رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

معرفی Counter-Strike 2

grandpa

ارسال‌های توصیه شده

سلام به دوستان عزیز ارساکیا گیم
از اونجایی که اکثرا می دونیم چند روزی میشه که شرکت Valve نسخه جدید بازی خودش Counter-Strike 2 رو که همون cs:go خودمون با تغییرات زیادی منتشر کرد حالا بریم سراغ تغییرات که در زیر براتون میگم
تغییرات:

1- نارنجک‌های دودزا: تغییراتی در فیزیک اون مشاهده میشه که خودتون در گیف زیر می تونید ببینید
CS2_SMOKES.gif

2-ساختار سرور های این بازی: ساختر انتقال اطلاعات در این نسخه با sub-tick انجام میشه برای اطلاعات بیشتر درمورد این موضوع می تونید اون رو سرچ کنید

3-موتور ساخت مپ های بازی: تغییری که در این بخش داشته نسخه موتوری بوده که مپ ها توسط اون remake شدن که به Source 2 تغییر یافته

4- مپ ها و گرافیک بازی: از اونجایی که موتور ساخت بازی عوض شده تغییر چشم گیری در نور پردازی و دیتیل ها و ایتم ها داشته 

این بود تغییرات اساسی از عوض شدن محیط کاربری هم که بالا گفتم حالا یک سوال پیش میاد این وسط اسکین ها ایتم های cs:go پس چی شما تموم اون ها رو توی این نسخه جدید خواهید داشت

بابت دانلود کردنش هم تا اونجایی که من دانلود کردم 27.3 گیگ بود که cs:go رو اپدیت کردم شد این مقدار که طبق گفته استیم 85 گیگ فضا می خواد

مرسی بابت وقتی که برای مطالعه این تاپیک گذاشتید خوشحال میشم نظرتون رو بدونم و تجربه تون از این بازی که نمیشه گفت اپدیت بزرگ❤️

سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: Windows® 10

پردازنده: 4 hardware CPU threads - Intel® Core™ i5 750 or higher

حافظه: 8 GB RAM

کارت گرافیک: Video card must be 1 GB or more and should be a DirectX 11-compatible with support for Shader Model 5.0

DirectX: Version 11

فضای مورد نیاز: 85 GB available space

ویرایش شده توسط grandpa

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 ساعت قبل، Learning گفته است:

images?q=tbn:ANd9GcSc-MW-uPyWc-A51lhtZmr

?

FloRiaN.png 

_____________________________________________________________________________________

ShirDal.png

?نت هاے سمـ؋ـونے انقلاب  
                                                                                                   رگبار گلولـہ
هاے ماست?✌️

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Armour گفته است:

?

Pain

FloRiaN.png 

_____________________________________________________________________________________

ShirDal.png

?نت هاے سمـ؋ـونے انقلاب  
                                                                                                   رگبار گلولـہ
هاے ماست?✌️

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Armour گفته است:

:(

هعی

FloRiaN.png 

ShirDal.png

?نت هاے سمـ؋ـونے انقلاب  
                                                                                                   رگبار گلولـہ
هاے ماست?✌️

لینک به دیدگاه

30 گیگ آپدیت داده باید تغیر زیادی کرده باشه

نیازی به پرواز نیست همین پایین بالاتر از خیلیا ایم ?

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Nigga گفته است:

30 گیگ آپدیت داده باید تغیر زیادی کرده باشه

من که پلی دادم تغییرات زیادی نداشت فقط صرفا گرافیک بازی خیلی بهتر شده بود و اون داستان نور پردازی های مپ که بعضی جا ها خیلی داستان داشت خوب شده  اسموک و کوکتل مولوتف هم خیلی بهتر شدن ولی باز هم اصالت خودش رو حفظ کرده

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، grandpa گفته است:

من که پلی دادم تغییرات زیادی نداشت فقط صرفا گرافیک بازی خیلی بهتر شده بود و اون داستان نور پردازی های مپ که بعضی جا ها خیلی داستان داشت خوب شده  اسموک و کوکتل مولوتف هم خیلی بهتر شدن ولی باز هم اصالت خودش رو حفظ کرده

همینش خوبه که گیم خیلی تغیر نکرده ولی 30 گیگ آپدیت زیاده

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Nigga گفته است:

تا اونجایی که من فهمیدم کل فایل های قبلی رو جاگزین کرده انگار از اول cs رو ریختی

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ThiS گفته است:

جان عزیزت بگو شمای ک بازی کردی انتی چیتش اوکی کردن یا همون قبلیه =/

خیلی پلی ندادم ولی هنوز هم چیتر هست ولی احساس میکنم کمتر شده

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

به نظر جذاب میاد، حتماً نصبش میکنم

فقط یه سوال من تجربه همه نسخه هارو داشتم اما CS:GO رو نه قضیه‌ش چیه همه Rest in peace میدن؟

rsz_31emam-hosein-12_filr.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AmirMahdi گفته است:

قضیه‌ش چیه همه Rest in peace میدن؟

بعد از این آپدیت سرورای CS:GO واسه همیشه خاموش شده سر همونه

Angels playing disguised with devil's faces

Yeager.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AmirMahdi گفته است:

