رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از نحوه مدیریت دسته متوسط ها

XziT

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .xZiT..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  لیدر های دسته متوسط ها

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ..BigDaddy.png

mr.mobin81.png

%5Bamir.a2%5D.png

• توضیحات: 

با سلام، طبق این گفته از طرف Founder:

نقل قول

اگر لیدری را در سرور دیدید که خلاف هر قانونی که در سرور وجود دارد عمل می کند شما می توانید با استفاده از فرم و مدل زیر او را گزارش دهید.

گزارش مورد نظر باید یک تاپیک در همین فروم باشد و موضوع تاپیک باید به شکل رو به رو باشد: اسم طرف - نوع گزارش مثلا AliAssassiN - توهین

به عنوان بازیکنی که تقریبا مدت زیادیه که اینجاست، باید بگم نحوه مدیریت دسته متوسط ها اصلا، اصلاو واقعا قابل قبول نیست. دوستان لیدر با اینکه این همه ممبر فعال دارن، دوستاشون رو در اولویت قرار میدن. دوستانی که اکثرا مولتی اکانت هستن؛ شما تاریخچه دسته متوسط توی سرور رو اگه بدونید متوجه میشید.

ممبر های کل خانواده های دسته متوسط ها، میتونم با قاطعیت بگم درحال حاظر با بیش از 30 عضو فعال فقط 3نفر از هر خانواده دسته متوسط وار میرن که اون ها هم باز مولتی اکانت های دیگه هستن، اکانت های اصلی شون هم همه دبارتمنت عضون .. فقط 10 نفر این وسط بازی میکنن. 10 تا عضو دسته متوسط داریم که از قضا همه دوستای لیدر هستن. من میخام بگم این وسط داره بی عدالتی میشه. بنده با اکانتم تقریبا کل دسته متوسط هارو رفتم و از لیدر با کمال احترام سوال کردم که کی وار میریم؟ گفتن وار هم میریم به موقعش. بعد از چند روز میایم انجمن بخش وار های توافقی دسته متوسط یه سر میزنیم میبینیم دوست عزیزمون کل تورف هارو یه دور وار رفتن و اومدن ما روحمون هم خبر نداره. دلیلی که از دسته متوسط میزنم بیرون اینه که کل هفته رو باید بیام با ماشینم دور بزنم، هفته بعدی هم همینطور در نهایت بعد از 14 روز بیام بیرون برم یه دسته متوسطی دیگه و باز همین داستان. دلیل اینکه وار نمیبرن مارو اینه که دوستاشون اونجا هستن. اونارو میبرن. 

خطاب به لیدر ها اگه مشکل از ضعیف بودن گان ممبرتون هست، باهاش تمرین کنید یا تمرین بذارید براشون؛ به طور مثال بگید با هم دوئل کنن گانشون رو قوی کنن، باینتبال ببریدشون. هفته ای 2 یا 3 بار هم کافیه چون الان یه سری میان میگن ما که 24ی که بیکار نیستیم بیایم شمارو تمرین بدیم ببریم باینتبال .. و..

باور کنین الان برین توی دسته متوسط ها میبینین آقای فلانی اکانت اصلیشون دبارتمنت ـه اینجا یه مولتی داره اونجا هم باز داره. کل هفته رو هم کیف میکنه بازی میکنه .. ما هم با ماشینمون میریم دور دور

لازمه قانونی بذارید که کسی که اکانت مولتی داره تو دسته متوسط وارد نشه. ببره مولتیشو اقلیت ملایم .. ویژه. این قانون که لیدر بتونه هرکسی رو به عنوان ساب لیدر مشخص کنه هم خیلی نامردیه. طرف تا دیروز دبارتمنت بوده خوش بوده حالا بش حال نمیده با میشه میاد دسته متوسط به محض ورود میره رنک 6! ما هم که بعد از 6 هفته رنک 3 رسیدیم، یکی از قوانین دسته متوسط میگه از رنک بالاتر باید ساب لیدر انتخاب بشه. این قانون از همون روز اول اضافی بوده چون هیچ به کار نمیاد.

