رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Nastaran-بن بی مورد

Roya

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NazLii.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NasTaraN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با عرض سلام و خسته نباشید; اولین چیزی که مشخص هست این  که ایشون با من مشکل شخصی داره! بحث بعدی این هست که من به ایشون توهینی نکردم اشتباه تایپی داشتم که بلافاصله تصحیح کردم ولی ایشون برمیگرده به من میگه حالا اینو داشته باش و محرومم میکنه! اگر قرار باشه ادمین های محترم به خاطر مشکلات شخصیشون بازیکنان رو محروم کنن واقعا به جای خدمت به سرور بیشتر ظلم به سرور میکنند; و اینکه ایشون منو تهدید میکنه که  بنده توهینی نکردم از مدیریت محترم تقاضا دارم به این موضوع رسیدگی کنند.

• مدارک (فیلم یا عکس): Nastaran6.jpg

ویرایش شده توسط NazLi
اصلاح
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

شکایت رد شد.

• اول: شما اگر دقت کنید هر چی هم سعی کنیم خوب فکر بکنیم واژه های Bokhori و Bokoni ، نزدیک به هم نیستن که بگیم اشتباه تایپی بوده.
  • دوم: این حرکت شما که فرمودید " همت کنی ... " یعنی هیچ شماردن ادمین، شما بازیکن سرور هستید، شما به سرور کمک میکنید اما ادمین در امور اینکه شما راحت باشید تلاش میکند، پس سعی کنیم بهتر صحبت کنیم.
  • سوم: به ادمین مورد نظر تذکرات لازم داده خواهد شد تا بیشتر خود را کنترل کنند.
  • چهارم: شما Unban خواهید شد اما، دفعه ی بعدی لطفا با ادمین نسترن سعی کنید هیچ ارتباطی برقرار نکنید.

موفق باشید.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...