رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

NeverMind - اشتراک گذاری اکانت

MohammadRezaPhpMyAdmiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:PhpMyAdmiN.png 

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NeverMind.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:
سلام و عرض خسته نباشید خدمت Community Founder سرور .
1. بنده ساعت های 01:00 02:00 بامداد اینهای صبح بود . بنده داخل سرور تیم اسپیک با بچه های کلن نشسته بودیم و یک چیز جالب برای من پیش اومد. که دیدم ادمین Nevermind اکانت خود را به پلیر AliReza2mm اکانت خود را داده بود. و Share کرده بود اکانت ادمینی را و داخل سرور تیم اسپیک روی دیسکرپشتن پلیر Alireza2MM نوشته بود Current RPG Name : Nevermind و بنده هم اسکیرن شات گرفتم و هم رکورد تهیه کردم از طرفی که با اکانت ایشون انلاین شده بودن. و حتی ایشون داشتن اول رکورد مقلطه میکردن که من با اکانت این نیومدم بالا ولی داخل رکورد ذکر میشود. که خودش میگه اره اومدم.

2. بعد اینکه با اکانت ایشون بالا اومده Goto کرده روی پلیرهای که تهدید میکرد بن اتون میدم. میتونید فاندر عزیز شما چک کنید از لاگ گیم مود 2روز پیش ساعت های 1بامداد یا 2بامداد حدودا این ها که این ادمین چند مرتبه فقط Goto بی دلیل داشتن.

3. منتظر هستیم جواب شکایت داده شود و تا اونجایی که بنده از اوایل سرور بودم میدونم که share اکانت با مدرک درجا Demote دارد.

4.رکورد رو حتما تا اخر گوش دهید و اسکیرن شات هم داده دیده شود لطفا .

5. ایشون بعد اینکه بهشون گفتم اسکیرن و رکورد گرفتم رفتن Identiy جدید ساختن و ادمین لول 4 محمد توایلات به اشون ممبر داده و با اسم Nevermind اومد و تا اونجایی که من میدونم ادمین Nevermind باید رنک ادمینی داشته باشه نه ممبری

باتشکر از محمدرضا پالادین

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://s3.picofile.com/file/8285969384/Nevermind.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

با سلام.

در در 2/11/2017 در 15:42، MohammadRezaPhpMyAdmiN گفته است :

بعد اینکه با اکانت ایشون بالا اومده Goto کرده روی پلیرهای که تهدید میکرد بن اتون میدم.

لطفاً برای این قسمت مدرک ارائه شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...