رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ ایدی

DeathSoldier

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: OLDGanGesTer.png

- توضیح کامل باگ: اینکه وقتی برای accpet repair ایدی طرف ونام اون رو میزنم ارور inviled id میاد ولی هم ایدی هم نیم رو کامل زدم

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): https://s6.uupload.ir/css/images/udl6.png

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): نمیدونم والا ولی این باگی بود که من دیدم گفتم گزارش بدم

مخفی کننده

ویرایش شده توسط Mahdi1187

Life is a big Pain 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس شما در آپلودر پاک شده ولی به احتمال زیاد فکر کنم هم آیدی و هم اسم بازیکن رو زدید مثلا

Accept mechanic 123 Ali

اگر اینجور میزنید باید بگم که یا آیدی رو بزنید یا اسم رو لازم نیست هر دو رو بزنید

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

درود، ممنون بابت گزارشتون!

آیا نام بازیکن مورد نظر و آیدی بازیکن مورد نظر رو همزمان وارد کردید؟

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

@Mahdi1187

با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز
سیستم مدنظر شما در تمامیه دستورات یکسان است، اگر شما در دستور accept repair با این خطا مواجه بشید، باید در دستورات find, id, w و غیره با این خطا مواجه شید.
متاسفانه مدارک شما در دسترس نیست تا متوجه منظورتان شویم، در صورت امکان مدارک را مجدد ارائه دهید

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

به دلیل گزارش ناقص و عدم ارائه فیلم یا عکس بسته شد. به احتمال خیلی زیاد شما آیدی را به درستی وارد نمی‌کردید. در غیر این صورت با فیلم در آپلود سنتر دیگر گزارش جدید ارسال نمایید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...