رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Omid

Mohammadiliya

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %24Gangster%24.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Omid.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: فکر نکنم نیاز باشه!

• توضیحات: سلام بنده ریپورت دادم و دارم از ایشون سوال می پرسم.بهشون میگم صدا ندارم و میگه داری .و جواب منو با چت نمیکن و هم جواب نمیدم و هم اینکه منو کیک میدن.

• مدارک (فیلم یا عکس)

ag-sa-0105_hgkd.jpg

ag-sa-0106_hci7.jpg

#بچرخ تا بچرخیم.

#دنیا گرده امید اقا هواسمون تو این 2 روز زندگی باشه که چه کاری انجام میدیم.

ویرایش شده توسط Mohammad6040
.
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 5

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

iMammad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

همونطور که پایین صفحتون ریکورد شما روشنه مشخصه صدا دارید!

با اینکه به قول خودتون صدا نداشتید بنده در چت هم نوشتم کجا باید مراجعه کنید و سوالای شما مربوط به اعضای هلپر میباشد لطفا زین پس برای انجام کاری مطمئن باشید و از آزار و اذیت اعضای کارکنان به شدت خودداری کنید!

مدارک برای @Meli ارسال شد!

Staff Note: Link

• دوست دارم که 2

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود خدمت شاکی عزیز @Mohammad6040

شکایت شما رد شد.

عملکرد ادمین مربوطه صحیح بوده است.

+موفق باشید.

+بسته شد.

• دوست دارم که 1

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...