رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

AFK Ban Bug

DrThrax

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Darioosh.png

- توضیح کامل باگ: با سلام و خسته نباشید. بنده امروز 1 بار به دلیل AFK کردن بیش از حد بن شدم و با خریداری کردن گلد خودم رو آنبن کردم و بعد از آنبن شدن به دلایلی دوباره AFK شدم و باز هم سرور منو بن کرد, فکر نمیکنم این موضوع عادلانه و صحیح باشه و امیدوارم به این مشکل اسکریپتی رسیدگی بشه (Reset the number of AFK Kick times after buying gold).

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): Click A and B

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): بیش از حد مجاز AFK کنید تا بن بشید, بعدش گلد بخرید و آنبن کنید خودتون رو و بعد از آنبن شدن برای یک بار به مدت 30 دقیقه AFK بشید.

Darioosh.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، DrThrax گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Darioosh.png

- توضیح کامل باگ: با سلام و خسته نباشید. بنده امروز 1 بار به دلیل AFK کردن بیش از حد بن شدم و با خریداری کردن گلد خودم رو آنبن کردم و بعد از آنبن شدن به دلایلی دوباره AFK شدم و باز هم سرور منو بن کرد, فکر نمیکنم این موضوع عادلانه و صحیح باشه و امیدوارم به این مشکل اسکریپتی رسیدگی بشه (Reset the number of AFK Kick times after buying gold).

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): Click A and B

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): بیش از حد مجاز AFK کنید تا بن بشید, بعدش گلد بخرید و آنبن کنید خودتون رو و بعد از آنبن شدن برای یک بار به مدت 30 دقیقه AFK بشید.

امیدوارم سریع تر پیگیری بشه چون واقعا 2 روز بی دلیل بنده بن شدم...

Darioosh.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱۴ در 02:37، DrThrax گفته است:

امیدوارم سریع تر پیگیری بشه چون واقعا 2 روز بی دلیل بنده بن شدم...

@Toofan @ArSaCiA من ساعت ۱۰ آنبن میشم ولی لطفا چک کنین این موردو

Darioosh.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

سلام.

با تشکر از گزارش شما؛ باگ مربوطه در Restart بعدی سرور رفع خواهد شد.

@ArSaCiA

ویرایش شده توسط WhiteCollar
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • Ali موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...