رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییر کلی نحوه وانتدگیری دزدی از تجارت (مشکل کنونی کاپ)

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۴۰۲/۴/۳۱ در 12:11، faty1 گفته است:

دوست عزیز شماکه اومدی دسته ویژه رنک۳ که هستی دیگه بیرون نمیای که فقط میشینی هر ۴ ساعت ۳۰۰۰۰ دلار  بره تو جیبت اون بیچاره ببدبختی که ۱۰ ساعت باید صبر کنه تا پر شه و براش کلی سختی بکشه که جمعا بشه ۳۵۰۰۰ دلار تو میخوای همین نونی که در میار رو میخوای آجر کنی تو که به هر حال ۴ ساعت هیچ کاری هم نکنی ۳۰۰۰۰ میگیری بسه دیگه ولکن آقا نون اونا خوردن نداره ولشون کن.

لازمه بگم که این تاپیکو برای امثال شما زدم که 10 تا اکانت faty1, faty2,... تا faty10 ساختی و راباتم می‌زنی و روند بازی رو از حالت طبیعی خارج می‌کنی

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۲/۵/۶ در 16:49، SuperMaN گفته است:

لازمه بگم که این تاپیکو برای امثال شما زدم که 10 تا اکانت faty1, faty2,... تا faty10 ساختی و راباتم می‌زنی و روند بازی رو از حالت طبیعی خارج می‌کنی

میدونید چرا چون که من هر طور حساب میکنم ارزشی که من برای سرور میزارم اون ۱ درصد ارزشی برای زمان من نمیده من ۳ ماهه دارم بازی میکنم چرا اونجوری که ملت میرن تو سرور حال میکنن من حال نمیکنم با اینکه ۱۲ ساعته و یا بیشتر یا با اکانت های بیشتر بازم نتوستم به اون چیزی که باید لایقش بودم برسم 

درضمن به طور کلی این سیستم جوری هست که هر روب وین بشه یا نه کلی اکتیویتی برای پلیسا میاد من به شخصه هر بار که از جلوی جیل میگذرم شاهد یک یا دوتا فرد وانتد دار درجه ۳ هستم این سیستم نه تنها من بلکه به همه سود و بازدهی میده 

در در ۱۴۰۲/۴/۲۸ در 00:13، Farab گفته است:
در در ۱۴۰۲/۴/۲۷ در 19:04، SuperMaN گفته است:

را بتوانید کامل کنید.

موافقم, در بدترین موقعیت اگر شما مهارت فرار کردن داشته باشید پول رو میتونید دریافت کنید, منطقیه.

کاملا منطقیه میدونی چطور چرا که جت شخصی هم داشته باشی پلیس با جت جنگنده میاد اگه تونستی ۳۰۱ متر فاصله بگیر ازش تا روبت وین شه ?

لینک به دیدگاه

به نظرم از ۱۰ تا بشه ۲۰ تا همین کافیه

Bloody Mandem

162719768057831.gif

I think nothing is permanent

VENOM.png

CentralCee.png

Deady.png

ZaaKaaN.png

لینک به دیدگاه

بقیش که خوب بود درباره وانتد,  ولی سیستم هک مگه تو واقعیت طرفو اسلحه بگیری روش خودش نباید در گاوصندوق رو باز کنه؟?

اصلا گاو صندوق داره؟??

درکل دزدی از مغازه دزدی ای کوچک بشمار میاد و زیاد چشم گیر نیست که اینقدر روش بحث بشه، ولی

اگر جوری بود که اسلحه میگرفتی روش میگفتی پولارو رد کن بده بهتر بود تا اینکه گاو صندوق باز کنی 

نظرم درباره گاو صندوق باید جوری باشه که برای های بزرگ مثل دزدی از بانک و دزدی از کازینو ها هم انجام بگیره کازینو هم دست کمی از بانک نداره!