به نظر جذاب میاد، حتماً نصبش میکنم

فقط یه سوال من تجربه همه نسخه هارو داشتم اما CS:GO رو نه قضیه‌ش چیه همه Rest in peace میدن؟

والا خلاصه اش اینه که دیگه اون کیفیت نوستالژی قدیمی خودشه نداره و کامیونتی خودش رو نداره چون یک سری ها دیگه سیستمشون نمیکشه کلا مثل هر گیمی برای یکسری ها بعد رفتنش دیگه دد میشه

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۷/۸ در 13:20، grandpa گفته است:

از اونجایی که اکثرا می دونیم چند روزی میشه که شرکت Valve نسخه جدید بازی خودش Counter-Strike 2 رو که همون cs:go خودمون با تغییرات زیادی منتشر کرد حالا بریم سراغ تغییرات که در زیر براتون میگم
تغییرات:

1- نارنجک‌های دودزا: تغییراتی در فیزیک اون مشاهده میشه که خودتون در گیف زیر می تونید ببینید
CS2_SMOKES.gif

2-ساختار سرور های این بازی: ساختر انتقال اطلاعات در این نسخه با sub-tick انجام میشه برای اطلاعات بیشتر درمورد این موضوع می تونید اون رو سرچ کنید

3-موتور ساخت مپ های بازی: تغییری که در این بخش داشته نسخه موتوری بوده که مپ ها توسط اون remake شدن که به Source 2 تغییر یافته

4- مپ ها و گرافیک بازی: از اونجایی که موتور ساخت بازی عوض شده تغییر چشم گیری در نور پردازی و دیتیل ها و ایتم ها داشته 

این بود تغییرات اساسی از عوض شدن محیط کاربری هم که بالا گفتم حالا یک سوال پیش میاد این وسط اسکین ها ایتم های cs:go پس چی شما تموم اون ها رو توی این نسخه جدید خواهید داشت

بابت دانلود کردنش هم تا اونجایی که من دانلود کردم 27.3 گیگ بود که cs:go رو اپدیت کردم شد این مقدار که طبق گفته استیم 85 گیگ فضا می خواد

مرسی بابت وقتی که برای مطالعه این تاپیک گذاشتید خوشحال میشم نظرتون رو بدونم و تجربه تون از این بازی که نمیشه گفت اپدیت بزرگ❤️

سیستم مورد نیاز:

کارت گرافیک: Video card must be 1 GB or more and should be a DirectX 11-compatible with support for Shader Model 5.0

حیف که سیستم نمیکشه

DawN.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۷/۸ در 02:50، grandpa گفته است:

تغییرات:

CS2_SMOKES.gif

سیستم مورد نیاز:

حجمش دوبرابر شده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۷/۱۶ در 15:59، LordMeysam گفته است:

حجمش دوبرابر شده

علاوه بر اون تو این دو هفته دهن سرویس کرده از بس اپدیت میده بار رفع باگ

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

روزی 10 تا اپدیت فکر کنم برای فیکس کردن کافی باشه

ایراد اینه که من بودم با وجدان طرف

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۷/۱۲ در 21:11، ThiS گفته است:

جان عزیزت بگو شمای ک بازی کردی انتی چیتش اوکی کردن یا همون قبلیه =/

اوکی شده من چیتر ندیدم بعده آپدیت خدارو شکر چه با پرایم چه بدونه پرایم 

در ۱۴۰۲/۷/۱۲ در 10:59، Nigga گفته است:

تغییر زیاد کرده رضا شوتینگ اکثر گان ها تغییر کرده حالت قدیمی بودنه گیم کلا عوض شده مثه کال اف شده افکت هاش بهتر شده ولی خداییش csgo بهتره هنوزم به نظرم می‌تونست جفتش رو نگه داره با اینکه fps بالایی میگیرم در حالت ultra ولی شوتینگ csgo خیلی بهتر و دقیق تر بود این الکی شات میخوره

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲۹ در 17:21، Alireza گفته است:

اوکی شده من چیتر ندیدم بعده آپدیت خدارو شکر چه با پرایم چه بدونه پرایم 

تغییر زیاد کرده رضا شوتینگ اکثر گان ها تغییر کرده حالت قدیمی بودنه گیم کلا عوض شده مثه کال اف شده افکت هاش بهتر شده ولی خداییش csgo بهتره هنوزم به نظرم می‌تونست جفتش رو نگه داره با اینکه fps بالایی میگیرم در حالت ultra ولی شوتینگ csgo خیلی بهتر و دقیق تر بود این الکی شات میخوره

اگه شوتینگش مثل کال آف شده پس بهتر شده 

????? ??????? ??????  

???????? ?????

Khan.png  

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۲۹ در 17:21، Alireza گفته است:

ولی شوتینگ csgo خیلی بهتر و دقیق تر بود این الکی شات میخوره

اره این مورد درسته ویدیو هایی اومده بیرون که اصلا هیت باکس های هد و اینا دقیق نیست و تو حرکت مشکل داره 

10 ساعت قبل، Nigga گفته است:

اگه شوتینگش مثل کال آف شده پس بهتر شده 

نه به این اندازه تغییر نکرده یک مقدار حفظ کرده اصالتش رو

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...