رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Business Robbery in Android AG:SAMP Bug

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: GeO.png

- توضیح کامل باگ: در AG:SAMP اندروید وقتی در راب بیزنس صدای زنجیر می شنویم و ایم می گیریم اتفاقی نمی افته و باید تیر بزنیم که اگر تیر هم بزنیم زنگ خطر می خوره + 4 وانتد C-6

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): در توضیحات گفته شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هم اکنون، Armour گفته است:

داش یک مدرک میزاشتی حداقل مردم که بیکار نیسن

سلام و درود

لازم به مدرک نیست.

در تاپیک های دیگر به این مورد اشاره کردم.

در راب بیزینس در اندروید برای شروع راب هم نیاز به تیر زدن به فروشنده (NPC) هست.

حتی به ذهن ما خطور کرد که شاید برای تسلیم و زنگ نزدن به پلیس توسط فروشنده لازمه (مانند شروع راب) به فروشنده تیر بزنیم اما این ایده هم فایده ای نداشت و نه تنها که فروشنده تسلیم نمیشه بلکه تا تیر رو میزنیم بلافاصله Wanted 4 میشیم و یک NG میاد و راب رو Fail میکنه در صورتی که ما حتی نرسیدیم صندوق رو هک کنیم!

بعد از آپدیت و تغییرات راب بیزینس من با اندروید یک راب زدم و از شانسم دفعه اول ۲ تا از اعداد درست بودن و بخاطر نداشتن حق تسلیم سعی کردم نشانه رو بعد از صدای زنجیر روی فروشنده بگیرم اما هیچ فایده ای نداشت ، پس سعی کردم سریع هک کنم ، چند لحظه بعد از اتمام هک درحالی که داشتم پول رو جمع میکردم یک NG اومد داخل و منو کیل کرد!

اگر باگ هست لطفا درست بشه و اگر این باگ نیست پس حداقل روش وانتد نگرفتن در اندروید رو بهمون بگید.

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AdmBoT گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: GeO.png

- توضیح کامل باگ: در AG:SAMP اندروید وقتی در راب بیزنس صدای زنجیر می شنویم و ایم می گیریم اتفاقی نمی افته و باید تیر بزنیم که اگر تیر هم بزنیم زنگ خطر می خوره + 4 وانتد C-6

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): در توضیحات گفته شده

گزارش تکراری

قبلا گزارش شده

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

با سلام و درود
متاسفانه این مشکل در AG:Android وجود دارد و در آپدیت بعدی برطرف خواهد شد

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • Ali موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...