رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن دادن بی مورد و بدون هیچ قانون تعریف شده ای در سرور... از leytom

DeLDaR

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DeLDaR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LeytoM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون اومدن پیش من و گفتن ماشین لامبورگینی رو بده به صورت گیوکی دستم باشه و مبلغ پولی بهت میدم ماهم از وقتی که ی بار بهش.ون دادیم بیمه رو پروندن گفتیم پول بیمه رو اول بده تا بهت بدم اونم پول رو ترنسفر کرد چند دقیقه بعد رفته نمیدونم چیا به این جناب ادمین گفته ایشون اومده به جرم کلاهبرداری من برو بن دادن ..{ درضمن من از سال 2017 توی سرور هستم اصلا توی سرور فروم همچین چیزی ذکر نشده که اگر کسی ماشینش رو بده به گیوکی کنه برا کسی و در عوضش پولی بگیره و بهش ماشین نده مجازات داره اونم بن به جرم کلاهبرداری واقعا برام جای تاسف داره همچین اتفاقاتی توی ارساکیا میوفته ... توی ارساکا هم اینگونه ماجرا هارو خود علی گفته که درصوتی که سهل انگار از طرفین پیش بیاد هیچ گونه مجازاتی نداره سهل انگاری بوده که میخاسته انجام نده من که درخواست نداده بودم... لطفلا پیگیری کنید ....     @Meli  @Ali  @RealSlimShady  

• مدارک (فیلم یا عکسq39ikzxdt0dk.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام؛

11 ساعت قبل، DeLDaR گفته است:

ایشون اومدن پیش من و گفتن ماشین لامبورگینی رو بده به صورت گیوکی دستم باشه و مبلغ پولی بهت میدم ماهم از وقتی که ی بار بهش.ون دادیم بیمه رو پروندن گفتیم پول بیمه رو اول بده تا بهت بدم اونم پول رو ترنسفر کرد چند دقیقه بعد رفته نمیدونم چیا به این جناب ادمین گفته ایشون اومده به جرم کلاهبرداری من برو بن دادن.

شما قبلاً به اون شخص کرایه داده بودید و معامله تمام شده بوده و دیشب باز یک مبلغی رو از اون شخص دریافت کردید که بهش لامبورگینی کرایه بدید اما گفتید که حسابِ قبل داشته و لامبورگینی رو بهش ندادید!

عرض کردم خدمت شما که این کارتون بن داره شما دارید کلاهبرداری می کنید اما گفتید که قانونِ کرایه دادن نداریم تو سرور و سهل انگاری از خود شخص بوده... درسته! قانون کرایه دادن وجود ندارد اما شمایی که از سال 2017 بازی می کنید باید اطلاع داشته باشید که چنین قانونی وجود داره:

نقل قول

کلاه‌برداری و یا تلاش برای کلاه‌برداری از بازیکنان به وسیله اموال داخل بازی ممنوع می باشد.

12 ساعت قبل، DeLDaR گفته است:

توی ارساکا هم اینگونه ماجرا هارو خود علی گفته که درصوتی که سهل انگار از طرفین پیش بیاد هیچ گونه مجازاتی نداره

لطفاً بازی با کلمات انجام ندید! این مورد با مورد شما متفاوته و هیچ ربطی به هم ندارد!

لطفاً قوانین رو با دقتِ بیشتری مطالعه بکنید تا دچار جنین ابهاماتی نشید!

ضمناً خواهشمندم از جناب @RealSlimShady که مبلغ 400،000$ از این شخص دریافت و به astar_bizar واریز بکنن (مبلغِ کلاهبرداری شده)

مدارک ارسال شد؛

یاحق.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

• مدیریت

درود و وقت بخیر خدمت شما بازیکن عزیز و گرامی

شما با بازیکن مربوطه قراری گذاشتید و آن را زیرپا گذاشتید که در همین راستا بخشی از اموال فرد مربوطه هم گرفتید .

همچنین با وجود اخطار ادمین در مورد بن شدن، آن را نادیده گرفتید.

چیزی که مال شما نیست باید به صاحب اصلی آن بازگردانده شود و در این مورد استثناء وجود ندارد.

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...