رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

چند مشکل سیستمی سرور که برطرف کردنشان زحمت زیادی بر دوش تیم اسکریپت نخواهد گذاشت

ارسال‌های توصیه شده

درود، با توجه به اولویت های تیم اسکریپت مبنی بر انتشار AGSAMP در اسرع وقت، در این تاپیک صرفا پیشنهادات و مشکلاتی بررسی میشوند که رفع آنها زحمتی نسبت به اهمیت مشکل نخواهد داشت.

(ترتیب پیشنهادات بر اساس ترتیب نیازشون در سروره)

1. این پیشنهاد رو در تاپیکی دیگر جناب @Leyt دادن و صرفا جهت دیده شدن مجددا مینویسم: اضافه شدن دستور /Offlineevict جهت بیرون انداختن افراد آفلاین از رنت خانه.

2. ما تحت هیچ شرایطی تقریبا هیچوقت نمیتونیم دستوری بر روی نیک نیم های Amir - Ali - Mohamad و... انجام بدیم (/Find /ID...) و با ارور Too much player... use ID مواجه میشیم که حتی پیدا کردن آیدیشون هم شدیدا سخته، با توجه به اینکه سیستمش از قبل نوشته شده پیشنهاد میکنم /"ID "Amir اضافه کنید که فقط همون نیک نیم تایپ شده رو آیدی بگیره (یا فایند کنه، وانتد بده و...)

3. مشکل بعدی چیزیه که باعث شده من هیچوقت دست به خرید رنگ های پرمیوم نزنم، مود ImvehFT یک مود کاملا ناقص با عیب و ایراد های بسیار زیاد هست، این مود وقتی فعال باشه 80 درصد رنگ های پرمیوم رو سیاه نشون میده و 20 درصد دیگه هم متفاوت با حقیقت (مثلا یکی از رنگ های قهوه ای رو سبز روشن نشون میده)، پیشنهاد میکنم این قضیه یا حل بشه یا کلا این مود حذف بشه

4. مشکل بعدی همین مود اینه که با روشن شدنش قابلیت کثیف شدن رو به تمام ماشین های مود نشده (تمام ماشین ها به جز اینفرنوس، بنز و لامبورگینی) اضافه میکنه و این کثیفی با ورود به اسپری حل میشه (که به عبارتی برای وسایلی مثل Bus هرگز وسیله تمیز نمیشه (/Repair تاثیر نداره)) پیشنهاد میکنم کلا این ویژگی حذف بشه (حداقل تا زمانی که سیستمی جداگونه برای کثیف شدن ماشین و کارواش ... اضافه بشه)

در کل تنها ویژگی مثبت این مود اینه که چراغ ها به شدت زیبا میشن (هرچند غیر طبیعی هستند و استفاده از نور بالا (G) صرفا برای خود شخص قابل روئیته) که با اینکه همین تنها ویژگی مثبتش زیباست (چون چراغ معمولی بازی خیلی کوچک هست) پیشنهاد میکنم در صورتی که بقیه ی مشکلاتش حل نمیشن این مود حداقل فعلا به کل حذف بشه (حتی فعال کردن این مود در بعضی موارد موجب کرش در صفحه ی لودینگ میشه).

5.جای جدید نیک نیم با محل اطلاعات موسیقی (/Music /Carradio) در تداخله، به شخصه تنها راه حلی که به ذهنم میرسه بازگشت نیک نیم به جای قبلیشه.

6.شغل Trucker یکی از سنگین ترین و پر حجم ترین شغل ها هست، با این وجود محل شروعش کاملا کوچک و دردسر سازه (به طوری که شخصا هیچوقت جرعت نمیکنم با ماشین شخصی از اون منطقه ی پر ترافیک که همیشه ماشین هایی در حال انفجارن رد بشم) پیشنهاد میکنم جای این شغل به محلی دیگر (محل دقیقی مد نظرم نیست، از بازیکنان تقاضا دارم محل پیشنهادیشون رو ارسال کنن) منتقل بشه.

7. محل کیلومتر شمار در Launcher با محل SAR Status در تداخله، پیشنهاد میکنم یک مقدار کیلومتر شمار بره بالاتر.

در کل این پیشنهادات نقص هایی بود که سال هاست در  سروره (به جز مورد 5) و فکر میکنم اگر تیم اسکریپت متوجه این موارد میشد فورا و بدون دردسر بر طرفشون میکرد، پس از انتشار AGSAMP پیشنهادات جذاب و گسترده ای رو در نظر دارم که انشاالله شاهدشون خواهیم بود.

