رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Riccardo

AMIRJAPAN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: amirturkish91.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Riccardo.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Sahand12.png

• توضیحات: با سلام بر عضا های ارساکیاگیم من در فکشن تاکسی بودم ی جلسه رفته بودم من جلسه ی دیروز رو نرفتم گوشی خراب بود بعد بدون هیچ FW نداشتم اومدم داخل گیم بهم الی 3 بار FW و 80FP دادن و اخراجم کردن بدون هیچ دلیلی

• مدارک (فیلم یا عکس): 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما @amirturbo91

شکایت شما در حال برسی است..

لیدر محترم @DisTanCe24 ساعت زمان برای ارسال مدارک دارید.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد.

شکایت شما رد شد.

دلایل:

نقل قول

FW1:

نمونه‌هایی از استفاده از زبان ناپسند در برابر همکاران که با Faction Warn پاسخ داده خواهد شد:

- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم

FW2:

عدم حضور در جلسات بدون ارائه درخواست مرخصی مسبب مجازات است (شما باید تا حداکثر 3 دقیقه بعد از شروع جلسه در مکان جلسه آنلاین باشید وگرنه غایب محسوب می‌شوید) (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

FP80

اگر عضوی در طول مدت 10 روز 2 اخطار اقلیت دریافت کند فاقد صلاحیت باقی ماندن در اقلیت است (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

⃟⃟⃟□موفق باشید.

⃟⃟⃟□بسته شد.

• مرسی 1
  • دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...