رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Bug Tenants House

mamadch

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: mr_one.png

- توضیح کامل باگ: این باگ به این صورت هس که وقتی شما از /Shop برای خانه interior بخرید و تعداد رنت ان زیاد میشوید بعد اینکه رنت کنن و شما هوس رو بفروشید هوس به حالت اولش برمیگرده طبق عکس و tenants ان از حدش رد میشه

قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

https://uupload.ir/view/gta_sa_2023-06-20_15-48-00-473_hk3d.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): تو عکس معلومه

در 6 دقیقه قبل، mamadch گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: mr_one.png

- توضیح کامل باگ: این باگ به این صورت هس که وقتی شما از /Shop برای خانه interior بخرید و تعداد رنت ان زیاد میشوید بعد اینکه رنت کنن و شما هوس رو بفروشید هوس به حالت اولش برمیگرده طبق عکس و tenants ان از حدش رد میشه

قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

https://uupload.ir/view/gta_sa_2023-06-20_15-48-00-473_hk3d.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): تو عکس معلومه

gta-sa-2023-06-20-15-48-00-473.jpg

ویرایش شده توسط mamadch
مشکل
  • چی چی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز اگر روی خونه interior انداخته بشه tenants اون تغییر میکنه و بعد از فروش خونه همه ی این ها میپره

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Farab گفته است:

دوست عزیز اگر روی خونه interior انداخته بشه tenants اون تغییر میکنه و بعد از فروش خونه همه ی این ها میپره

و میبینی که 3 رنت هست، در صورتی که یکی بیشتر جا نداشته

لینک به دیدگاه

من چیزدیگه دارم میگم که اونایی رنت کردن هنوز داخل خونن با اینگه برگشته به حالت اول باید اونا اتومات از خانه اویجکت میشدن

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mamadch گفته است:

من چیزدیگه دارم میگم که اونایی رنت کردن هنوز داخل خونن با اینگه برگشته به حالت اول باید اونا اتومات از خانه اویجکت میشدن

آهان، نکته ی خوبی بود

این مورد فکر نکنم باگ باشه ولی برای عادی تر شدن بر اساس آخرین نفری که رنت کرده خودکار میشه بیرون انداخت.

• دوست دارم که 1

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...