رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ماشینم پاک شده

Math

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت کادر آرساکیا 

بنده روی اکانت مولتیم یک ماشین Benz داشتم که روی slot 1 بود و یک ماشین Turismo داشتم که روی slot 2 بود اکانت من تا قبل این آپدیت ها پرمیوم نبود و ماشین دومم که Turismo هست ظاهر نبود

اما امروز بعد از آپدیت که متوجه شدم بدون پرمیوم هم 2 ماشین ظاهر میشن وارد شدم اما ماشین دومم که همون Turismo هستش کلا نبود UCP رو هم چک کردم اونجا هم نبودم g/ رو چک کردم اونجا هم نبود بخاطر همین من 7 روز پرمیوم کردم بازم ماشینه نیومد. 

نکته: بعد از خرید ماشین طی جر و بحثی که بین من و فروشنده ایجاد شد من توسط فروشنده تحدید شدم که

:من رفیق دارم و ماشینتو بک میزنم!

متاسفانه در مورد این موضوع خبر نداشتم که ممکنه ماشین بپره که مدرک جمع کنم و متاسفانه الان مدرکی ندارم.

خرید و فروش های اکانت من رو چک کنید متوجه میشید که یک ماشین Turismo به عنوان ماشین دوم خریداری کردم.

اکانتی که ماشینش پاک شده:

mahdi_15662.png

ویرایش شده توسط matinmatin12

_________________________________________________________________________________________________

hla.pngMath.pnghla.png

_________________________________________________________________________________________________

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

درود، Turismo مذکور در تاریخ 05-07-2023 توسط مدیریت از روی کاربری شما به کاربری taha751300 بازگردیده شده، طبق مدارک شما این وسیله نقلیه را به قیمت $1 خریداری کردید، در صورتی که کلاهبرداری صورت نگرفته با @SajjiLey در ارتباط باشید.

بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...