رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت | Butler

Cocaine

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spid3r.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BuTleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: من روز اخرم نمیخواستم همچین تاپیکی بزنم, من Share Account رو از قبل اینکه لیدر میک بشن با شخص @Omid هماهنگ کردم, ایشون میان میگن بعد میک شدن اونایی که شیر اکانت میکنن از الان هماهنگ کنن و بنده سیر تا پیاز ماجرا رو براشون گفتم که شخص @Omid در جریانن اما ایشون بعد حرف اولشون دبه میکنن و میگن به دلایل شخصی نمیزارم و استفا بزار برو در صورتی که هماهنگ شده و خودشونم گفتن از الان هماهنگ کنید و میان میزنن زیر حرفشون

درخواست رسیدگی دارم.

• مدارک (فیلم یا عکس): ( Link ) پیوی هماهنگ شده که شخص های @Omid و @Capsule در آن حضور دارن و مدارک حرفاشون برای مسعول ارسال میشه.

• هاها 1

Ne mutlu Türküm diyen

Spid3r.png

SlAVASH.png

Mamad | Siavash

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت بخیر

نقل قول

در صورت اشتراک گذاری اکانت بدون هماهنگی با لیدر به همراه 80FP از اقلیت اخراج خواهید شد.

لحن بنده با شما خیلی بهتر از اینا بود دارید کم لطفی میکنید

و اینکه دلایل اجازه ندادن برای @Omid عزیز ارسال میشه

با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما در طول سربازی?

• دوست دارم که 3

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @Cocaine

شکایت شما رد شد!

لیدر میتواند این حق رو بده که کسی Share Account نکنه ، درصورتی که متوجه شدید که لیدر بین اعضای اقلیت فرق می گذارد دوباره گزارش دهید!

نقل قول

Leader ها حق فرق گذاشتن بین اعضاء را ندارند و باید برای Rank های بالاتر احترام بیشتری قائل شوند.

+بسته شد!

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...