رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مزاحمت Abedfor

Destiny

ارسال‌های توصیه شده

فرم:مزاحمت Abedfor

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: B.a.s.i.L.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: abedfor.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: من داشتم در باس درایور ال وی کار میکردم این جناب یهو اومد و به لاستیک ها من شلیک کرد در ضمن قبل از این که فیلم گرفته بودم بازم به من شلیک کرده بود.

• مدارک (فیلم یا عکس):https://www.uplooder.net/files/377e9c1ee3855073ddf966e3789488a3/XRecorder-22092023-153127.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود

شکایت شما رد شد

در فیلمی که ارسال کردید ایجاد مزاحمتی مشاهده نشد.

خوب است یک نیم نگاهی با این قسمت از قوانین عمومی داشته باشیم.

نقل قول

ایجاد مزاحمت برای کارکنان و بازیکنان:

شما مجاز به کوبیدن به ماشین دیگران نیستید. (مجازات: Suspend Driver License برای 5 ساعت)

شما مجاز به مُشت کوبیدن به وسایل نقلیه بازیکنان نیستید. (مجازات: 60 دقیقه Ajail)

شما مجاز به درخواست شخصی مانند تأیید کردن مسابقات، Respawn و موارد اینچنینی از ادمین‌های در حال انجام وظیفه نیستید (مجازات: Kick و در صورت تکرار Warn)

شما مجاز به پارک کردن وسیله نقلیه خود در وسط خیابان یا روبروی خانه بازیکنان دیگر بدون کسب اجازه از آنها نیستید. (مجازات: در ابتدا Kick، سپس Warn و در صورت تکرار مصادره شدن وسیله نقلیه برای همیشه)

ایجاد مزاحمت مکرر برای یک بازیکن، از قبیل توهین های مکرر یا کشتن مکرر یک نفر و مختل کردن روند عادی بازی یک بازیکن ممنوع می‌باشد. (مجازات: 7 روز محرومیت)

_________________________________________________________________________________________________

hla.pngMath.pnghla.png

_________________________________________________________________________________________________

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...