به عنوان مثال ۸نفر برا اسمارت راب بانک لازمه در این صورت برای کازینو مثلا ۴نفر کافیه 

علاوه بر دزدی از کازینو در هر صورت تعداد کازینو ها زیاده مثل بانک ها یکی در SF بشه راب زد ، ۲تا LV ، جواهر فروشی، ماشین بانک، طلا فروشی، و کشتی حالا هر کشتی ای باشه مثلا کشتی ای (Holm ship) که در دریای Sf قرار داره رو با هلیکوپتر یا قایق بروند دزدی و دوباره با قایق یا هلیکوپتر فرار کنند اینجوری رفت آمد در شهر سان فیرو هم بیشتر میشه 

در در ۱۴۰۲/۵/۸ در 00:05، faty1 گفته است:

میدونید چرا چون که من هر طور حساب میکنم ارزشی که من برای سرور میزارم اون ۱ درصد ارزشی برای زمان من نمیده من ۳ ماهه دارم بازی میکنم چرا اونجوری که ملت میرن تو سرور حال میکنن من حال نمیکنم با اینکه ۱۲ ساعته و یا بیشتر یا با اکانت های بیشتر بازم نتوستم به اون چیزی که باید لایقش بودم برسم 

درضمن به طور کلی این سیستم جوری هست که هر روب وین

حالا من که ۳سال، ۴ساله دارم بازی میکنم تهش یه ان آر جی خریدم با یه اسکین ، آدم باید توقع هاشو کم کنه بازی که زندگی نمیشه فقط برا سرگرمیه ، شما بازی رو با زندگیتون اشتباه گرفتید.

???? ??? ????? ??? ??? ??? ??????? ???  ???? ?????
                          ??? ???????? ????? ??? ???? ??? ????

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، JohnnyDepp گفته است:

بقیش که خوب بود درباره وانتد,  ولی سیستم هک مگه تو واقعیت طرفو اسلحه بگیری روش خودش نباید در گاوصندوق رو باز کنه؟?

اصلا گاو صندوق داره؟??

درکل دزدی از مغازه دزدی ای کوچک بشمار میاد و زیاد چشم گیر نیست که اینقدر روش بحث بشه، ولی

اگر جوری بود که اسلحه میگرفتی روش میگفتی پولارو رد کن بده بهتر بود تا اینکه گاو صندوق باز کنی 

نظرم درباره گاو صندوق باید جوری باشه که برای های بزرگ مثل دزدی از بانک و دزدی از کازینو ها هم انجام بگیره کازینو هم دست کمی از بانک نداره!

به عنوان مثال ۸نفر برا اسمارت راب بانک لازمه در این صورت برای کازینو مثلا ۴نفر کافیه 

علاوه بر دزدی از کازینو در هر صورت تعداد کازینو ها زیاده مثل بانک ها یکی در SF بشه راب زد ، ۲تا LV ، جواهر فروشی، ماشین بانک، طلا فروشی، و کشتی حالا هر کشتی ای باشه مثلا کشتی ای (Holm ship) که در دریای Sf قرار داره رو با هلیکوپتر یا قایق بروند دزدی و دوباره با قایق یا هلیکوپتر فرار کنند اینجوری رفت آمد در شهر سان فیرو هم بیشتر میشه 

حالا من که ۳سال، ۴ساله دارم بازی میکنم تهش یه ان آر جی خریدم با یه اسکین ، آدم باید توقع هاشو کم کنه بازی که زندگی نمیشه فقط برا سرگرمیه ، شما بازی رو با زندگیتون اشتباه گرفتید.

بله کاملا صحیح فرمودید ولی نباید جوری بشه که برای خرید یک دونه ماشین یا اسکین ۳ ماه وقت بزاری اونو باید بشه تو نهایت ۲ هفته بگیریش والا بلا ما که تو سرورای دیگه رفتیم هیچی نشده ماشین مجانی میدادن دستمون

دقیقا تو سرورای دیگه همینجوریه و بری روش اسلحه بکشی پول میده همونجا دیگه لازم نیست ۲ ساعت فاصله بگیری از مغازه طرف 

ویرایش شده توسط faty1
متن افزوده
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما در راستای بهبود مجموعه خود، آرساکیا گیم.

جهت بررسی منتقل شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...