الان بعضی هاهم هستن دست به گانشون خوبه ولی رفیق لیدر نیستن و وار نمیرن. باور کنین شمایی که الان میای میگی نگران نباشید وار اجباری میبرنتون باید بگم نه نمیبرن، چون به محض این که تو وار اسکورتون -1 بشه میگن فلانی سریع /sleep یا FP 80 Kick ! توی این حالت باز داره نا عدالتی میشه. ممکنه طرف تو شروع بد عمل کنه ولی بعدش دستش گرم بشه بیاد اسکور بگیره ولی خوب دوستان لیدر اجازه نمیدن ما تکون بخوریم! برای مدرک میتونین به بخش شکایت از لیدرها مراجعه کنین کسانی که این اتفاق واسشون افتاده اونجا هستن شکایت کردن، میبینین. 

لطفا، لطفا این موضوع رو جدی بگیرید، واقعا خیلی بد ونامردیه! باور کنین شما آقای مدیر اگه یه بازیکن ساده میبودین و بیتوجهی لیدر رو میدیدید درک میکردید. ما ک کل فکشن هارو دوره کردیم، فکشن مورد علاقمونو بیدا کردیم البته با یه وضعیت نا مساعد. فکری به حال این بکنین

از طرف

xZiT

Amir.A2

BigDaddy..

mr.mobin81

و کل کسایی که این حرف رو میخاستن بزنن ولی نمیدونستن چجوری ..                      مولتی هارو بکشید بیرون از دسته متوسط ..... !!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

راهکار هایی برای اینکار اندیشیده شده که یکی از آنها اجباری بودن شرکت تمامی اعضا در وارهای اجباری هست، لیدر موظف به بهبود عملکرد بازیکنان اقلیت خود از لحاظ شوتینگ و ... می باشد همانطور که ذکر کردید، لیدر دسته متوسط وظیفه هایی بالاتر از سایر اقلیتها داره و ما بهانه های آنها مانند عدم کاربلدی عضوهایشان را نمیپذیریم.

همچنین برای مولتی اکانت ها نیز راهکارهایی اندیشیده شده که نیازمند زمان و وقت بیشتر می باشد. با این حال ما حتی برای امتیاز منفی در وار هم قانون تعیین کردیم!

بازهم در صورتی که قانونی پیشنهادی دارید منتظر شنیدن حرف های شما هستیم.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما برای اینکه خیلی سریع جواب دادید. خیلی ممنون

شما منظور من رو درست متوجه نشدید، لطفا از اول با دقت بخونید خیلی کامل نوشتم، درسته زیاده ولی کامل گفتم.

نظرات:
1- مولتی اصلا اصلا نیاد دسته متوسط.

2- لیدرا پارتی بازی نکنن! دوستاشون رو اولویت نذارن.

3- کسی که این همه وقت تو اقلیت بوده نادیده گرفته نشه که مجبور شه استعفا بده! کسانی که بالا به عنوان شاهد ذکر کردم مصداق بارز به علاوه کسانی که یادم رفت : Ro_OozB_eh  و  Poorya..

4- بازهم مورد اول و دوم و سوم

5- بازهم مورد اول و دوم و سوم

لینک به دیدگاه

باسلام.
بنده حرف دوستمون رو تایید میکنم. متاسفانه وضعیت دسته متوسط اصلا جالب نیست ! 
لیدر ها همش تکیه میکنن به دوستان و آشنایان ! یکی مثل بنده هم اینجا جون میکنه تمرین گانری دست آخر یا که میگن چیتری یا که رفیق لیدر نیستیم ! شما UCP بنده رو چک کنید، 8 ماه سابقه دسته متوسط و تمرین گانری پیاپی دارم اما باورتون میشه فقط 4 بار رفتم وار ؟ چرا ؟ چون دوستِ هیچ یک از لیدر های دسته متوسط نیستم، چون دوستمون تو فکشن واگوس مولتی داره تو دسته متوسط ی حال حاظر تو هم هست و رفیق لیدر هم هست ! در کمال ناباوری گانریش از تو هم ضعیف تره ! اما اون و میبرن وار ولی تورو نه ! حرفم به لیدر حال حاظر یعنی آقای MrSFC نیست ! طرف حسابم همه ی لیدر های دسته متوسطی حاضر و سابقن ! 

