رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بیمه پریدن ماشین

SenPai

ارسال‌های توصیه شده

سلام. چرا به این مشکل رسیدگی نمیکنید؟ من چند قبل پیش پست پریدن الکی ماشین رو دادم. درست نکردین. الا نم تو ماشین /relog دادم بیمه ماشینم پرید میگه باید pay کنی. لطفا رسیدگی کنید اینبار. 

@Ali رسیدگی کنید لطفا

I scared to Live, but scared to Die

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من دقیقا نمیدونم منظور شما چی هست اما اگر ماشین شما hp اش به حدی برسه که آتش بگیره یا به اصطلاح نابود بشه شما relog هم بدی باز ماشینه شما Destroy شده به حساب میاد به نظر من هم که این باگ نیست و اصولا باید اینطوری باشه.

اما اگر شما همینجوری ریلاگ دادی، نه برای حفظ ماشین توی تصادف،درگیری و یا چپ کردن اونموقع این باگ هست و باید فیکس بشه.البته من بار ها سوار بر ماشین خودم ریلاگ دادم و همچین چیزی رو ندیدم.

لینک به دیدگاه

بله میدونم. من میخواستم که برای /sleep کردن سریع به خونه برسم /relog کردم و ماشینم بیمش پرید

این به نظرم باگه چون بعضی مواقع /relog میدم این اتفاق میفته. معمولا زمانی که ماشینم hp ایش تقریبا 800 تا 500 باشه اینطور میشه. اگه میشه فیکس کنید چون نزدیک به 100k تو 2 روز برای بیمش دادم

ویرایش شده توسط HaNNiE

لینک به دیدگاه

• مؤسس

آیا زمانی که شما Relog/ دادید ماشین شما روی هوا بود؟ طی آخرین آپدیت اگر زمانی که شما Relog می دهید اگر ماشین شما روی هوا باشد یا چپ شده باشد بیمه می پرد.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali گفته است :

آیا زمانی که شما Relog/ دادید ماشین شما روی هوا بود؟ طی آخرین آپدیت اگر زمانی که شما Relog می دهید اگر ماشین شما روی هوا باشد یا چپ شده باشد بیمه می پرد.

من چند بار موقع چپ کردن ماشین relog دادم ولی بیمه نپریده اما بعضی مواقع از ماشین که پیاده میشم یهو غیب میشه انگار towcar کردم بعد بیمه میپره و td میره روش.

نمیدونم مشکل کجاست.!

__\/__AminTzz__

ویرایش شده توسط AminTzz
لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام درود خدمت شما دوست عزیز و گرامی.

در در 2/16/2018 در 17:41، HaNNiE گفته است :

سلام. چرا به این مشکل رسیدگی نمیکنید؟ من چند قبل پیش پست پریدن الکی ماشین رو دادم. درست نکردین. الا نم تو ماشین /relog دادم بیمه ماشینم پرید میگه باید pay کنی. لطفا رسیدگی کنید اینبار. 

طی آخرین بروزرسانی ها، همانطور که موسس مجموعه به آن اشاره کردن، زمانی که شما در هوا باشید و یا ماشین چپ کرده باشد اگر از دستور [Relog/] استفاده کنید بیمه ماشین شما از بین خواهد رفت. 

با توجه به گفته ها و شنیده های ما از دیگر بازیکنان مجموعه این مورد نادر بوده و ما کمتر کسی را دیده ایم که با این مشکل دست و پنجه نرم کند. 

برای این مشکل بنده دو فرضیه دارم 

• ماشین شما از قبل آتش گرفته و شما به علت لگ بودن مشکلات اینترنت و یا مشکلات سرویس ارائه دهنده اینترنتتون متوجه این مورد نشدید و یا اصطلاحا Desync بوده اید
  • شما AFK بوده اید و از نظر سرور روی هوا شناسایی شده اید.

لطفا مورد اول را چک کنید و با سرویس دهنده اینترنتون تماس حاصل فرمایید و نتیجه را در همین تاپیک اعلام نمایید.

لینک به دیدگاه

بله اینترنت منزل من نویز بالا داره چون سیم های ارتباطی قدیمی داره. بله من قبل از اینکه از دستور /relog استفاده کنم AFK بودم ولی زمانی که میخواستم /relog کنم اومدم تو بازی و ماشین رو خاموش کردم بعد /relog کردم. و بعد از load شدن بازی دیدم که ماشینم sport نیست و بیمه هاش پریده. من توی 2 روز 10 عدد بیمه برای ماشین خریدم و به تازگی هم دوباره همین اتفاق افتاد. خواهشمندم بگین که من باید چه کنم تا ماشینم بیمش نپره؟

لینک به دیدگاه

درود.

احتمال زیاد، همانطور که قبلا اشاره کردم شما قبل از اینکه [Relog/] کنید، به دلیل مشکلات اینترنت سرویس دهنده و نویز برروی خط تلفن شما این اتفاق رخ داده است. اگر نویز زیاد برروی اینترنت شما وجود دارد حدالامکان سعی کنید از اینترنت های پرسرعت وایرلس و اپراتور هایی مانند ایرانسل ، همراه اول و یا شاتل موبایل استفاده کنید. این سه اپراتور در حال حاضر بیشترین سرعت را در شبکه 4G دارا می باشند.

راه کار های دیگری هم مانند به کار گرفتن اینترنت رادیویی هم می باشد که به دلیل سازمانی بودن این سرویس پیشنهاد نمی شود.

ضمنا دستور Relog به گونه ای نوشته شده است که حتی اگر با پینگ 1000 هم از این دستور استفاده کنید خیلی سریع به سرور Reconnect خواهید شد و احتمال شما متوجه Desync بودن خود نشده بودید.

ممنون از پاسخ به موقع شما و مطرح کردن مشکلاتتون.

لینک به دیدگاه

پس الان من پولی که از دست دادم رو چیکار کنم. میدید یا نه؟

چون نزدیک به 100000$ پول فقط برای همین مورد بیمه پریدن انجام دادم.

ایترنت من parsonline هست و سرعتش 2 m/s است. نمیدونم چرا اینقدر سرعت پایینی داره. اگه میشه راهنمای کنید چون من مودم سیمکارتی ندارم که از اینترنت ایرانسل و همراه اول استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

2 مگابایت بر ثانیه یا 2 مگابیت بر ثانیه؟

سرعت پیشفرض دانلود شما با IDM و یا نرم افزار های غیره برروی چند است؟

آیا اسپیلیتر شما سالم است؟ ( اگر نویز زیادی برروی خط احساس میکنید ممکن است اسپیلیتر شما به درستی کار نکند )

لینک به دیدگاه

Untitled.png

نمیدونم که اسپیلینتر سالمه یا نه ولی مشکل از اون نیست از سیمکشی خونه هست نمیدونم چیکارش کنم. راهکاری ندارین؟

ویرایش شده توسط HaNNiE

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...