رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Robert . بن مایک اشتباه

amir0133

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  __AMIR.REZA__.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   Robert.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  

• توضیحات:  ( بن مایک اشتباه و بی دلیل و مدارک کافی )  اولن که اون شخصی که از من شکایت کرده هیچ منسبی نداره که بخاد دستور محرومیت از میکروفون من رو صادر کنه . این سرور سحاب داره . دومن من  قبول ادمین کم سن و بی تجربه من رو بن مایک بدن  مثل اینکه با قانونی  و داشتن مدارک کافی در جهت محروم کردن پلیری از صحبت اشنایی کافی ندارن . و مورد بعدی هم  جناب ادمین  robert  کم سن و کم تجربه فروم  به بازی گرفتن و برای هر کسی پارتی بازی میکنن . میتونین به بخش شکایت از ادمینا مراجعه کنید تا نسبت به اشتباهات ادمین های کم سنی مثل robert  که 2 صفحه شکایت بن بی دلیل دارن و کله سرور از دست ایشون نا راضی هستن  . 

• مدارک (فیلم یا عکس):        

در 2 دقیقه قبل، amir0133 گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  __AMIR.REZA__.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:   Robert.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: خدا.  

• توضیحات:  ( بن مایک اشتباه و بی دلیل و مدارک کافی )  اولن که اون شخصی که از من شکایت کرده هیچ منسبی نداره که بخاد دستور محرومیت از میکروفون من رو صادر کنه . این سرور سحاب داره . دومن من  قبول ادمین کم سن و بی تجربه من رو بن مایک بدن  مثل اینکه با قانونی  و داشتن مدارک کافی در جهت محروم کردن پلیری از صحبت اشنایی کافی ندارن . و مورد بعدی هم  جناب ادمین  robert  کم سن و کم تجربه فروم  به بازی گرفتن و برای هر کسی پارتی بازی میکنن . میتونین به بخش شکایت از ادمینا مراجعه کنید تا نسبت به اشتباهات ادمین های کم سنی مثل robert  که 2 صفحه شکایت بن بی دلیل دارن و کله سرور از دست ایشون نا راضی هستن  . 

• مدارک (فیلم یا عکس):        

در ضمن در بخش شاهدین هم نیازی به  توضیح نیست .  صفحات  شکایت از  ادمین robert  در بخش شکایت از ادمین زیاده نیازی به توضیح اشتباهات این ادمین  نیست  میتونین مشاده کنین و نسبت به این شکایت  مطمعن شوید . 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود خدمت شاکی گرامی @amir0133

1. مدرک توهین شدت بالایه شما در مکان عمومی (+5 نفر)  Click
  2. شما بدلیل توهین شدت بالا در مکان +5 نفر باره 5 ام از میکروفون بصورت دائمی محروم شدید...
مخفی کننده

توهین یا فحاشی در هر سطح و شدت یا داد زدن و ایجاد آلودگی صوتی بی مورد در اماکن عمومی (اماکن با جمعیت بالای 5 نفر) ممنوع است (بار اول: 350 دقیقه محرومیت از صحبت، بار دوم: 500 دقیقه محرومیت از صحبت، بار سوم: 3 روز محرومیت از سرور، بار چهارم: 20 روز محرومیت از سرور، بار پنجم: محرومیت استفاده از میکروفون برای همیشه)

میتوانیم بن لاگ و میوت لاگ شما دوسته عزیز را رسیدگی کنیم

باره اول: شما 350 دقیقه از صحبت محروم شدید توسط ادمین Aone در تاریخ 2022-12-25 21:06:24

GbSF7e.png

مخفی کننده

توهین یا فحاشی در هر سطح و شدت یا داد زدن و ایجاد آلودگی صوتی بی مورد در اماکن عمومی (اماکن با جمعیت بالای 5 نفر) ممنوع است (بار اول: 350 دقیقه محرومیت از صحبت

باره دوم: شما 500 دقیقه از صحبت محروم شدید توسط ادمین Massimo در تاریخ 2023-01-30 16:19:49

o0yP2D.png

مخفی کننده

توهین یا فحاشی در هر سطح و شدت یا داد زدن و ایجاد آلودگی صوتی بی مورد در اماکن عمومی (اماکن با جمعیت بالای 5 نفر) ممنوع است (بار اول: 350 دقیقه محرومیت از صحبت، بار دوم: 500 دقیقه محرومیت از صحبت

باره سوم: شما 3 روز از سرور محروم شدید توسط ادمین Spicy در تاریخ 2023-02-23 18:20:26

wuQ4fD.png

مخفی کننده

توهین یا فحاشی در هر سطح و شدت یا داد زدن و ایجاد آلودگی صوتی بی مورد در اماکن عمومی (اماکن با جمعیت بالای 5 نفر) ممنوع است (بار اول: 350 دقیقه محرومیت از صحبت، بار دوم: 500 دقیقه محرومیت از صحبت، بار سوم: 3 روز محرومیت از سرور، بار چهارم: 20 روز محرومیت از سرور، بار پنجم: محرومیت استفاده از میکروفون برای همیشه)

بار چهارم: شما 20 روز از سرور محروم شدید توسط ادمین EnDWaY در تاریخ 2023-05-12 17:32:01 

6OTwIN.png

مخفی کننده

و بار پنجم: شما توسط ادمین Robert (بنده) بصورت دائمی از میکروفون طبق قوانین عمومی سرور ذکر شده Click محروم شدید.

طبقه این شکایت

همچنین 7 روز از انقضای مدارک و فرصت شکایت از بنده از سوی شما به پایان رسیده

طبق قانون زیر: 

مخفی کننده

مدارک حداکثر برای 7 روز معتبر بوده و بعد از آن از اعتبار ساقط می شوند، همچنین مدارک باید توسط فرد شاکی گرفته شده باشد؛ به جز مواردی مانند تقلب، تجارت غیرقانونی و مودهای غیرمجاز (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

لطفا از شکایت بی مورد خودداری فرمایید.

مخفی کننده

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز محرومیت)

یکسری مسائل رو نمیتوان بر اساس سن قضاوت و نظرسنجی کرد

بالا بودن تعداد شکایت های شده از فرد  مبنی بر نداشتن صلاحیت فرد نیست

و اگر نگاهی به شکایت های قبلی بی اندازید متوجه میشوید که تمامی شکایات رد شدند...

امیدواریم طرز فکر خودتون رو در رابطه با اینجور مسائل اصلاح کنید.

موفق باشید.

بدرود.

لینک به دیدگاه

• مدیریت

سلام و درود خدمت بازیکن عزیز و گرامی

توضیحات و مدارک ادمین مربوطه کامل بود و از همه‌ی جوانب به شکایت شما رسیدگی شد

نکته: صرف اینکه از یک شخص شکایت می‌شه دلیل این نیست که شخص در همه‌ی موارد خاطی‌ است.

شکایت شما رد شد

بسته شد

In my shoes, just to see, what it’s like to be me, I’ll be you, let’s trade shoes

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...