به لیدر میگم،  آقای لیدر وار نداریم؟ ست نمیکنید چیزی؟ هیچ جوابی نمیدن، بازم میپرسی میزنه خودشو به اون راه ! خوب دوست عزیز اگه گانریمون بده، اگه از ما خوشت نمیاد خوب بگو ما بریم یه جای دیگه ! الافمون نکنید حداقل .

خیلی برام جالب بود زیر دست یه لیدر دسته متوسط که بودیم ، یدونه از دوستاش رو میبرد وار هر سری منفی بود بازم میبردن ایشون رو، ولی مارو نه !

من به خودم قول داده بودم که دیگه برنگردم دسته متوسط، که به خاطر یه دوست بازم اومدم، اما الان دیگه واقعا خسته شدم، حیف وقتی که گذاشتیم رفتیم پینتبال و وایسادیم فست شوت تمرید کردن رو تیر چراغ برق...

ویرایش شده توسط BigDaddy

ryw4_background_(2).pngltzp_final-removebg-preview.png

Rachmaninoff.png

Mahler.png

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، XziT گفته است :

با تشکر از شما برای اینکه خیلی سریع جواب دادید. خیلی ممنون

شما منظور من رو درست متوجه نشدید، لطفا از اول با دقت بخونید خیلی کامل نوشتم، درسته زیاده ولی کامل گفتم.

نظرات:

3- کسی که این همه وقت تو اقلیت بوده نادیده گرفته نشه که مجبور شه استعفا بده! کسانی که بالا به عنوان شاهد ذکر کردم مصداق بارز به علاوه کسانی که یادم رفت : Ro_OozB_eh  و  Poorya..

همچنین برای مولتی اکانت ها نیز راهکارهایی اندیشیده شده که نیازمند زمان و وقت بیشتر می باشد. 
^

ما با مورد دوم هم به شدت برخورد خواهیم کرد و قوانینی هم برای وارهای قراردادی تعیین می کنیم! (تمامی افراد باید حتماً و حتماً در وارهای قراردادی هم شرکت داده شوند)

لینک به دیدگاه

سلام @Shayan

یه پیشنهادی دارم

شما هیچ جا نمیبینین گه طرف رو بروت تو 1 متری جلوت M4 بگیره هدشاتت کنه. توی وارها همه M4 میگیرن با هلی میان بالاسرت هد میکنن تموم میشه میره. چندان جالب نیس. (Pkr)

به نظرم هدشات رو بردارین تا پلایرا از گان های دیگم استفاده کنن مثل Deagle, Shotgun, Combat, و شایدم Rifleو AK چون الان اکثرا گان تو وار فقط M4 هست. این کارو کنین روند بازی و وار بهتر میشه و به نظرم بعضی ها دیگه نمیتونن یه سری از چیت هارو استفاده کنن مثل No Spread چون به کارشون نمیاد :))

هدشاتو از تو وار ها بردارین واقعا بهتره!! 

He is up there .. Shah

ویرایش شده توسط Shah
لینک به دیدگاه

@Shah با سلام اصلا اصلا اصلا با نظر شما موافق نیستم و نخواهم بود.

کل جذابیت وار و پاینت بال به همین هد شات که اینم بره دیگه هیچی.

