رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

من امروز اومدم گیم همین الان دیدم که هیچ پولی تو اکانتم نیست 700K داشتم نبود رفتم اکنت مولتیمو دیدم دیدم اونم پولاش نیست که ادم اینجا به ادمینا شک میکنه چون کسه دیگ ای اینکارو نمیتونه بکنه که میتونه؟ نه به کسی پسورد دادم نه پین این الان یعنی چی؟ این همه ادم وقتشو بزاری پای این بازی مسخره برای سرگرمی که اخرش اینطوری شه؟ یبارم اینطوری شدم گفتم هیچی نیست از اول شروع میکنم اما این دفعه نیمشه دیگ هرکی این پیامو خوند از طرف من به همه بای بای بده من دیگ تو سمپ نمیام بای همگی__NiGhTWoLf__.png

ویرایش شده توسط Nightwolf
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

هیچ کدام از ادمین ها، حتی منیجر امکان دسترسی به حساب های کاربری افراد را ندارند و این مورد فقط و فقط از نظر سهل انگاری شما پیش خواهد آمد. (رمزعبور ساده، دانلود کردن بدافزار ها و...)

از طریق سرور به هیچ وجه امکان دسترسی به حساب های کاربری نیست! همچنین موئسس نیازی به حساب های کاربری افراد ندارند که بخواهند روی آنها عملیاتی انجام دهند. پس جواب شما واضح است.

موفق باشید!

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...