رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناحقی اعضای تست گیرنده اقلیت هیتمن - kamyab+morteza

ScreaM

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

FaTeH.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Kamyab.png

Morteza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام

نوبت تست بنده در اقلیت هیتمن رسیده بود که حدود ساعت 10 الی 11 سابلیدر فکشن گفت بیا hq .

من رفتم hq حدود سی دقیقه بعد از Afk در اومدن کرینو رو دادند من اکسپت کردم بعد از حدود یک ساعت از کل ماجرا میگن بریم فردا میاییم! میگن مشکلی پیش اومده برای دو طرف! 23:48

AG-SA-1733.jpg

AG-SA-1734.jpg

اینم نتیجه کار بعد از گذشت تقریبا یک ساعت! 

شکایتی از دو فرد مذکور نیست, همچنین راضی به مجازات هم نیستم! اما وقتی من 130 ساعت تایم زدم در اولویت قرار گرفتم و منتظر شروع شدن تست هستم چرا نباید حتی یک سوال ازم پرسیده بشه؟ چرا بعد از این همه مشقت و فلاکت بگه شما رجکتی وقتی یک ساعت منتظر وایساده بودم؟ دیگه باید چه اتفاقی بیفته که بگیم حق کسی ضایع شده؟ از این داستانا بگذریم چرا رجکت شدم حالا؟ 

AG-SA-1735.jpg

@Ali @Meli امیدوارم برسی بشه

• مدارک (فیلم یا عکس): -

• هاها 3

Every Thing is Black in My World

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت

درود خدمت شما بازیکن عزیز و گرامی

متاسفانه شما به هر دری زدید که بتوانید با تقلب وارد این اقلیت شوید اما با توجه به صداقت ادمین مربوطه موفق به این عمل نشدید.

در نظر داشته باشید که موضوع رفاقت جدای از بازی می‌باشد و شما نمی‌توانید صرف دوستی با شخصی از وی انتظار داشته باشید تا قوانین مجموعه را زیر پا بگذارد.

شما به چند دلیل در این تست رد شدید:

1. درخواست کردن از Sub-Leader برای تست گرفتن (این کار باعث می‌شود به صورت خودکار رد شوید)

2. تماس گرفتن با Sub-Leader برای اینکه سؤالات را به شما بدهد یا از طریق تماس تلفنی حین تست به شما پاسخ‌ها را بگوید.

3. ارسال آیپی تیم اسپیک برای Sub-Leader برای اینکه حین تست شما را راهنمایی کند (پس از بررسی صحت مدارک به دلیل تبلیغات بن شدید) کلیک کنید

و غیره ( به دلیل کافی بودن حتی یک مورد از موارد بالا از ذکر باقی موارد می‌پرهیزیم )

هر سه مورد بالا طی این مدارک دقیقا اثبات شده است (بهتر است به مکالمات تلفنی شما اشاره نکنیم) STAFF NOTE

تا پاسخ @Ali یا @Meli بسته شد.

ویرایش شده توسط Kamyab
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 6
  • هاها 2

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• Kamyab موضوع را قفل کرد

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @ScreaM

شکایت شما رد شد.

در ۱۴۰۲/۹/۲۹ در 01:37، Kamyab گفته است:

شما به چند دلیل در این تست رد شدید:

1. درخواست کردن از Sub-Leader برای تست گرفتن (این کار باعث می‌شود به صورت خودکار رد شوید)

2. تماس گرفتن با Sub-Leader برای اینکه سؤالات را به شما بدهد یا از طریق تماس تلفنی حین تست به شما پاسخ‌ها را بگوید.

3. ارسال آیپی تیم اسپیک برای Sub-Leader برای اینکه حین تست شما را راهنمایی کند (پس از بررسی صحت مدارک به دلیل تبلیغات بن شدید) کلیک کنید

و غیره ( به دلیل کافی بودن حتی یک مورد از موارد بالا از ذکر باقی موارد می‌پرهیزیم )

متاسفانه موارد ذکر شده سندیت داشته و مورد تایید می باشد.
• بسته شد •

• دوست دارم که 6
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...