رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ندادن تایم پلی

Destroyer

ارسال‌های توصیه شده

سلام آقا من هی دارم بازی می کنم 5:55 دقیقه بازی کردم تا 7 اصلا تایم پلی نداد نزدیک خونم هم نبودم AFK هم نکردم jail هم نبودم آقا درست کنین 

• ‌Wherever I went, whatever I did, I ended up in a bad mood and despair
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۲/۵/۱۱ در 19:10، PlayerSamp گفته است:

سلام آقا من هی دارم بازی می کنم 5:55 دقیقه بازی کردم تا 7 اصلا تایم پلی نداد نزدیک خونم هم نبودم AFK هم نکردم jail هم نبودم آقا درست کنین 

منم زیاد اینطوری میشم و فشار میخورم

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱۱ در 20:10، PlayerSamp گفته است:

آیا سرور از شما سوالی نپرسید؟ 

DaTe.png

ι leαrɴed ғroм тнe ѕeα тo drowɴ αɴyoɴe wнo weɴт тoo ғαr!

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۵/۱۱ در 20:10، PlayerSamp گفته است:

در زمانی که نزدیکه محل اسپاون خود باشید چه نزدیکه خونه یا Civillian Spawn یا HQ هر ساعت که تو بازی باشین (غیر از زمان SLEEP) سرور از شما سوال میپرسه مثلا میگه رنگ جعبه ی وسطی چیه یا سمته راستی یا سمته چپی یا مثلا میپرسه که ۱ +۲ چی میشه که اگه درست جواب بدید ۱٠ دقیقه به زمان شما اضافه میکنه اگه درست یادم باشه ولی اگه سوالو اشتباه بگید و یا سوال رو نگید ۱٠ دقیقه از زمان شما کم میکنه و PAY DAY هم بهتون نمیده

ویرایش شده توسط Narutuuzumaki
لینک به دیدگاه

نمیدونم احتمالا باگ هست ولی اگر در کنار خانه سیویل اسپان یا HQ بودید از شما سوال میپرسه اگر سوال رو به اشتباه جواب بدید 10 دقیقه از تایم شما کم میشه

DaTe.png

ι leαrɴed ғroм тнe ѕeα тo drowɴ αɴyoɴe wнo weɴт тoo ғαr!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۲/۶/۶ در 08:54، Narutuuzumaki گفته است:

در زمانی که نزدیکه محل اسپاون خود باشید چه نزدیکه خونه یا Civillian Spawn یا HQ هر ساعت که تو بازی باشین (غیر از زمان SLEEP) سرور از شما سوال میپرسه مثلا میگه رنگ جعبه ی وسطی چیه یا سمته راستی یا سمته چپی یا مثلا میپرسه که ۱ +۲ چی میشه که اگه درست جواب بدید ۱٠ دقیقه به زمان شما اضافه میکنه اگه درست یادم باشه ولی اگه سوالو اشتباه بگید و یا سوال رو نگید ۱٠ دقیقه از زمان شما کم میکنه و PAY DAY هم بهتون نمیده

اضاف نمیشه فقط در صورتی که اشتباه بگی کم میشه

FloRiaN.png 

_____________________________________________________________________________________

ShirDal.png

?نت هاے سمـ؋ـونے انقلاب  
                                                                                                   رگبار گلولـہ
هاے ماست?✌️

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۶/۶ در 20:24، Narutuuzumaki گفته است:

اضافه نمیکنه فقط اگه غلط بگی کم میکنه

در در ۱۴۰۲/۶/۱۴ در 13:36، WaR گفته است:

نمیدونم احتمالا باگ هست ولی اگر در کنار خانه سیویل اسپان یا HQ بودید از شما سوال میپرسه اگر سوال رو به اشتباه جواب بدید 10 دقیقه از تایم شما کم میشه

به جز اینا فکر کنم چند تا اکانت رو یه ip باشه تایم یه اکانت رو حساب نمیکنه

من داداشم رو پیسی من بازی میکنه و تایمش شد 5 ساعت دیگه تایم نداد

الان رو گوشیش بازی میکنه شد 10 ساعت

ما یِ نَسلِ #غمگین با صورتایِ #شادیم.

?? ??? ??? #??? ?????????? ???? #????? ????? ??

ForCes.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...