لطفا با ارسال نظراتتون از تاپیک حمایت کنید.

@ArSaCiA @Toofan @SFC

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نظرم + هست

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما @AliAgent عزیز.

نظر بنده در رابطه با پیشنهاد شما (+) می‌باشد.

در رابطه با حذف imveht منفی (-) می‌باشد.

لینک به دیدگاه

تمامیه موارد عالی 

نظرم + هست

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hard گفته است:

کاملاٌ درسته ?

در 2 ساعت قبل، CyberDyne گفته است:

پیشنهادات واقعا درست و بجاست، موافقم (+) 

در 2 ساعت قبل، STAlKER گفته است:

امیدوارم این مشکلات برطرف بشه (+)

در 2 ساعت قبل، SuperMaN گفته است:

نظرم + هست

در ۱ ساعت قبل، vartoluYT گفته است:

با سلام خدمت شما @AliAgent عزیز.

نظر بنده در رابطه با پیشنهاد شما (+) می‌باشد.

در رابطه با حذف imveht منفی (-) می‌باشد.

در 3 دقیقه قبل، Aboll گفته است:

تمامیه موارد عالی 

نظرم + هست

مچکرم از شرکت همه ی شما عزیزان در تاپیک ❤️

لینک به دیدگاه

سلام کاملا مفید بود

فقط یک نکته:

از این موارد که شما میگید رفع کردنش خیلی کار نداره ولی کلی موارد دیگه هم هستن مثل همین هایی که شما گفتید که روی هم زیاد میشن و زمان میبرن حالا چه موارد پیشنهادی برای استف یا برای کل سرور 

فعلا تیم اسکریپت تمرکز کامل خودشون رو گذاشتن روی تکمیل کردن AG:SAMP چون همینطوریش دیر شده

(ولی بازم به باگ ها رسیدگی میکنن)

هم یکم خودشون رو درگیر چیز های دیگه بکنن انتشار AG:SAMP باز هم عقب میفته 

زمانی که کار AG:SAMP تموم بشه قطعا سراغ تمام مشکلات و پیشنهادات میرن که تا اون موقع زمان زیادی نمونده انشاءالله 

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

موارد کوچک ولی کاربردی❤️

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، iSpicy گفته است:

فعلا تیم اسکریپت تمرکز کامل خودشون رو گذاشتن روی تکمیل کردن AG:SAMP چون همینطوریش دیر شده

این اصلی ترین دلیلیه که من صرفا این پیشنهادات رو گذاشتم، مواردی که ذکر کردم میشه گفت 70 درصد به مشکلات سرور تمایل دارن تا پیشنهاد و از ملزومات سرور هستند (به ویژه مورد 1 و 2)

در هم اکنون، SFC گفته است:

موارد کوچک ولی کاربردی❤️

?

لینک به دیدگاه

درود نظرم راجب پیشنهادات شما ( + ) است.

مخصوصا جای Trucker که میتواند به شهر سوم انتقال یابد.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، TheExpert گفته است:

با این مورد هم خیلی موافقم ولی به نظر میاد که راحت باشه ولی کلی کد نویسی داره و باید تست بشه و زمان بره

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

موافقم پیشنهاد خوبی هست

ولی با پیشنهاد شماره ۶ و ۷ مخالفم

ویرایش شده توسط CalaCe

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، TheExpert گفته است:

دَستیت درد نکنه.

در 7 ساعت قبل، CalaCe گفته است:

موافقم پیشنهاد خوبی هست

ولی با پیشنهاد شماره ۶ و ۷ مخالفم 

ممنون از نظرتون.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۳ در 14:53، AliAgent گفته است:

2. ما تحت هیچ شرایطی تقریبا هیچوقت نمیتونیم دستوری بر روی نیک نیم های Amir - Ali - Mohamad و... انجام بدیم (/Find /ID...) و با ارور Too much player... use ID مواجه میشیم که حتی پیدا کردن آیدیشون هم شدیدا سخته، با توجه به اینکه سیستمش از قبل نوشته شده پیشنهاد میکنم /"ID "Amir اضافه کنید که فقط همون نیک نیم تایپ شده رو آیدی بگیره (یا فایند کنه، وانتد بده و...)