لینک به دیدگاه

@Shah این حرف شما که می گید فقط از M4 استفاده می کنن اشتباست چون بسته به turf هم هیست مثلا در بیشتر war ها پلیر ها از rifle استفاده می کنن اگه ساختمون بلندی باشه یا حتی دیده شده پلیر هایی که گانری عالی دارن از sdpistol برای Head کردن استفاده می کنن و Combat که Cover Wallesh عالیه پس ورداشتن headshot اصلا اصلا چیزی جذابی نیست

You don't know me there is no relation
Why you pray for someone that you knew its not real
#NO_God

ScuRe.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Shah گفته است :

سلام @Shayan

یه پیشنهادی دارم

شما هیچ جا نمیبینین گه طرف رو بروت تو 1 متری جلوت M4 بگیره هدشاتت کنه. توی وارها همه M4 میگیرن با هلی میان بالاسرت هد میکنن تموم میشه میره. چندان جالب نیس. (Pkr)

به نظرم هدشات رو بردارین تا پلایرا از گان های دیگم استفاده کنن مثل Deagle, Shotgun, Combat, و شایدم Rifleو AK چون الان اکثرا گان تو وار فقط M4 هست. این کارو کنین روند بازی و وار بهتر میشه و به نظرم بعضی ها دیگه نمیتونن یه سری از چیت هارو استفاده کنن مثل No Spread چون به کارشون نمیاد :))

هدشاتو از تو وار ها بردارین واقعا بهتره!! 

He is up there .. Shah

من بر خلاف دو دوست عزیز که در بالا نظرشونو اعلام کردن با شما موافق هستم که هدشات برداشته بشه

من خیلی وقته تو دسته متوسط نبودم و نمیدونم به چه صورته ولی شما همین الان پینت بال رو نگاه کن طرف با Space میدوئه 1 متری میاد M4 میکشه سرت میزنه

حالا تو گیم هایی مثل کانتر هم ما هدشات داریم ولی اون هدشات با اینجا زمین تا آسمون فرق داره اونجا مهارت شوتینگ شما حرف اول رو میزنه واس هدشات اما اینجا اینکه چجوری Space رو بگیری بدویی وایسی بزنی و با E و یا Q گان رو جمع کنی بعدش هم که ی C bug ریزی کنی که دوباره سریع تر Space بگیری پس اینجا مهارت شوتینگ گم میشه و کلا بحث ی جور دیگه میشه

ی باگ عظیمی هم که واس هدشات هست تو اسکین های مختلف باید ی جا دیگه از طرف رو بزنی تا هد بشه! این چیزیه که به چشم مشاهده کردم

در کل موافقم با حذف هدشات چه از پینت بال چه از وار

@MoHaMMaDandNiCE

@pooryakozemi

ویرایش شده توسط angel
لینک به دیدگاه

@Shah 

دوست عزیزی که از روی سطح پلی خودتو میگید داخل وار هیچ اسلحه ای به جز M4 استفاده نمیشه.

بنده با سابقه 3 سال دسته متوسط که 2 برابر یا بیشتر  افرادی که الان اینجا تاپیک و پاسخ دادن هست. باید بگم  بدون CombatShotGun  داخل وار 1Score هم نمیتونم بگیرم.

مشکل شلیک به سر (HeadShot) نیست مشکل از استراتژی شماست.

چون خودتون استفاده ای ندارین و یا در استفاده از فست شات ناتوان هستین این موضوع رو وسط میکشید.

در مورد تقلب (Cheats) از جمله (NoSpread, Norecoil)

این موارد برای فاصله ها دور بهتر جواب میده.

بنده با سابقه 3 ماه ناظر واری اینو میگم و به تازگی هم این مقام رو کسب  کردم و اجازه هیچگونه تقلب (Cheats) رو به افراد وار نمیدم.

