو اکسپت نکرده  اونجا وایساده دارنگاه میکند و بعد اینکه بنده winner event شدم . اومده جلوم میگه فیلم بده

3.ادمین Advanced شما اگر مدرکی از من دارید که چیت یا چیز دیگر زدم در همین تاپیک باید واقع شود و گرنه شما باید AV دریافت کنید.

4. تا اونجایی هم که من میدونم هاستر سرور هم ناظر EVENT میباشد و هم EventOrganizer پس به شما هیچ ارتباطی نداره و تو event حق دخالت ندارد.((همان طور بنده Event گذاشتم و کشته شدم و شما گفتی باید ادمین ای که اکسپت کرده باید ادمین جیل یا رسیدگی کنه.)) پس شما حق دخالت در Event هم نداشتی. اگر هم مدرکی دارید از من داخل همین تاپیک گذاشته شود.

• مدارک (فیلم یا عکس:
1.sa_mp_140.png

2.sa_mp_141.png

3.sa_mp_142.png

4.sa_mp_139.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام.

در مورد Organization مسابقه که شکایتتون رد میشه چون هیچ ربطی نداره و قانونی برای Organizer یا Co-Organizer نداریم و Organizer کنترل کننده Event هست و این چیز هارو تعیین میکنه.

در مورد درخواست فیلم هم که طبق قوانین حتی شما هم اگر داخل اون تیراندازی نقش داشته باشید می تونید درخواست فیلم کنید چه برسه به ادمین!

تاپیک بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...