اینو خیلی موافق نیستم چون تو TAB یک قسمت داره می توانی اسم بازیکن مورد نظر سرچ کنی. حقیقتا من بعضی وقتا چون اسم کامل نمیزنم این برام کاربردی تره همینجوری چون بعضی اسم های طولانی و عجیب رو کامل یادم نمی مونه.

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

اینو خیلی موافق نیستم چون تو TAB یک قسمت داره می توانی اسم بازیکن مورد نظر سرچ کنی. حقیقتا من بعضی وقتا چون اسم کامل نمیزنم این برام کاربردی تره همینجوری چون بعضی اسم های طولانی و عجیب رو کامل یادم نمی مونه.

این روش جالب نیست باید یک روش راحت تری برای پیدا کردن آیدی باشه

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، iSpicy گفته است:

این روش جالب نیست باید یک روش راحت تری برای پیدا کردن آیدی باشه

کی گفته آقا id/ و Tab روش های خیلی خوبی هستن که ??

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

سلام.

این پیشنهاد هایی که دادی عالین ولی سرور از نظر من یه مشکلات اساسی داره مثلا شغل ها کم هستند یا مثلا نسبت درآمد به نسبت قیمت ها کمه.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

Tab

به این مورد دقت نکرده بودم، اما وجود چنین روشی دلیل نمیشه اجرا شدن قابلیت /"ID "Amir که فقط Amir رو آیدی کنه پیشنهاد بدی باشه

در 3 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

id/

دقیقا چنین چیزی وجود نداره و ما همینو میخوایم (برای اسم های اورجینال معروف که وقتی /ID کنی با ارور Too much player ... مواجه میشی)

در 2 ساعت قبل، mr18gfo گفته است:

سلام.

این پیشنهاد هایی که دادی عالین ولی سرور از نظر من یه مشکلات اساسی داره مثلا شغل ها کم هستند یا مثلا نسبت درآمد به نسبت قیمت ها کمه.

درود، همه ی ما با کمبود تنوع شغل ها موافقیم و افزایش شدید تنوع شغل ها خیلی وقته که از برنامه های آینده ی سرور هست، ولی فعلا اولویت های مهم تری وجود داره.

در رابطه با نسبت درآمد به قیمت ها شما صرفا بهترینِ هر دسته رو در نظر گرفتید (لامبورگینی، بیزینس پینت بال/بیمارستان/مخابراط/CNN، خانه های ریچمن و کاخ ها) که به دست آوردنشون به معنای رسیدن به انتهای بازی از نظر ثروته.

در هم اکنون، FIRDOK گفته است:

موافقم 

ممنون از نظرتون.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۳ در 20:15، SiNER گفته است:

امیدوارم این مشکلات برطرف بشه (+)

حال نداشتم بخونم ابولی چون تو مثبت دادی منم (+) میدم پس

بعدا بیا بهم بگو

در 4 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

به این مورد دقت نکرده بودم، اما وجود چنین روشی دلیل نمیشه اجرا شدن قابلیت /"ID "Amir که فقط Amir رو آیدی کنه پیشنهاد بدی باشه

دقیقا چنین چیزی وجود نداره و ما همینو میخوایم (برای اسم های اورجینال معروف که وقتی /ID کنی با ارور Too much player ... مواجه میشی)

درود، همه ی ما با کمبود تنوع شغل ها موافقیم و افزایش شدید تنوع شغل ها خیلی وقته که از برنامه های آینده ی سرور هست، ولی فعلا اولویت های مهم تری وجود داره.

در رابطه با نسبت درآمد به قیمت ها شما صرفا بهترینِ هر دسته رو در نظر گرفتید (لامبورگینی، بیزینس پینت بال/بیمارستان/مخابراط/CNN، خانه های ریچمن و کاخ ها) که به دست آوردنشون به معنای رسیدن به انتهای بازی از نظر ثروته.

ممنون از نظرتون.

ایول علی جالب بودن همشون در مورد /id هم 

@amir بزنی جالب تر میشه

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nikotin گفته است:

حال نداشتم بخونم ابولی چون تو مثبت دادی منم (+) میدم پس

بعدا بیا بهم بگو

نوشابه چه رنگی باشه این نگفتی??

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۵ در 03:07، iKamyar گفته است:

موافقم

بهتره کامند Fullid/ اضافه بشه در کنار id/

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، SiNER گفته است:

نوشابه چه رنگی باشه این نگفتی??

صورتی دارین؟

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...