#PoriMarT

لینک به دیدگاه

سلام اینکه میگید دوستاشونو میبرن!! حرفه به شدت اشتباهیه شاید شما گانریتون در حدی نباشه که برید مقابل دسته متوسط ها وار بدید و باید با تمرین خودتونو به لیدرتون نشون بدید

وقتی شما تازه اومدید اقلیت و یک پینت بال نبردید یا خودتونو نشون ندادید دلیل نداره که شمارو وار ببرن و بعضی مواقع هم وار ها 3 مقابل 3 یا 4 مقابل 4 هستن تو 3 مقابل 3 شاید شما 7 تا ممبر خوب داشته باشی باید گلچین کنی بهترینشو انتخاب کنی اونم از سابقشون تو دسته متوسط! دلیل نمیشه هر کی پینت بالش خوبه وارش خوب باشه چون زمین تا اسمون فرق دارن

در رابطه با مولتیم فک نکنم ایرادی داشته باشه شاید یکی بخواد به دوستاش کمک کنه 3 تا اکانت ببره یا شاید لیدر های دسته متوسط رفیقه طرف باشن برایه همین مولتی ببره!

من خودم اکثر کسایی که نام بردیو که از طرف فلانو فلان باهاشون وار دادم و خب زیاد Kill نمیگرفتن! شما وقتی نه سابقه ای داشته باشی نه تجربه ای بیای دسته متوسط دلیل نمیشه وقتی 6 تا ممبر خوب هست شمارو ببرن بدون تمرین و باعث باخت دسته متوسط بشید! دلیله اینکه میگن SLeep یا q/ به دلیل Rush بعضی از دوستان عزیز هست که باعث میشن از طرف مقابل بخورن ! 

بعضی از دوستانم که تایم بازیشون 1 ماهم نرسیده میرن وار چیت میزنن هم خودشون بن میشن هم تورفو اگر ببرن برمیگرده به طرف ! پس بهتره اگر شما مهارتی نداری درخواست رفتن به وارم نداشته باشی

و در مورد هد شات به نظرم سیستم خوبیه اگر کمی به واقعیت نزدیک تر شه بهتر میشه و همچنین ایم هایی هستن که مستقیم میرن تو هد طرف که با اومدن AG:SA این مشکلات بر طرف میشه و من خودم فقط ام 4 استفاده نمیکنم ! 

ویرایش شده توسط SpeedNeveR
لینک به دیدگاه

@Shah @angel

سلامی دوباره شما از دنیا بی خبرید توی وار ما از گان های به نام Combat shotgun -Deagle -TEC-9 -M4 -Ak47 -Rifle -دیگه فکر نکنم گان بهتری باشه که استفاده نشه.

و در مورد استفاده از چیت ما ادمین وار داریم در اول که تجربه ی بالای داره. یکم دیگه صبر کنید AG:SA هم میاد و چیت ریشه کن میشه. 

ویرایش شده توسط MoHaMMaDandNiCE
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، MoHaMMaDandNiCE گفته است :

@Shah با سلام اصلا اصلا اصلا با نظر شما موافق نیستم و نخواهم بود.

کل جذابیت وار و پاینت بال به همین هد شات که اینم بره دیگه هیچی.

چه چیزیش جذابه؟ اینکه با هلی بیای بالا سر طرف با دوتا تیر بزنی کیل بدیش بگی فست شوتی؟ یا Q E بزنی بری اینور اونور بعضا با اسکینِ باگ و بیای بزنی طرف رو هد کنی ( Lol اصلا با عقل جور در نمیاد! ) تازه Q E فرقش با C bug چیه؟ C bug فقط برای فست شوتینگ نیست میشه باهاش سریع تر از حالت معمول گان عوض کرد که اینکارو با Q E هم میشه الان انجام داد. بس میشه گفت سو استفاده از باگه! گانری به اینا نیس گرچه اینجا تو آرساکیا اینطوریه.

در 8 ساعت قبل، pooryakozemi گفته است :

@Shah این حرف شما که می گید فقط از M4 استفاده می کنن اشتباست چون بسته به turf هم هیست مثلا در بیشتر war ها پلیر ها از rifle استفاده می کنن اگه ساختمون بلندی باشه یا حتی دیده شده پلیر هایی که گانری عالی دارن از sdpistol برای Head کردن استفاده می کنن و Combat که Cover Wallesh عالیه پس ورداشتن headshot اصلا اصلا چیزی جذابی نیست

اصلا نفهمیدم چی گفتید

در 8 ساعت قبل، MarTuOrS گفته است :

مشکل شلیک به سر (HeadShot) نیست مشکل از استراتژی شماست.

