رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

bug in game map

DeathSoldier

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: OLDGanGesTer.png

- توضیح کامل باگ: سلام این باگ در مپ بازی هستش و یه چیزی مثله دست انداز روی پوله که اگه با ماشین پر سرعت از روش رد شید باعث چپ شدن میشه

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):/https://uupload.ir/view/rec_0004_tvzi.mp4

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم):شما باید اول از همه به روستای بین materials get و  materials delive بروید روی پل این روستا شما میتونید همانگونه که در فیلم نشون دادم با این باگ بر خورد کنید.

ویرایش شده توسط Mahdi1187

Life is a big Pain 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• توسعه دهنده

درود! ممنون بابت گزارشتون.

معمولا باگ های مربوط به SA:MP و خود GTA: SA از پوشش ما خارج است.

اما این مورد با توجه به توضیحات شما باعث آسیب به بازیکنان میشود، لطفا اطلاعات تکمیلی و شیوه Reproduce کردن این مشکل رو در اولین فرصت ارسال بفرمائید.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Mohny گفته است:

درود! ممنون بابت گزارشتون.

معمولا باگ های مربوط به SA:MP و خود GTA: SA از پوشش ما خارج است.

اما این مورد با توجه به توضیحات شما باعث آسیب به بازیکنان میشود، لطفا اطلاعات تکمیلی و شیوه Reproduce کردن این مشکل رو در اولین فرصت ارسال بفرمائید.

عکس اصلی تو UCP که یک روستا در بازی هست یک پل قرمز رنگ هست کنارشم یک پل چوبی که خرابه و اگه از سمت مغرب به سمت مشرق از روی پل قرمز با سرعت رد شید یک آبجکت مخفی هست که میزنه زیر ماشین از پشت و ماشین چپ میکنه

لینک به دیدگاه

اگر شما لینکی که بنده ارسال کردم رو ببنید متوجه میشید ولی اگی نمیتونید ببینید نام یک اپلود سنتر رو بگید که فروم قبول میکنه تا من دوباره فیلم بار گزاری کنم

ولی اگر شما به روستای بازی که نزدیکه lv هست برید یک پل جقرمز داره که انتهای اون پول یه ابجکت مخفیه که اگر با موس زاویه دوربین رو عوض کنید میبینیدش.

ویرایش شده توسط Mahdi1187

Life is a big Pain 

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Mahdi1187 گفته است:

اگر شما لینکی که بنده ارسال کردم رو ببنید متوجه میشید ولی اگی نمیتونید ببینید نام یک اپلود سنتر رو بگید که فروم قبول میکنه تا من دوباره فیلم بار گزاری کنم

ولی اگر شما به روستای بازی که نزدیکه lv هست برید یک پل جقرمز داره که انتهای اون پول یه ابجکت مخفیه که اگر با موس زاویه دوربین رو عوض کنید میبینیدش.

قرمز*

Life is a big Pain 

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

لطفا یکی از راه های Reproduce درخواست شده رو ارسال بفرمائید.

- (یا) فیلم، عکس، اسکرین شات از محل ارسال کنید.

- (یا) با دستور save/ محل دقیق (Coordinates) ارسال کنید.

- (یا) با وسیله نقلیه روی آن نقطه بروید، دستور dl/ بزنید تا مختصات نمایان شود، سپس از آن اسکرین شات بگیرید و ارسال کنید.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد این مورد یک دست انداز در مپ بازی هست که در سمپ و به دلیل محدودیت به شکل درستش بارگذاری نمیشه و باید بخشی از Object های سنگین اون بخش برن یا آبجکت دست انداز برای اون بخش در نظر گرفته بشه 

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

این مورد بررسی شد.

این مشکل از طرف خود بازی‌ست باگ به وجود آمده به دلیل لبه‌ی پرتگاه زیرین خود پل هست.

همچنین با چند نوع وسیله نقلیه این مکان آزمایش شد.

با سرعت کم، و همچین بسیار زیاد و سرعت های متوسط که در هیچ شرایط مشکل خارج از کنترلی به وجود نیاورد.

ممنون از گزارشتان شما، این مورد از پوشش تیم توسعه (به دلیل عدم آسیب رسانی / باگ خود بازی / مودیفیکیشن غیر رسمی) خارج است.

بسته شد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...