چون خودتون استفاده ای ندارین و یا در استفاده از فست شات ناتوان هستین این موضوع رو وسط میکشید.

منظورتون از فست شوت (شات) Q E و Skin Bug هستش؟ آره من تو این دو مورد ناتوان ام و یه عضو مافیـاِ ساده ام ولی بدون اینها شما هم یه عضو مافیـاِ ساده میشید.

در جواب کلی:

Q E جالب نیست. طرف میگه من با Combat میزنم اسکور میگیرم، من میدونم دوستمون منظورشون Q E و تعویض خشاب هستش ( مقدار کل تیر Combat در هر خشاب 7 تاس، با Q E میشه بی نهایت زد). زمانی که Q E و هد شات رو بیخیال شین و بچسبین به روند عادی بازی وگانتون قوی باشه میتونین بگین من گانر ام. در غیر این صورت باگِر (هستین).

منیجر @Shayan  قضاوت به عهده شما، حرفهای من همین بود.

در 20 ساعت قبل، XziT گفته است :

نظرات:

این هارو یادتون نره، بحث اصلی ما این بود.

.xZiT.

لینک به دیدگاه

متسفانه ما در سیستم Headshot و موارد اینچنینی تغییری نخواهیم داد (پس بحث در این مورد بی فایده هست) و تنها سیاست های خود را بنا به شکایات گسترده دوستان (مولتی اکانت ها) بازنگری کرده و در حال پیدا کردن راه حلی بهینه برای رفع این مشکلات هستیم.

با این حال من فکر کنم پاسخ بیشتر سوالات شما را داده‌ام، اگر جایی نیاز به شفافیت دارد اعلام نمایید.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Shayan گفته است :

متسفانه ما در سیستم Headshot و موارد اینچنینی تغییری نخواهیم داد (پس بحث در این مورد بی فایده هست) و تنها سیاست های خود را بنا به شکایات گسترده دوستان (مولتی اکانت ها) بازنگری کرده و در حال پیدا کردن راه حلی بهینه برای رفع این مشکلات هستیم.

با این حال من فکر کنم پاسخ بیشتر سوالات شما را داده‌ام، اگر جایی نیاز به شفافیت دارد اعلام نمایید.

@Shayan بله حرف ما هم همین سیستم مولتی و مدیریت دسته متوسط هست، متاسفانه دوستان زدن تو حاشیه ! 
 و در جواب دوست عزیز @SpeedNeveR شما که میگی تجربه نداره که وار بره ، شما خودتون مادرزادی این تجربه رو داشتید ؟ لیدر باید گانری فرد رو ببینه ، اعتماد کنه و بعد بازیکن رو ببره توی وار و بهش این امکان رو بده که بازیکن تجربه بدست بیاره ! بازم میگم طرف من MrSFC نیست و خیلی از لیدر های الان و سابقن ! اما متاسفانه لیدر ها اصلا اجازه نمیدن که عضو فکش خودشو نشون بده !

مورد بعدی حرفی که در مورد مولتی ها زدید اصلا به قدری غیرمنطقی هست که سخنی درموردش نمیگم.

@Shayan در آخر پیشنهاد من این هست که:

-آوردن مولتی در دسته متوسط مجاز نباشد.

یه ایده هم خودم دارم که شاید موردپسند همه نباشه: 

اضاف کردن رنکی مثل Trainee که فرد با این رنک به مدت 3روز - 1هفته فرصت داره که خودشو به لیدر اثبات کنه (پینتبال و دوئل و ... ) ، بعد از این مدت لیدر میتونه با مقداری FP که میتونه 10 یا 60 باشه ممبر رو Reject یا که Setrank 1 بکنه. اینجوری افرادی که توانایی بودن تو این دسته رو دارن میمونن و افرادی که الزامات این دسته رو ندارن قبول نمیشن. این طوری لیدر یک سری ممبرِ کار بلد داره که میتونه از بینشون آماده ترین ها رو انتخاب کنه و دیگه گزینه های خوب و بد رو باهم یک جا نداره. 

حتی میتونیم رنک Trainee رو بدون محدودیت زمانی به عمل بیاریم اینطوری که لیدر هرموقع دید ممبر میتونه عضو خانواده بشه و الزامات و توانایی هارو کسب کرده ، Setrank 1 بکنه .

( Trainee نمیتواند در وار شرکت کند ، حقوق هم کمتر میگیره )

( برای اینکه پارتی بازی صورت نگیره میتونیم مدت زمان Trainee رو به حداقل چند روز برسونیم ) 

ryw4_background_(2).pngltzp_final-removebg-preview.png

Rachmaninoff.png

Mahler.png

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، BigDaddy گفته است :

@Shayan بله حرف ما هم همین سیستم مولتی و مدیریت دسته متوسط هست، متاسفانه دوستان زدن تو حاشیه ! 
 و در جواب دوست عزیز @SpeedNeveR شما که میگی تجربه نداره که وار بره ، شما خودتون مادرزادی این تجربه رو داشتید ؟ لیدر باید گانری فرد رو ببینه ، اعتماد کنه و بعد بازیکن رو ببره توی وار و بهش این امکان رو بده که بازیکن تجربه بدست بیاره ! بازم میگم طرف من MrSFC نیست و خیلی از لیدر های الان و سابقن ! اما متاسفانه لیدر ها اصلا اجازه نمیدن که عضو فکش خودشو نشون بده !

مورد بعدی حرفی که در مورد مولتی ها زدید اصلا به قدری غیرمنطقی هست که سخنی درموردش نمیگم.

@Shayan در آخر پیشنهاد من این هست که:

-آوردن مولتی در دسته متوسط مجاز نباشد.

یه ایده هم خودم دارم که شاید موردپسند همه نباشه: 

اضاف کردن رنکی مثل Trainee که فرد با این رنک به مدت 3روز - 1هفته فرصت داره که خودشو به لیدر اثبات کنه (پینتبال و دوئل و ... ) ، بعد از این مدت لیدر میتونه با مقداری FP که میتونه 10 یا 60 باشه ممبر رو Reject یا که Setrank 1 بکنه. اینجوری افرادی که توانایی بودن تو این دسته رو دارن میمونن و افرادی که الزامات این دسته رو ندارن قبول نمیشن. این طوری لیدر یک سری ممبرِ کار بلد داره که میتونه از بینشون آماده ترین ها رو انتخاب کنه و دیگه گزینه های خوب و بد رو باهم یک جا نداره. 

حتی میتونیم رنک Trainee رو بدون محدودیت زمانی به عمل بیاریم اینطوری که لیدر هرموقع دید ممبر میتونه عضو خانواده بشه و الزامات و توانایی هارو کسب کرده ، Setrank 1 بکنه .

( Trainee نمیتواند در وار شرکت کند ، حقوق هم کمتر میگیره )

( برای اینکه پارتی بازی صورت نگیره میتونیم مدت زمان Trainee رو به حداقل چند روز برسونیم ) 

ما راه حل خود برای مبارزه با مولتی اکانت در دسته های متوسط را عملی کرده و منتظر بازدهی آن هستیم.

در دراز مدت باید کارایی این روش ثابت شود و در صورت بازدهی بالا به صورت همیشگی اعمال شود.

منتهی درمورد بی تجربگی بازیکنان، لیدرهای دسته های متوسط موظف هستند که اعضای خود را برای فیلم گرفتن، تیر زدن و ... آموزش داده و حتی تست دوئل از آنها هنگام ورود بگیرند. مراتب غیر از این باید به اطلاع ما برسد تا با آنها برخورد لازمه را انجام نماییم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...